Treść opublikowana przez dawidoks
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Zmieniłem felgi na 16" z letnimi. Wracam przed chwilą od dentysty a tutaj nagle słyszę " puk puk puk puk" i trzęsie lekko kierownicą. Dzisiaj się już nie będę z tym grzebał.
-
Siłownia
Up. Ale nie chodzi tylko o masę, a o siłę, która w mym przypadku jest dosyć potrzebna.
-
Siłownia
Weteranem nie jestem, ale triceps przestałem czuć gdy zacząłem robić szerzej wycisk na klatę itp. :PP
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
No właśnie.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
http://allegro.pl/fotele-kubelkowe-kubly-kubelki-audi-a4-s4-tuning-i1511710647.html Slepy patrz. On chciał za to 290wtedy. ;d
-
Siłownia
Wielkanocnych. Tylko problemy coraz większe z jedzeniem, bo ceny masakryczne. Filecik z kurczaka 17zł.
-
Siłownia
Dobra to nie po świętach a wtedy gdy 130kg wpadnie. Muszę sprawić jakieś białeczko, bo kurde w szkole nie mam czasu na jedzenie.
-
Siłownia
A z czym to się je? hehe Ja muszę kilka kg zrzucić, ale to po świętach. :gwizdanie:
-
Siłownia
Płasko weszło 120kg. I niestety ale brakło mi obciążenia w piwnicy.
-
Siłownia
Zaraz idziemy pakować na siłownia. Bajceps i klata.
-
[ALL B5] Trzeszczenie , jakies wasze sugestie co to moze byc.
Wahacze(zapewne dolne) na 90%(10% w razie W). Mam to samo, jest to bardzo irytujące. W szczególności jak jedziesz wolno przez dziurawe miasto. Smarowałem silikonem w spary ale nic nie pomogło.
-
Siłownia
Kurde ja się wyszorować na plecach już dość dobrze nie mogę. W poniedziałek testuję max. Ostatnio było 110kgx4, zobaczymy może 120 wpadnie w co wątpię troszkę.
-
Siłownia
Ja dzisiaj fajrant. Miałem pucować niunię ale niestety ugrzązłem w błocie.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Większej dziury jak Brzesko to chyba nie ma. Zero jakichkolwiek dobrych kosmetyków do wnętrza i lakieru.
-
Ceny wariują !!
A głosuje ktoś stąd w ogóle ja JKM? :gwizdanie:
-
Siłownia
Pon Klatka 10-12 serii. Biceps 9 serii. Przedramię 9 serii. Brzuch Śro Plecy 12 serii. Triceps 9 serii+ dopompowanie tyłem. Brzuch Czw Klatka 10 serii. Biceps 3 + 6 tylko lewa ręka. Pt Barki 10-12 serii. Nogi Brzuch. Super serie są dobre tylko trzeba mieć wytrzymałość.
-
Siłownia
Mało rozpisek w sieci? Musisz sam rozpiskę robić bo nikt nie wie jakim sprzętem operujesz.
-
Siłownia
Ja mam taki metabolizm, że przejeść nie mogę tego co mam jeść. Oszalałem dzisiaj na siłce. Płasko kończyłem 95, a skos 75. Dietka czyni cuda i tyle w temacie.
-
Siłownia
Zmija, dobrze wiem jak każdy środek działa. :gwizdanie: Co do tego, że wszystko jest dla ludzi to prawda. Przecież te wszystkie środki biorą ludzie. Inną sprawą jest jak przyjdzie koleś, 3 raz na siłkę i podbija do gościu o koksy, albo skrobie coś na forach kulturystycznych a nawet kreatyny nie brał. U mnie dobrze na razie łapa 43, tylko dosyć duże BF. Idę szamać kurde i warzywka.
-
Siłownia
Wiedziałem, że poleci ktoś z Efką, clenem bądź t3.
-
Siłownia
Wiadomo po chorobie słabszy jesteś. Co do rozpisek treningu i odżywek(jak coś to białka, gainery, aminokwasy jedynie) to uważam iż bez sensu. Każdy powinien sobie sam trening ustalić. To samo dieta, nie każdy lubi wszystkie produkty. Chociaż sam osobiście nie trzymam stricte DIETY tylko zjadam odpowiednie produkty, nie dbając o ilości aż tak bardzo. A tak btw dosyć for o tej tematyce jest. :] Ktoś robił jakiś dobry cykl na wycinkę?
-
Siłownia
No, no. Ja póki co biorę się za masówkę 6 tygodniową. Potem ostra wycinka.
-
Siłownia
Coś tutaj cicho i spokojnie. Opierdzielacie się czy co?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Przemek, w sumie masz BOSE z B6 a to inna bajka. http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/93/86/11/1493861176_7 Jak on to tam wsadził?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
To wpadaj nie gadaj. Czwartek? PS Kiedy na narty jedziemy? [br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 21:44_________________________________________________http://img20.imageshack.us/f/67171937.jpg/ To wygłuszenie lusterka potrzebuje. Tą gąbkę taką. Ktoś ma na stanie takie cuś?