Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidoks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidoks

  1. Heh. Oto chyba biega, że 8v osiągają maksymalną ilość niutków na niższych obrotach.
  2. Inne skrzynie są i tyle. Też Golfem śmigam tyle że II. Śmiem twierdzić, że w Golf właśnie niższe biegi ma dłuższe, za to 4 i 5 są krótkie. A i przy tych 130km/h zżera prawie tyle co disel. ;d
  3. Ktoś gdzieś od nas w pobliżu ma BOSE zamontowane? Ciekaw jestem jak to lata.
  4. http://allegro.pl/vw-passat-b5-zawieszenie-sportowe-koni-gwint-i1448741540.html Do nas chyba podchodzi, a do paska? Tył do paska pasuje?
  5. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Rozpiętki płasko> Wyciskanie płasko> Rozpiętki skos> Wycisk skos> Wycisk wąskim. 3-3-2-2-2 Ciężko było ale pompa wyśmienita. Hiehiehie.
  6. "Po co jeździć skoro można latać"
  7. http://otomoto.pl/audi-a4-v6-skora-full-opcja-101tys-km-C17135144.html Udziobałby ją na części.
  8. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ogień z d*py to ja po Hyperdrinie w miałem. hehe Do 30 minut biegania lipa, a potem to już nawet nie zwracałem uwagi na czas bo tylko przyjemność była z biegania. Pociłem się jak koń. Myślę że na płasko do kwietnia max mi wpadnie 120kg. Trening mam na masę ale nawijam aeroby ostro, bo niestety jest 20-25% bf. Nie jadam dużo, za to treściwie, ale i tak nie lecę w dół.
  9. Coś zezarł? SWAP'a na 2.7biturbo. Fele albo polerka albo na biało. :gwizdanie:
  10. slepy, http://allegro.pl/komplet-foteli-a4-b5-lift-skora-i1466066134.html . :PP Dzisiaj koleś ma sprawdzić grzanie tych stołków co Ty podawałeś. [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 12:20_________________________________________________"więc tak, w kostce zielonej są 4 piny, 2 cieńkie i 2 grube, w jednym fotelu po zbadaniu miernikiem tych grubych pikało, w drugim fotelu zmieniały sie tylko wartosci na wyswietlaczu miernika.Nie jestem elektrykiem wiec prosze wybaczyć taki opis." :gwizdanie: http://allegro.pl/fotele-kubelkowe-boczki-audi-a4-b5-avant-lift-i1478947891.html Czyżby mrogal sprzedawał stołki? Inaczej chyba być nie może.
  11. Było ale chyba nie tutaj.
  12. Od podgrzewania była zielona nie?
  13. slepy, gość od stołków mówił, że może coś upuści. Ciul tylko wie jak z grzaniem.
  14. http://allegro.pl/silnik-1-8-g60-pg-200ps-kompletny-i1453046031.html Osz w d*pę. Do Golf zaprzęgnąć go i zrywamy asfalt.
  15. Podbiję do gościa jutro na telefon. ;P Obczaję co i jak z tymi fotelikami. Ciekawe tylko czy grzanie działa w nich. Tuńczyk z ryżem. Polerował ktoś felgi w domowych warunkach bądź gdzieś w obrębie Brzeska?
  16. Pierwsze nie grzane pytałem już dawno temu. A drugie? Hmmm Ile naprawa tego foteliku będzie kosztować? Spróbuję odbić mu to od ceny.
  17. Niech ktoś bierze AGB od Nosba. Po wakacjach odkupię go.
  18. Ja na siłce byłem. Spot koliduje z moją rozpiską.
  19. Zajebi... Otwieram paczuszkę z ramkami a tutaj ramki rozjeba.. Ehhhhh... Poczta Polska to jednak wielkie gówno.
  20. No bajerek fajny z szybkami odsuwanymi elektrycznie, a najlepiej kurde bo możesz zablokować i nikt Ci ich nie odsuwa jak nie chcesz.
  21. Jak się dogadam z nim dokładnie. Ale planuję w tym tygodniu. Potrzebujesz coś od niego?
  22. Heh chyba do Krychy po kubły będę śmigał. Może je jakoś odrestauruje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.