Treść opublikowana przez dawidoks
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Potrzebuje gdzieś w pobliżu naprawić FIS'a. Wiecie gdzie takie coś tworzą?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Wisi już wątek od wczoraj. :gwizdanie:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja mam ale mi coś wywala o aktualizacji, że nie uruchomi się bo baza nie aktualna. Potrzebuję te numery od N75. :gwizdanie:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
I aku troszku słabe więc będzie ktoś musiał mieć ze sobą kable w razie W. slepy masz ETKe?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Tyle że tablic nie mam.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Tyle wiem, że już coś N75 nie domaga. [br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 10:29_________________________________________________Co z tym spotem?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
AJL'ka progress.
-
Logo firmowe- umie ktoś projektować?
Coś bym wymodził tylko zajęłoby mi to dużo czasuuuu :gwizdanie:
-
Ceny paliwa marzec 2026
Ja nie głosowałem bo niestety nie mogłem. Brak zarejestrowanej listy w mym okręgu. Nie głosowałem na nikogo. Brzesko PB95 5.49zł
-
Podatek od darowizny i przyprowadzenie auta bez tablic.
Pany a co z tym powrotem na OOOO?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Jutro ale pewnie na chwile. Potem jadę do bochni. Może czymś nowym wpadnę.
-
Podatek od darowizny i przyprowadzenie auta bez tablic.
Jeszcze jedno pytanie, jak to jest z tym wykupieniem ubezpieczenia w celu powrotu sprowadzonym samochodem do domu? W sensie, że sprowadzonego, kupionego od polaka? :gwizdanie:
-
Podatek od darowizny i przyprowadzenie auta bez tablic.
Witam. Może ktoś wie. Czy jeżeli będę chciał przekazać 100% udziałów samochodu na ojca, to będę musiał odprowadzać podatek z tytułu darowizny? Wiem, że to idzie do I grupy podatkowej ale co z ceną? Wartość samochodu samemu ustalam?
-
SPOTY RADOMSKIE
Koszta i tak sporo już mam ograniczone więc dodawanie nowych to niezbyt rozsądne działanie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Szkoda bo jechać w ciemno nie zamierzam taki kawałek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie dałby rady ktoś oblukać jej?
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurde kawał drogi do Radomia mam niestety.
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie, http://otomoto.pl/audi-a4-szwajcaria-2-4l-manual-serwis-C19874365.html widział ktoś to na własne oczka?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie, dokładnie co pierwsze właśnie mi się rzuciło w oczka to brak emblematów, ale skoro masz tak blisko to dlaczego nie luknąć.- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wycieki tam raczej trudno będzie dojrzeć bo wymyty cały. Chodzi mi żeby ogólny stan luknąć, jak zawieszenie i silnik pracuje. Dokładny stan blachy i zużycie wnętrza. Jak będzie w miarę to wbiję tam i go dokładnie oblukamy. Jak się będziemy liczyć za taką usługę z Twojej strony Tomku?- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie nie przelukałby ktoś tej furki: http://otomoto.pl/audi-a4-4x4-nie-wymaga-wkladu-finan-C21620993.html . Szukam, szukam i ciężko. A do Lubelli mam kawał drogi. :/- Spociki w LUBARTOWIE!
Witajcie Panowie. Ma ktoś może chwilkę czasu?- Ceny paliwa marzec 2026
Rząd mydli oczy i okrada nas na każdym kroku. Multum podatków, akcyz i innych opłat. Niestety w Polsce ludzie są za głupi żeby to zrozumieć i mamy bajzel. Zielona wyspa? Ok, skoro tyle pieniędzy kradną od społeczeństwa.- Muzyka w naszych autkach
Miażdży mózg. - Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT