Treść opublikowana przez dawidoks
-
[B5 ADR] Pomoc interpretacji i znalezienia przyczyn wysypywania błędów.
Witam. Dwa tygodnie temu zapinałem się u znajomka pod Vaga. Wywaliło jeden błąd na silniku a dokładniej: 00561 - Mixture Adaptation 12-10 - Adaptation Limit (Mul) Exceeded - Intermittent Dzisiaj zapinam znów Vaga wywala: 17736 - Knock-Control: Cylinder 4: Regulation Limit Exceeded P1328 - 35-10 - - - Intermittent 17735 - Knock-Control: Cylinder 3: Regulation Limit Exceeded P1327 - 35-10 - - - Intermittent 00561 - Mixture Adaptation 12-10 - Adaptation Limit (Mul) Exceeded - Intermittent Zauważyłem iż samochód jest jakiś zmulony oraz pali około 14-15l przy spokojnej jeździe. ADR lata na Pb95. Najpierw w czym się grzebać? Sondy niestety nie mam od kogo zamienić. Będę ją musiał pewnie sprawdzić u kogoś. W przyszłym tygodniu spróbuję przetrzepać przepustnicę. O co chodzi z tym limitem kontroli uderzeniowej?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
17735 P1327 Cylinder #3 – limit kontroli uderzeniowej osiągnięty 17736 P1328 Cylinder #4 – limit kontroli uderzeniowej osiągnięty 00561 Kontrola dodawania mieszanki Hmm niby, że kuwa sonda?
-
Siłownia
Miałem sobie iść pobiegać a tutaj zonk, ulewa jak trza.
-
Siłownia
wino? Wolę bez, póki co.
-
Siłownia
Na rzeźbę to można aero jechać. Tak apropo właśnie wskakuję na rowerek.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja dzisiaj musiałem rozbierać całą konsolę... Poprawiałem dekora i wpadł mi klucz do środka. A pukanie z przodu ustało. [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 20:38_________________________________________________5,18 na statjojlu. Chyba muszę zamknąć garaż i wyrzucić klucz bo normalnie masakra.
-
Siłownia
A ktoś mi powie co to jest kurde trening na rzeźbę?
-
Siłownia
Kurda nie do Ciebie, a do Twego tekstu.
-
Siłownia
"B0sheee!" Odpowiedzmy sobie na pytanko czy mamy z czego rzeźbić a potem za rzeźbę się bierzmy. Nie lubię sezonowców.
-
Siłownia
kubson, miska miska i jeszcze raz miska. Dowal białka i gainera dobrego a momentalnie pójdziesz z masą(może nie tak jak na mieciu i teściu). Mój brzuch mnie deprymuje. :gwizdanie:
-
Siłownia
NO-Xplode to kurde jest booster przed treningowy i koniec kropka. :gwizdanie: Jajeczko i płateczki z rana.
-
Siłownia
xplode brałem. Pompa lepsza była, ale jakiegoś mega pobudzenia nie czułem. Może dlatego, że żarłem wcześniej hyperdrina. :gwizdanie:
-
Siłownia
Kreatynkę to CM3 od Treca polecam. Ja też muszę kołować € na cykl. Jutro maksa pocisnę bo załatwiłem dodatkowe obciążenie.
-
Siłownia
I znów aura nie sprzyja wieczornym przebieżkom. Od poniedziałku chyba trzeba się wybrać na bieżnię.
-
GTA 4 , kto gra, jak oceniacie?
To z grafiką u mnie cieniutko. GTX275 z 900mb ram tylko, na fizykę mam dołożoną tylko 8600. Muszę jeszcze procka podciągnąć w górę bo na stockowych taktowaniach jedzie. Mam go prawie dwa lata ma potencjał a nie kręcę. i7920 D0
-
GTA 4 , kto gra, jak oceniacie?
Remik jak polepszyć to GTA przy rozdziałce 1920x1080?
-
Siłownia
Ja ten tydzień pasuje. Odpoczynek leciutki. :gwizdanie:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
No szkiełko już mi wylazło a śrubek nie zauważyłem bo ciemno było.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja raczej też nie dam rady. Pany jak wymontować lampkę z podsufitki?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Slepy gdzie wymieniałeś wahacze? Dużo trzeba bulić za wymianę?
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
Czy objawem jest pukanie podczas jazdy na wprost i lekkie wibracje na kierownicy? Jak nie szukam gdzieś indziej a wahacze i tak do wymiany.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja się u sąsiada zapinałem. : Nurtuje mnie to pukanie straszliwie.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Jak jadę szybciej to nie czuć tego stukania. Tak przy 40-50km/h i podczas hamowania. Tak BTW Vaga zapiąłem dzisiaj, coś się wysypało z sondą, ale nie pamiętam co to było. Wysypał też błąd AIRBAG, ale niby tymczasowy.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Troszku. Jeżeli to wahacze to się nie martwię. MS'y chyba zakładał będę. A jak coś innego to się załamię.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Rozchodzi się o to, że każda dziura omijana jest szerokim łukiem. Może coś wlazło w oponę albo cuś.