Treść opublikowana przez dawidoks
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ta przednio, wczoraj robiłem z kumplem Uno,a dokładniej pompę wody i nie dało rady.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ta jak mi braknie paliwa w Golfie to dopiero będzie lipa.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Czyli jak? Jutro przed 19?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Jak 3 osoby? Mnie ktoś ominął? ;(
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Nosz kurde. Zmieniałem dzisiaj alu na stalowe z zimówkami. Co ujrzałem? na optigripach, które są założone na http://allegro.pl/5x112-100-volkswagen-seat-audi-skoda-ford-i1216752403.html w rozmiarze 205/55/16 po wewnętrznej stronie tak jakby obtarcia z drążka. OCB? W sumie pogadamy na spocie.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Przemek wiem że masz srebrną A4, tyle że B6 a pod stadionem stała B5.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Grzesiek a kiedy będziesz śmigał po nie? Mi pasuje do czwartku obrobić się. Od czwartku to ja Golfem II będę śmigał. ;P
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
235zł za sztukę? Gdzie? Jak na miejscu to biorę.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
205 za sztukę na 195 na 65 na 15". Kto ma srebrne audi od nas?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ciągnę z sieci raczej.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
OK! Jeździ ktoś może na VREDESTEIN SNOWTRAC 3? Zastanawiam się nad nimi. Ogólnie to dzisiaj je tak z głupa obczaiłem, bo do tej pory nawet tej firmy nie znałem. Pierwszą myślą były ultragripy 7+.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Krata? Za mało na nas trzech. Dwie minimum. Z browaru wszystko można załatwić. Jak all pokupię to dam znać.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Coś z tym airbagiem bo się nie świta. idę furę pucować na długi weekend. [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 15:17_________________________________________________Ktoś tutaj podjąłby się pomóc mi przy przeciąganiu kabli głośnikowych?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
:PP Śmigałem po Brzesku koło 17-18. :] Dorwać Niemca będzie ciężko, bo on patrzy aby mało się porobić a dużo zarobić.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
E Pany, gdzie w końcu pod tego VAGA się wpiąć? W sumie na wsi mam jednego gościa, może ktoś kojarzy, nazywa się Niemiec Wacek, dosyć sporo serwisów oblatuje.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
To po co w ogóle płacicie za tak wykonane usługi?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
http://allegro.pl/wahacze-lemforder-audi-a4-a6-vw-passat-b5-kpl-wawa-i1286255437.html ?? Czo to tak tanio?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Pytam o Rzennego bo tam znajomy robi.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
A coś w KBR? Rzenno?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Panowie, gdzie szybko wymienić ten termostat? Nie ogarniam typa w ogóle. a mój mechanik nabrał samochodów w piz*u i trochę. Sam nie ogarnę bo kanału nie mam.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Grzesiek Ty coś mi tam o VAGu mówiłeś. Gdzie się podłączyć mogę?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Inny motyw jest w planach. Dachowanie.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
O lusterko drugiej baby. Na wsi mamy takie jedno miejsce co stawiają samochody centralnie na drodze. Stało hmmm 5 samochodów, ja byłem na wysokości drugiego zza lewego łuku wyjechała babka jakimś Hyundaiem i ni ciula zawadziłem o lusterko samochodu, które stało z boku. Ni ciula nie wyhamowałbym bo miałem z 50. Dobrze że kurda nie poszło całe lusterko tylko samo szkło. A wiecie może gdzie załatwiać sprawy aby tam wstawili b-36? Sołtys powiedział że nic z tym robił nie będzie żeby sobie dzwonić na policję, a inspektor ruchu drogowego powiedział idźcie do sołtyska. I koło się zamyka.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Włoszka. ^^ Co z tego jak prawe ukur*** prawie dzisiaj. Lustro poszło w mak. Dajcie spokój kurde. Dostanę gdzieś w Brzesku samo szkło podgrzewane prawe, tylko nie takie żeby była lipa?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Taaa zimno jak byk było. [br]Dopisany: 15 Październik 2010, 01:09_________________________________________________Grześku i Przemku pytanie mam, wczoraj się u mnie dwa lusterka składały? [br]Dopisany: 15 Październik 2010, 14:42_________________________________________________W sumie już nicz bo się zaczęły zwijać oba.