Treść opublikowana przez dawidoks
-
a4 b5 Błąd: 00561?
Ja również od początku posiadania autka mam problem z tym błędem. Sondę wymieniałem, dolot sprawdzony, przepływka igła a dalej wyświetla go tyle że na samej benzynce. Olałem to dawno temu, nie muli się i jeżdżę do przodu. Jedyne co to chyba pali więcej? Tryb awaryjny się włącza?
-
Problem z klimą w audi a4 b5
A to że temperatura ujemna na dworze i się nie włączy. Setki razy było na forum.
-
Problem z Wskaźnikiem Paliwa lub pływakiem? 1,8T AJL 180KM
Najpierw przeczyść te styki pływaka. Był na forum temat jak poradzić sobie i dobrać się do pływaka. Sprawdź również czy nie lata luzem po baku. Albo styki i wszystko bezkosztowo się obejdzie, 2ew wymiana całego pływaka. A jeszcze jedno pytanie mam, czy poziom wskazania paliwa czasem nie zwiększa się? Spróbuj potrząsać autem w czasie jazdy, jak się zdecywoanie podniesie to leży luzem, jak nie to szukaj przyczyn w baku. Lecz na pewno ojciec kupował osobno sam pływak, nawet zdjęcia starego mogę zamieścić.
-
Problem z Wskaźnikiem Paliwa lub pływakiem? 1,8T AJL 180KM
Mechanik się nie zna. Pływak jest wymieniany osobno. Cena oscylowała coś koło 300zł w ASO. Miałem to samo w AJL. Mi się całkowicie pourywały zaczepy od pływaka i latał luzem w baku, raz było zero a raz full paliwka.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ja mam rower. Masakra się działa dzisiejszego dnia. Dobrze że furkę w garaż na noc schowałem wieczorem bo rano bym miał niezbyt ciekawy wyraz twarzy.
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy żeby 15cm. Zakładaj 18" gleba i podwórko odśnieżaj. Jednokierunkowe na Brzesku dzisiaj odśnieżałem. Nie podnosiłem auta na zimę.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja się droczę z alarmem GT. Nie chce się aktywować. ---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ---------- Za uja nie dojdę do tego. Chyba wrzucę coś innego.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Przyspocimy może coś po świętach?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Też chyba żółty? Zawsze zamknięty?
-
[B5 1Z] A4 TDi
To wiem który Ale furki nigdy nie widziałem pod domem.
-
[B5 1Z] A4 TDi
A który konkretnie ten Twój stary domek zamieszkania w tej Rzezawie jest bo ile razy przejeżdżam tyle razy kukałem i nie wykukałem.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Slepy czemu ja Cię nigdy nigdzie na drodze nie spotkam?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Tomek gdzie stali?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Nie gwint:) Amorki Koni i springi H&R:)
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Dawno mnie tu nie było ) Furka mi się sypie troszeczkę ---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ---------- Wrzuci mi ktoś zawieche do działu sprzedam?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
??
-
[B5 AAH] Zielone A4 by Bartek-skom Bixenon Skóra 17" nowe fotki
Na sprzedaż?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Byle co, byle odmłodzić tego starucha:D BOSE już w aucie siedzi tyle że mam problem z poprawnym działaniem tego jak włączam radio to mi stopa wywala :|
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Slepy nie masz czegos ciekawego do autka?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Piątek pasuje
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Postaram się być ale nic nie obiecuje. Zależy kiedy do PL zjade.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie ma ktoś od was Concerta I w aucie? ;>
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
ja wracam w piatek do domku. mozna cos przydzialac:)
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Panowie co jest z nami? Każdy w rozjazdach? Kiedy spocimy?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Przed świętami czy po?