Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidoks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidoks

  1. Witam. Dwa tygodnie temu zapinałem się u znajomka pod Vaga. Wywaliło jeden błąd na silniku a dokładniej: 00561 - Mixture Adaptation 12-10 - Adaptation Limit (Mul) Exceeded - Intermittent Dzisiaj zapinam znów Vaga wywala: 17736 - Knock-Control: Cylinder 4: Regulation Limit Exceeded P1328 - 35-10 - - - Intermittent 17735 - Knock-Control: Cylinder 3: Regulation Limit Exceeded P1327 - 35-10 - - - Intermittent 00561 - Mixture Adaptation 12-10 - Adaptation Limit (Mul) Exceeded - Intermittent Zauważyłem iż samochód jest jakiś zmulony oraz pali około 14-15l przy spokojnej jeździe. ADR lata na Pb95. Najpierw w czym się grzebać? Sondy niestety nie mam od kogo zamienić. Będę ją musiał pewnie sprawdzić u kogoś. W przyszłym tygodniu spróbuję przetrzepać przepustnicę. O co chodzi z tym limitem kontroli uderzeniowej?
  2. 17735 P1327 Cylinder #3 – limit kontroli uderzeniowej osiągnięty 17736 P1328 Cylinder #4 – limit kontroli uderzeniowej osiągnięty 00561 Kontrola dodawania mieszanki Hmm niby, że kuwa sonda?
  3. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Miałem sobie iść pobiegać a tutaj zonk, ulewa jak trza.
  4. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    wino? Wolę bez, póki co.
  5. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Na rzeźbę to można aero jechać. Tak apropo właśnie wskakuję na rowerek.
  6. Ja dzisiaj musiałem rozbierać całą konsolę... Poprawiałem dekora i wpadł mi klucz do środka. A pukanie z przodu ustało. [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 20:38_________________________________________________5,18 na statjojlu. Chyba muszę zamknąć garaż i wyrzucić klucz bo normalnie masakra.
  7. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A ktoś mi powie co to jest kurde trening na rzeźbę?
  8. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Kurda nie do Ciebie, a do Twego tekstu.
  9. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    "B0sheee!" Odpowiedzmy sobie na pytanko czy mamy z czego rzeźbić a potem za rzeźbę się bierzmy. Nie lubię sezonowców.
  10. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    kubson, miska miska i jeszcze raz miska. Dowal białka i gainera dobrego a momentalnie pójdziesz z masą(może nie tak jak na mieciu i teściu). Mój brzuch mnie deprymuje. :gwizdanie:
  11. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    NO-Xplode to kurde jest booster przed treningowy i koniec kropka. :gwizdanie: Jajeczko i płateczki z rana.
  12. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    xplode brałem. Pompa lepsza była, ale jakiegoś mega pobudzenia nie czułem. Może dlatego, że żarłem wcześniej hyperdrina. :gwizdanie:
  13. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Kreatynkę to CM3 od Treca polecam. Ja też muszę kołować € na cykl. Jutro maksa pocisnę bo załatwiłem dodatkowe obciążenie.
  14. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    I znów aura nie sprzyja wieczornym przebieżkom. Od poniedziałku chyba trzeba się wybrać na bieżnię.
  15. To z grafiką u mnie cieniutko. GTX275 z 900mb ram tylko, na fizykę mam dołożoną tylko 8600. Muszę jeszcze procka podciągnąć w górę bo na stockowych taktowaniach jedzie. Mam go prawie dwa lata ma potencjał a nie kręcę. i7920 D0
  16. Remik jak polepszyć to GTA przy rozdziałce 1920x1080?
  17. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja ten tydzień pasuje. Odpoczynek leciutki. :gwizdanie:
  18. No szkiełko już mi wylazło a śrubek nie zauważyłem bo ciemno było.
  19. Ja raczej też nie dam rady. Pany jak wymontować lampkę z podsufitki?
  20. Slepy gdzie wymieniałeś wahacze? Dużo trzeba bulić za wymianę?
  21. Czy objawem jest pukanie podczas jazdy na wprost i lekkie wibracje na kierownicy? Jak nie szukam gdzieś indziej a wahacze i tak do wymiany.
  22. Ja się u sąsiada zapinałem. : Nurtuje mnie to pukanie straszliwie.
  23. Jak jadę szybciej to nie czuć tego stukania. Tak przy 40-50km/h i podczas hamowania. Tak BTW Vaga zapiąłem dzisiaj, coś się wysypało z sondą, ale nie pamiętam co to było. Wysypał też błąd AIRBAG, ale niby tymczasowy.
  24. Troszku. Jeżeli to wahacze to się nie martwię. MS'y chyba zakładał będę. A jak coś innego to się załamię.
  25. Rozchodzi się o to, że każda dziura omijana jest szerokim łukiem. Może coś wlazło w oponę albo cuś.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.