Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidoks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidoks

  1. dawidoks odpowiedział(a) na cipiur80 temat w 1.8
    Ja również od początku posiadania autka mam problem z tym błędem. Sondę wymieniałem, dolot sprawdzony, przepływka igła a dalej wyświetla go tyle że na samej benzynce. Olałem to dawno temu, nie muli się i jeżdżę do przodu. Jedyne co to chyba pali więcej? Tryb awaryjny się włącza?
  2. A to że temperatura ujemna na dworze i się nie włączy. Setki razy było na forum.
  3. Najpierw przeczyść te styki pływaka. Był na forum temat jak poradzić sobie i dobrać się do pływaka. Sprawdź również czy nie lata luzem po baku. Albo styki i wszystko bezkosztowo się obejdzie, 2ew wymiana całego pływaka. A jeszcze jedno pytanie mam, czy poziom wskazania paliwa czasem nie zwiększa się? Spróbuj potrząsać autem w czasie jazdy, jak się zdecywoanie podniesie to leży luzem, jak nie to szukaj przyczyn w baku. Lecz na pewno ojciec kupował osobno sam pływak, nawet zdjęcia starego mogę zamieścić.
  4. Mechanik się nie zna. Pływak jest wymieniany osobno. Cena oscylowała coś koło 300zł w ASO. Miałem to samo w AJL. Mi się całkowicie pourywały zaczepy od pływaka i latał luzem w baku, raz było zero a raz full paliwka.
  5. dawidoks odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ja mam rower. Masakra się działa dzisiejszego dnia. Dobrze że furkę w garaż na noc schowałem wieczorem bo rano bym miał niezbyt ciekawy wyraz twarzy.
  6. dawidoks odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    slepy żeby 15cm. Zakładaj 18" gleba i podwórko odśnieżaj. Jednokierunkowe na Brzesku dzisiaj odśnieżałem. Nie podnosiłem auta na zimę.
  7. Ja się droczę z alarmem GT. Nie chce się aktywować. ---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ---------- Za uja nie dojdę do tego. Chyba wrzucę coś innego.
  8. Przyspocimy może coś po świętach?
  9. dawidoks odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Też chyba żółty? Zawsze zamknięty?
  10. dawidoks odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    To wiem który Ale furki nigdy nie widziałem pod domem.
  11. dawidoks odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A który konkretnie ten Twój stary domek zamieszkania w tej Rzezawie jest bo ile razy przejeżdżam tyle razy kukałem i nie wykukałem.
  12. dawidoks odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Slepy czemu ja Cię nigdy nigdzie na drodze nie spotkam?
  13. Tomek gdzie stali?
  14. Nie gwint:) Amorki Koni i springi H&R:)
  15. Dawno mnie tu nie było ) Furka mi się sypie troszeczkę ---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ---------- Wrzuci mi ktoś zawieche do działu sprzedam?
  16. Byle co, byle odmłodzić tego starucha:D BOSE już w aucie siedzi tyle że mam problem z poprawnym działaniem tego jak włączam radio to mi stopa wywala :|
  17. Slepy nie masz czegos ciekawego do autka?
  18. Postaram się być ale nic nie obiecuje. Zależy kiedy do PL zjade.
  19. Panowie ma ktoś od was Concerta I w aucie? ;>
  20. ja wracam w piatek do domku. mozna cos przydzialac:)
  21. Panowie co jest z nami? Każdy w rozjazdach? Kiedy spocimy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.