Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidoks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidoks

  1. Furka już nie należy do klubu? Zostały tylko naklejki i ramki.
  2. Miałeś być gdyby nic nie wypadło. Ostatnio mało czasu strasznie mam.
  3. bo rzadko sprawdzam PW i maila. Wisi rzeczywiście. Ja jedynie mogę Ci logi dynamiczne i statyczne zgrać. Robiłem u Siebie. Możemy się umówić na godzinę wieczorną, pojechać na Brzeską i zrobić tam dynamiczne. Może akurat się uda, a jak nie to zaproponuj jakąś dobrą prostą długą ulicę.
  4. Pasuje o 19. Bośnię zaliczę w późniejszej godzinie. :gwizdanie:
  5. [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 11:49_________________________________________________Nie spocimy nic?
  6. Dzień w dzień jestem w Bochni obok PKP w godzinach wieczornych. Umówimy się najwyżej na kiedyś, ale logów odczytywać nie potrafię.
  7. U mnie płytka ze stykami po prostu wyleciała z tych mocowań. Musisz wyciągnąć pływak, bez tego ani rusz.
  8. Spłukałem się w Sylwestra, ale z chęcią bym pojechał.
  9. Slepy, http://tablica.pl/oferta/audi-a4-b5-19-tdi-1998-IDgJvJ.html
  10. Ja na 100%, tak do 19 posiedzę i mieszam olej dalej. [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 00:32_________________________________________________I ze 100% zrobiło się tylko kilka. Dopadło mnie zapalenie krtani. ;(
  11. Do znajomych. Miejsce jedynie to i inne nie wchodzi w grę. Połowa mojej miejscowości jest poza granicami kraju.
  12. Południe Włoch, dokładniej to Napoli. Mieszkanie raczej na 100% bym miał za darmochę i wyżywienie też.
  13. Witam. Chciałbym zapytać czy ktoś z klubowiczów śmigał kiedykolwiek do Włoch na wakacje? Oczywiście jechałbym swoją furmanką. Prawdopodobnie mieszkanie miałbym darmo. Chcę wiedzieć czy za 3tys € da się tam porządnie zaszaleć i przez jaki okres czasu.
  14. Tylko mi pasuje wcześniej troszkę bo jadę do swojej. 18 czy się nie wyrobicie?
  15. Kiedy spocimy w końcu? Bo się zebrać coś nie możemy. Rozkur... mi typ lewe lusterko koło zakopca. Całe szczęście, że tylko obudowa i szkło poszło.
  16. Grzesiek wczoraj chyba widziałem Twoją Audi.
  17. Ciekawe czym miałem przyjechać jak jedna Audi w Austrii a druga bez papierów na razie.
  18. Panowie a może my przyspocimy coś u nas? W czwartek przed świętami, co?
  19. Mam Vaga tylko nie lukałem tutaj. N75 zakupiony, 198zł u Gładysza. :gwizdanie: Teraz tylko założyć i śmigać
  20. Na południu śnieg i szklanka na drodze także na letnich bym nie wyrobił. :gwizdanie:
  21. Kto jeszcze ogumienia nie zmienił? Ja w Audi dalej letnie, dobrze że w zapasie jest Golf z zimowymi.
  22. Hmmm, tylko czy wysyłać sam wyświetlacz czy cały licznik? Dobra doczytałem 100zł za kompletny licznik.
  23. Eh Ci ludzie w naszym kraju. Ja w tej chwili zacząłbym jeszcze bardziej denerwować sąsiadów aby wiedzieli, że się na to nie zgadasz. Zamontowałbym dobry sprzęt grający i tak koło 20 troszeczkę pohałasował. Najwyżej dostaniesz niski mandacik. Podżegam do złego, ale już tak mam, że wolę załatwiać sprawy osobiście niż się prosić naszych kochanych służb porządkowych.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.