Treść opublikowana przez dawidoks
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Taki mam właśnie zamiar. Nic nie pisze o Q a bardzo by mnie zadowolił. Tomek w domku jesteś?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 16:08_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-s4-1-8t-180km-klimatronik-C21690697.html ?? Ten przebieg coś dziwaczny ale gość mówił, że książka do końca była prowadzona.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Panowie, ktoś się pląta koło Bolesławca?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Byłem pod M chwilę ale nikt się nie zjawił.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja szukam jakiegoś padaki w 1.8t. Na spota zawsze chętny
-
[B5 ADR] Nie chce zapalić.
Tylko że u mnie na odwrót. Na zimnym nie pali, jak ciepły pali jak trzeba. Logi zrobione jutro podrzucę.
-
[B5 ADR] Nie chce zapalić.
Doszło jeszcze robienie podciśnienia w baku. EVAP chyba szwankuje i do wymiany jest. Zrobię zaraz nowe logi.
-
[B5 ADR] Nie chce zapalić.
Wiesz OOOO_A4, logi już wisiały na forum i nikt nic konkretnego mi nie poradził. Samemu ocenić stanu przepływomierza nie jestem w stanie.
-
[B5 ADR] Nie chce zapalić.
Aku jest nowe. W vagu do tej pory wywalało 00561 i to wszystko. Przepustnica czyszczona, przeplywka raczej dobra .
-
[B5 ADR] Nie chce zapalić.
Witam. Mam od czasu do czasu pewien problem. Otóż samochód niekiedy nie chce załapać. Po przekręceniu kilkanaście razy dopiero łapie ale dławi się. Potem problem ustaje na jakiś czas. Czyżby coś z pompą paliwa czy też świece? W weekend posprawdzam wszystkie świece i ciśnienie podawanego paliwa o ile to ma sens w ogóle. Proszę o jakieś nakierowanie mnie w tym temacie.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Kurde i tak już po zawodach. Poszło wszystko w zestawie do Tychów. Kumpel nie chciał na części sprzedawać.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Wbija ktoś dzisiejszego wieczoru ?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Był ktoś w MC? Ktoś czai jak podłączyć licznik z FISem do bez FISa?
-
[ALL B5] Zmiana wszystkich świateł na białe
Czysto białe światło jest chyba przy 6500K. 4000k to światło słoneczne ma. :gwizdanie:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie mam 1.8 z 95r. Chcę zapiąć fisa z 1.8t z 96r anglik. Będą z tym jakieś większe problemy czy raczej z górki?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Witam Pany. Rzuci mi ktos do dzialu sprzedam radyjko i lampy?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Przeca pisze, że p 19:00 pod M'ka.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Gitara. W końcu ekipa się zebrała.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja chętny, sami wiecie.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Pany co tutaj sie dzieje?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Tak od frontu.
-
[B5 ADR] Pomoc interpretacji i znalezienia przyczyn wysypywania błędów.
00561 Kontrola dodawania mieszanki 01249 P0201 Cylinder 1 – usterka wtrysku – N30 D 01250 P0202 Cylinder 2 – usterka wtrysku – N31 D 01251 P0203 Cylinder 3 – usterka wtrysku – N32 D 01252 P0204 Cylinder 4 – usterka wtrysku – N33 D 17734 P1326 Cylinder #2 – limit kontroli uderzeniowej osiągnięty D Dzisiaj się łączę i znów powtórzenie 00561 ale co z tą resztą to ja nie wiem. Sprawdzałem sonde na wykresach. Schodziła z napięciem poniżej 0.1V ale nie wychodziła ponad 1V. Samochód jeździ ale jakiś zmulony jest. Dodaję logi. http://vaglog.rtnet.pl/jasiek9418_48857.html [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 22:13_________________________________________________Panowie i dalej męczę tego gada. Przepustnica wyczyszczona i zaadaptowana, przeplywonierz dziala raczej sprawnie bo po jego odlaczeniu silnik byl bardzo slaby. Katy wtryskow sprawdzamy w 004BS??
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Trzeba zebrac ekipe w koncu. Jade zbierznosc ustawiac wlasnie.[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 09:55_________________________________________________Cisza i spokoj...
-
[ALL B5] Jest ktos z Brzeska? namiar na uzytkownika....
Jestem z Brzeska, tyle że z nim stycznosci jeszcze chyba nie miałem. Spróbuję jakos go dorwac przez znajomego.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja się z chęcią piszę.