Treść opublikowana przez dawidoks
-
Siłownia
Bo niestety zbytnio pozrywałeś włókna. Ogólnorozwojowy trening na początek i będzie dobrze. A kreatyna jeżeli przesadzi się z ilością, źle wpływa na nerki.
-
Siłownia
Zmija ja nie robię bo jadę na sucho. Inna sprawia wiadomo kiedy. Ale właśnie mam zamiar iść zrobić sobie badania aby sprawdzić co i jak pod skórą krąży.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Wódka? Pierwsze słyszę. [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 23:14_________________________________________________Panowie ciężko wyłapać 2.8 ACK w manualu? Bo się będę przymierzał do wymiany.
-
Siłownia
kurde czego ja wpisałem ADP, a nie ALZ? lol ;p [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 23:13_________________________________________________Panowie kiedyś miałem taki program co gdy podawałem produkty i ilość obliczał mi od razu ilości BWT. Macie coś takiego na twardzielu bądź w gdzieś w sieci?
-
Siłownia
Piotrek nie wiem jak Cb może uciągnąć to Twoje ADP.
-
Siłownia
Jakoś w dużą ilość powtórzeń nie bardzo wierzę. Gdybym robił to po prostu mniejsze przerwy między seriami. HIIT to nie taka prosta sprawa, trzeba mieć bardzo dobrą kondycję albo być na niezłym haju.
-
Siłownia
Hyperdrine kopie dobrze. Od końca przyszłego tygodnia wskakuję na cykl. 5-7 kg muszę nabrać a potem zjazd z BFem. ;p
-
Siłownia
Na clenie to właśnie skurcze mięśni są wyraźnie odczuwalne. Legalnie tego nie dostaniemy.
-
Siłownia
Myślę o tym clenie i myślę.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Kurda, z daleka to widziałem i się nie przyjrzałem dobrze, w ogóle to tablic nie widziałem . Ale śmigała fajna a4 na glebie z takimi światłami jak Ty i jeszcze antenka Cb.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Grzesiek, przejeżdżałeś około godziny 18-19 koło Statoila w Brzesku? Te światła Twoje...
-
Siłownia
U mnie WW poszły definitywnie na dół. Skłony boczne z hantlami, kocham to ćwiczenie hehe.
-
Siłownia
Przecież kurde ćwicząc brzuch poprzez A6W strasznie się męczymy i zużywamy energię. Co za tym idzie organizm musi pobrać energię. Nie pobiera jej tylko z obrębów brzucha"?" Według mnie lepiej brzuszek jechać z obciążeniem na masę i do tego aero z pasem na brzuchu. :gwizdanie:
-
Siłownia
A jeszcze lepiej brzuszek robić z jakimś obciążeniem. a6w mym zdaniem przereklamowane.
-
Siłownia
Ostrowie trzeba odpowiednio doprawić.
-
Siłownia
Wiesz Ostrowia też sprzedaje w workach 15Kg chyba.
-
Siłownia
Boseron, podrzuć więcej info na temat tych produktów.
-
Siłownia
Zmija, o to właśnie chodzi. Rzeźbić trzeba mieć co. A jak słyszę, niektórych że zabierają się za rzeźbę nie mając mięśnia na sobie to mnie ściska.
-
Siłownia
Mleko=lipa ale z wodą bym białka nie wypił. HMB? Jak dla mnie bez sensu ale jak kto woli.
-
Siłownia
Coś mi ostatnio na sucho nie wchodzą treningi. Trzeba coś chyba zakupić.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Czwarteczek? :gwizdanie:
-
Siłownia
Jak wam źle na odżywkach to czego nie pojedziecie po czymś mocniejszym?
-
Siłownia
Dzisiaj plecki ładnie wpadły. Idę robić węglowodany i twaróg. :gwizdanie: Ja rano wszamam owsiankę z jajcami.
-
[B5 ADR] Pomoc interpretacji i znalezienia przyczyn wysypywania błędów.
Czyli nic tyko się grzebać. Te błędy z regulacją spalania przeciwstukowego to wylazły jako tymczasowe.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Macie kogoś tutaj na miejscu jakiegoś mechanika co byłby w stanie pogrzebać coś na temat błędu 00561?