Treść opublikowana przez dawidoks
-
[B5 ADR] Czy aby napewno dobre obroty w stosunku do prędkości?
Heh. Oto chyba biega, że 8v osiągają maksymalną ilość niutków na niższych obrotach.
-
[B5 ADR] Czy aby napewno dobre obroty w stosunku do prędkości?
Inne skrzynie są i tyle. Też Golfem śmigam tyle że II. Śmiem twierdzić, że w Golf właśnie niższe biegi ma dłuższe, za to 4 i 5 są krótkie. A i przy tych 130km/h zżera prawie tyle co disel. ;d
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ktoś gdzieś od nas w pobliżu ma BOSE zamontowane? Ciekaw jestem jak to lata.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
http://allegro.pl/vw-passat-b5-zawieszenie-sportowe-koni-gwint-i1448741540.html Do nas chyba podchodzi, a do paska? Tył do paska pasuje?
-
Siłownia
Rozpiętki płasko> Wyciskanie płasko> Rozpiętki skos> Wycisk skos> Wycisk wąskim. 3-3-2-2-2 Ciężko było ale pompa wyśmienita. Hiehiehie.
-
Muzyka w naszych autkach
- Muzyka w naszych autkach
"Po co jeździć skoro można latać"- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
http://otomoto.pl/audi-a4-v6-skora-full-opcja-101tys-km-C17135144.html Udziobałby ją na części.- Siłownia
Ogień z d*py to ja po Hyperdrinie w miałem. hehe Do 30 minut biegania lipa, a potem to już nawet nie zwracałem uwagi na czas bo tylko przyjemność była z biegania. Pociłem się jak koń. Myślę że na płasko do kwietnia max mi wpadnie 120kg. Trening mam na masę ale nawijam aeroby ostro, bo niestety jest 20-25% bf. Nie jadam dużo, za to treściwie, ale i tak nie lecę w dół.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Coś zezarł? SWAP'a na 2.7biturbo. Fele albo polerka albo na biało. :gwizdanie:- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
slepy, http://allegro.pl/komplet-foteli-a4-b5-lift-skora-i1466066134.html . :PP Dzisiaj koleś ma sprawdzić grzanie tych stołków co Ty podawałeś. [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 12:20_________________________________________________"więc tak, w kostce zielonej są 4 piny, 2 cieńkie i 2 grube, w jednym fotelu po zbadaniu miernikiem tych grubych pikało, w drugim fotelu zmieniały sie tylko wartosci na wyswietlaczu miernika.Nie jestem elektrykiem wiec prosze wybaczyć taki opis." :gwizdanie: http://allegro.pl/fotele-kubelkowe-boczki-audi-a4-b5-avant-lift-i1478947891.html Czyżby mrogal sprzedawał stołki? Inaczej chyba być nie może.- YouTube - filmy warte obejrzenia
Było ale chyba nie tutaj.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Od podgrzewania była zielona nie?- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
slepy, gość od stołków mówił, że może coś upuści. Ciul tylko wie jak z grzaniem.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
http://allegro.pl/silnik-1-8-g60-pg-200ps-kompletny-i1453046031.html Osz w d*pę. Do Golf zaprzęgnąć go i zrywamy asfalt.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Podbiję do gościa jutro na telefon. ;P Obczaję co i jak z tymi fotelikami. Ciekawe tylko czy grzanie działa w nich. Tuńczyk z ryżem. Polerował ktoś felgi w domowych warunkach bądź gdzieś w obrębie Brzeska?- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Pierwsze nie grzane pytałem już dawno temu. A drugie? Hmmm Ile naprawa tego foteliku będzie kosztować? Spróbuję odbić mu to od ceny.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Niech ktoś bierze AGB od Nosba. Po wakacjach odkupię go.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja na siłce byłem. Spot koliduje z moją rozpiską.- Muzyka w naszych autkach
- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Zajebi... Otwieram paczuszkę z ramkami a tutaj ramki rozjeba.. Ehhhhh... Poczta Polska to jednak wielkie gówno.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Eh zawias do wymiany. ;(- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
No bajerek fajny z szybkami odsuwanymi elektrycznie, a najlepiej kurde bo możesz zablokować i nikt Ci ich nie odsuwa jak nie chcesz.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Jak się dogadam z nim dokładnie. Ale planuję w tym tygodniu. Potrzebujesz coś od niego?- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Heh chyba do Krychy po kubły będę śmigał. Może je jakoś odrestauruje. - Muzyka w naszych autkach