Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidoks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidoks

  1. Zmieniłem felgi na 16" z letnimi. Wracam przed chwilą od dentysty a tutaj nagle słyszę " puk puk puk puk" i trzęsie lekko kierownicą. Dzisiaj się już nie będę z tym grzebał.
  2. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Up. Ale nie chodzi tylko o masę, a o siłę, która w mym przypadku jest dosyć potrzebna.
  3. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Weteranem nie jestem, ale triceps przestałem czuć gdy zacząłem robić szerzej wycisk na klatę itp. :PP
  4. http://allegro.pl/fotele-kubelkowe-kubly-kubelki-audi-a4-s4-tuning-i1511710647.html Slepy patrz. On chciał za to 290wtedy. ;d
  5. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wielkanocnych. Tylko problemy coraz większe z jedzeniem, bo ceny masakryczne. Filecik z kurczaka 17zł.
  6. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dobra to nie po świętach a wtedy gdy 130kg wpadnie. Muszę sprawić jakieś białeczko, bo kurde w szkole nie mam czasu na jedzenie.
  7. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A z czym to się je? hehe Ja muszę kilka kg zrzucić, ale to po świętach. :gwizdanie:
  8. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Płasko weszło 120kg. I niestety ale brakło mi obciążenia w piwnicy.
  9. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Zaraz idziemy pakować na siłownia. Bajceps i klata.
  10. Wahacze(zapewne dolne) na 90%(10% w razie W). Mam to samo, jest to bardzo irytujące. W szczególności jak jedziesz wolno przez dziurawe miasto. Smarowałem silikonem w spary ale nic nie pomogło.
  11. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Kurde ja się wyszorować na plecach już dość dobrze nie mogę. W poniedziałek testuję max. Ostatnio było 110kgx4, zobaczymy może 120 wpadnie w co wątpię troszkę.
  12. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja dzisiaj fajrant. Miałem pucować niunię ale niestety ugrzązłem w błocie.
  13. Większej dziury jak Brzesko to chyba nie ma. Zero jakichkolwiek dobrych kosmetyków do wnętrza i lakieru.
  14. dawidoks odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    A głosuje ktoś stąd w ogóle ja JKM? :gwizdanie:
  15. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Pon Klatka 10-12 serii. Biceps 9 serii. Przedramię 9 serii. Brzuch Śro Plecy 12 serii. Triceps 9 serii+ dopompowanie tyłem. Brzuch Czw Klatka 10 serii. Biceps 3 + 6 tylko lewa ręka. Pt Barki 10-12 serii. Nogi Brzuch. Super serie są dobre tylko trzeba mieć wytrzymałość.
  16. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mało rozpisek w sieci? Musisz sam rozpiskę robić bo nikt nie wie jakim sprzętem operujesz.
  17. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja mam taki metabolizm, że przejeść nie mogę tego co mam jeść. Oszalałem dzisiaj na siłce. Płasko kończyłem 95, a skos 75. Dietka czyni cuda i tyle w temacie.
  18. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Zmija, dobrze wiem jak każdy środek działa. :gwizdanie: Co do tego, że wszystko jest dla ludzi to prawda. Przecież te wszystkie środki biorą ludzie. Inną sprawą jest jak przyjdzie koleś, 3 raz na siłkę i podbija do gościu o koksy, albo skrobie coś na forach kulturystycznych a nawet kreatyny nie brał. U mnie dobrze na razie łapa 43, tylko dosyć duże BF. Idę szamać kurde i warzywka.
  19. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wiedziałem, że poleci ktoś z Efką, clenem bądź t3.
  20. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wiadomo po chorobie słabszy jesteś. Co do rozpisek treningu i odżywek(jak coś to białka, gainery, aminokwasy jedynie) to uważam iż bez sensu. Każdy powinien sobie sam trening ustalić. To samo dieta, nie każdy lubi wszystkie produkty. Chociaż sam osobiście nie trzymam stricte DIETY tylko zjadam odpowiednie produkty, nie dbając o ilości aż tak bardzo. A tak btw dosyć for o tej tematyce jest. :] Ktoś robił jakiś dobry cykl na wycinkę?
  21. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No, no. Ja póki co biorę się za masówkę 6 tygodniową. Potem ostra wycinka.
  22. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Coś tutaj cicho i spokojnie. Opierdzielacie się czy co?
  23. Przemek, w sumie masz BOSE z B6 a to inna bajka. http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/93/86/11/1493861176_7 Jak on to tam wsadził?
  24. To wpadaj nie gadaj. Czwartek? PS Kiedy na narty jedziemy? [br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 21:44_________________________________________________http://img20.imageshack.us/f/67171937.jpg/ To wygłuszenie lusterka potrzebuje. Tą gąbkę taką. Ktoś ma na stanie takie cuś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.