Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidoks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidoks

  1. Taki mam właśnie zamiar. Nic nie pisze o Q a bardzo by mnie zadowolił. Tomek w domku jesteś?
  2. [br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 16:08_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-s4-1-8t-180km-klimatronik-C21690697.html ?? Ten przebieg coś dziwaczny ale gość mówił, że książka do końca była prowadzona.
  3. Panowie, ktoś się pląta koło Bolesławca?
  4. Byłem pod M chwilę ale nikt się nie zjawił.
  5. Ja szukam jakiegoś padaki w 1.8t. Na spota zawsze chętny
  6. dawidoks odpowiedział(a) na dawidoks temat w 1.8
    Tylko że u mnie na odwrót. Na zimnym nie pali, jak ciepły pali jak trzeba. Logi zrobione jutro podrzucę.
  7. dawidoks odpowiedział(a) na dawidoks temat w 1.8
    Doszło jeszcze robienie podciśnienia w baku. EVAP chyba szwankuje i do wymiany jest. Zrobię zaraz nowe logi.
  8. dawidoks odpowiedział(a) na dawidoks temat w 1.8
    Wiesz OOOO_A4, logi już wisiały na forum i nikt nic konkretnego mi nie poradził. Samemu ocenić stanu przepływomierza nie jestem w stanie.
  9. dawidoks odpowiedział(a) na dawidoks temat w 1.8
    Aku jest nowe. W vagu do tej pory wywalało 00561 i to wszystko. Przepustnica czyszczona, przeplywka raczej dobra .
  10. dawidoks opublikował(a) temat w 1.8
    Witam. Mam od czasu do czasu pewien problem. Otóż samochód niekiedy nie chce załapać. Po przekręceniu kilkanaście razy dopiero łapie ale dławi się. Potem problem ustaje na jakiś czas. Czyżby coś z pompą paliwa czy też świece? W weekend posprawdzam wszystkie świece i ciśnienie podawanego paliwa o ile to ma sens w ogóle. Proszę o jakieś nakierowanie mnie w tym temacie.
  11. Kurde i tak już po zawodach. Poszło wszystko w zestawie do Tychów. Kumpel nie chciał na części sprzedawać.
  12. Był ktoś w MC? Ktoś czai jak podłączyć licznik z FISem do bez FISa?
  13. Czysto białe światło jest chyba przy 6500K. 4000k to światło słoneczne ma. :gwizdanie:
  14. Panowie mam 1.8 z 95r. Chcę zapiąć fisa z 1.8t z 96r anglik. Będą z tym jakieś większe problemy czy raczej z górki?
  15. Witam Pany. Rzuci mi ktos do dzialu sprzedam radyjko i lampy?
  16. Gitara. W końcu ekipa się zebrała.
  17. 00561 Kontrola dodawania mieszanki 01249 P0201 Cylinder 1 – usterka wtrysku – N30 D 01250 P0202 Cylinder 2 – usterka wtrysku – N31 D 01251 P0203 Cylinder 3 – usterka wtrysku – N32 D 01252 P0204 Cylinder 4 – usterka wtrysku – N33 D 17734 P1326 Cylinder #2 – limit kontroli uderzeniowej osiągnięty D Dzisiaj się łączę i znów powtórzenie 00561 ale co z tą resztą to ja nie wiem. Sprawdzałem sonde na wykresach. Schodziła z napięciem poniżej 0.1V ale nie wychodziła ponad 1V. Samochód jeździ ale jakiś zmulony jest. Dodaję logi. http://vaglog.rtnet.pl/jasiek9418_48857.html [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 22:13_________________________________________________Panowie i dalej męczę tego gada. Przepustnica wyczyszczona i zaadaptowana, przeplywonierz dziala raczej sprawnie bo po jego odlaczeniu silnik byl bardzo slaby. Katy wtryskow sprawdzamy w 004BS??
  18. Trzeba zebrac ekipe w koncu. Jade zbierznosc ustawiac wlasnie.[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 09:55_________________________________________________Cisza i spokoj...
  19. Jestem z Brzeska, tyle że z nim stycznosci jeszcze chyba nie miałem. Spróbuję jakos go dorwac przez znajomego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.