Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidoks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidoks

  1. Właśnie Pany co tak spokojnie tutaj? Jakieś dłuższe urlopy wszyscy mają czy może tak zapracowani?
  2. Witam serdecznie. Mam bardzo nietypowy problem. Prawdopodobnie sprawę zawalił mój super mechanik. Wymieniał amorki i sprężyny z tyłu z orginalnych na gwint TA. Zabrałem samochód od niego i się okazało że przy jeździe na dziurach bardzo tłucze mi w tylnej prawej kolumnie. Zadzwoniłem i łaskawie powiedział że coś mu nie pasowało z gwintem na amortyzatorze że był za krótki i skręcił to jakoś inaczej. Nie wiem co tam może być źle założone ale jeździć takim czymś nie zamierzam. Pytanie do was, co jemu mogło tam nie pasować przy wymianie tego wszystkiego? Z góry pozdrawiam i dzięki za odzew.
  3. Właśnie już jestem poi wstępnych rozmowach. http://allegro.pl/kpl-foteli-fotele-audi-a4-98-00-i1743855634.html[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 00:34_________________________________________________Panowie mam wielki problem:) mam z tylu swiatla FK i z jednej strony caly czas swieci stop. nie rozumiem o co chodzi z nimi.
  4. Bo są piękne stołeczki w gorlicach. Wrócę pod koniec sierpca i muszę założyć w końcu wahacze i gwint bo leży w domu.
  5. Cieniutko tutaj coś. Slepy masz wiązki do grzanych stołków?
  6. W nocy po 12 srebrne B5 SCI... 1.9kopciuch, z ramkami klubowymi, widziany w okolicach Ostrawy na trasie do Cieszyna.
  7. Grzesiek widziany wczoraj po godzinie 22 pod Corleone. Chyba aż tak jeszcze cyknięty nie byłem i dobrze widziałem.
  8. Ja słucham przeważnie seciki Tiesto Club Life. Ostatnio troszku popłynął i to nie to samo ale zawsze jest kilka dobrych kawałków.
  9. Dobre Housiwo. Technicznie dobrze(tam byly male mankamenty). Tiesto ma swój klimat Trouse. hehe
  10. 00561 Kontrola dodawania mieszanki 01249 P0201 Cylinder 1 – usterka wtrysku – N30 D 01250 P0202 Cylinder 2 – usterka wtrysku – N31 D 01251 P0203 Cylinder 3 – usterka wtrysku – N32 D 01252 P0204 Cylinder 4 – usterka wtrysku – N33 D 17734 P1326 Cylinder #2 – limit kontroli uderzeniowej osiągnięty D http://vaglog.rtnet.pl/jasiek9418_48857.html Ogarnia ktoś? [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 22:29_________________________________________________Żyjecie?
  11. Witam serdecznie. Bardzo proszę o ocenę mych logów. Grupy: 016 - http://vaglog.rtnet.pl/jasiek9418_49065.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/jasiek9418_49066.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/jasiek9418_49067.html Grupy: 005 - http://vaglog.rtnet.pl/jasiek9418_49068.html Grupy: 006 - http://vaglog.rtnet.pl/jasiek9418_49069.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/jasiek9418_49070.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/jasiek9418_49071.html Grupy: 009 - http://vaglog.rtnet.pl/jasiek9418_49072.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/jasiek9418_49073.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/jasiek9418_49074.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/jasiek9418_49075.html [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 09:04_________________________________________________Nikt nie ogarnie? :gwizdanie:
  12. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja się już byczę. 2 miesiące bez silki. :gwizdanie:
  13. Ehhhh, ostatnio mało czasu mam. Jak się ma cena gratów używanych do modyfikacju 1.9tdi w stosunku do 1.8t?
  14. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ehhhh, ostatnio coś strasznie słabo na siłowni. Nie wiem dlaczego.
  15. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    prawie Ten niżej. Ale to nie ty go powinieneś pompować.
  16. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    NO Xplode kocham za ten jego smak. Nie do opisania jak dla mnie.
  17. Panowie a miał ktoś do czynienia z nowymi zestawami Tonsila? Gra to jakoś czy zeszli z jakością w dół?
  18. Przedział cenowy mogłeś podać i byłaby gitara.
  19. Pany myślę że za 15-17k wyrwę już jakąś dobrą sztukę 1.9tdi czy mało? Bo zastanawiam się nad 1.8t+lpg vs 1.9tdi+program.
  20. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Olimp ma jeszcze dobre mono i w sumie thermo speed chwalony ale na mnie jakoś za dobrze nie działał. Senny się robiłem po nim z nie pobudzony.
  21. 2-3 lata temu śnieg był w połowie kwietnia o ile dobrze pamiętam więc... Tym razem wiosna zaskoczyła drogowców
  22. Można i tak. Jeszcze się trzeba zastanowić i z początkiem czerwca zacząć czegoś szukać.
  23. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Osłonki i odblok to akurat nie takie drogie rzeczy. :] Gorzej u nich właśnie z dietą i utrzymaniem masy po cyklu.
  24. Panowie mamy to straszliwe globalne ocieplenie przecież. Zimówki możemy już wyrzucić do kosza i cały sezon na letnich jeździć.
  25. dawidoks odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Kiedyś właśnie myślałem ile to bym miał pieniędzy gdyby nie kulturystyka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.