Treść opublikowana przez dawidoks
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Slepy, lampki dalej zarezerwowane?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Szykuje się gruby spocik.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Też będę niunią, o ile wyzdrowieje do czwartku.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ok. Za późno skapowałem.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Slepy sprzedałeś lampy?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
http://i668.photobucket.com/albums/vv48/dawidoks/201101291079.jpg http://i668.photobucket.com/albums/vv48/dawidoks/201101291080.jpg http://i668.photobucket.com/albums/vv48/dawidoks/201101291081.jpg http://i668.photobucket.com/albums/vv48/dawidoks/201101291082.jpg http://i668.photobucket.com/albums/vv48/dawidoks/201101291083.jpg W takim stanie te stołeczki są. Nie chce sprzedać samego przodu gadzina.- [ALL] "Głośniczuś" - własnej roboty
A nie lepszy ADS od Behringera? :gwizdanie:- Siłownia
Od jutra HIIT pełną parą.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
No właśnie potrzebuję poliftową kanapę a nie przedliftową. Jak nie będzie pasować to spróbuję wyciągnąć same przednie foteliki od typa. Ale wolałbym całe bo jednak inny kolor jest.- Siłownia
Potwierdzam. Dobry produkt.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Pany w końcu co z tą tylną kanapą? Z avanta poliftowego do sedana z 95 będzie pasować po delikatnym rezanku??- Siłownia
Klata- płasko 90kg ostatnia. Klata- skos górny spokojnie 70kg ostatnia. Progres dosyć duży przez ostatnie treningi. 25km na rowerze zrobione.- Siłownia
Mam kumpla, waży 50kg, i 50kg za byka nie weźmie. I znam kilku takich gości. :]- Siłownia
Nie wiem jakim cudem po przerwie kilku miesięcznej wyciskam więcej jak podczas treningu.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Kurde jak aktualke jak ja niuni nie mam?- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Haha, koleś 650 powiedział, że więcej nie zejdzie. Do 600 bym jeszcze utargował ale gdzie jeszcze wiązki. Chyba czekam na inną okazję.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Jeszcze stare pchnąć i gitarka. :]- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Chyba że gość daje do tego od razu wiązki. Zadzwonię jutro do niego i pogadam. Do Dębicy jest 40min drogi więc .- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
http://allegro.pl/konsola-srodkowa-audi-a4-95-98-i1387803685.html Mam taką konsole. A co z wiązkami? Jakie ceny? I jak z tym montażem elektrycznie regulowanych.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Czyli 450. Jak nie opuści to w sumie ciężko mu będzie to sprzedać. Nikt w sumie nie wymienia siedzeń, tylko ludzie z forum. [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 21:09_________________________________________________Do grzanych d*p trzeba konsole zmieniać- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Odpada, A4 i tak nie mam. Mam do sprzedania: Akwarium 160l, Pokrywę z płyt meblowych 18mm, a w niej 4x39W, Tetre Ex700, Butlę CO2 wraz z reduktorem, Filtr RO. Ktoś może się skusi? Albo da radę walnąć w dziale sprzedam? [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 18:48_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-lift-99-01-siedzenia-fotele-podgrzewane-i1421634547.html Ile za te stołki oferować Panowie?- Siłownia
Ja miałem problemy z barkami, Animala Flexa zeżarłem i już jest dobrze.- Siłownia
Na płasko ile kończysz?- Siłownia
Ja po 4 miesiącach jakoś spadków nie zauważam. Kończę nawet serie większym ciężarem jak wcześniej. Masa poszła w dół i mnie delikatnie przylało. - [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!