Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidoks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidoks

  1. Potrzebuje gdzieś w pobliżu naprawić FIS'a. Wiecie gdzie takie coś tworzą?
  2. Wisi już wątek od wczoraj. :gwizdanie:
  3. Ja mam ale mi coś wywala o aktualizacji, że nie uruchomi się bo baza nie aktualna. Potrzebuję te numery od N75. :gwizdanie:
  4. I aku troszku słabe więc będzie ktoś musiał mieć ze sobą kable w razie W. slepy masz ETKe?
  5. Tyle wiem, że już coś N75 nie domaga. [br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 10:29_________________________________________________Co z tym spotem?
  6. Coś bym wymodził tylko zajęłoby mi to dużo czasuuuu :gwizdanie:
  7. Ja nie głosowałem bo niestety nie mogłem. Brak zarejestrowanej listy w mym okręgu. Nie głosowałem na nikogo. Brzesko PB95 5.49zł
  8. Jutro ale pewnie na chwile. Potem jadę do bochni. Może czymś nowym wpadnę.
  9. Jeszcze jedno pytanie, jak to jest z tym wykupieniem ubezpieczenia w celu powrotu sprowadzonym samochodem do domu? W sensie, że sprowadzonego, kupionego od polaka? :gwizdanie:
  10. Witam. Może ktoś wie. Czy jeżeli będę chciał przekazać 100% udziałów samochodu na ojca, to będę musiał odprowadzać podatek z tytułu darowizny? Wiem, że to idzie do I grupy podatkowej ale co z ceną? Wartość samochodu samemu ustalam?
  11. dawidoks odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Koszta i tak sporo już mam ograniczone więc dodawanie nowych to niezbyt rozsądne działanie.
  12. dawidoks odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Szkoda bo jechać w ciemno nie zamierzam taki kawałek.
  13. dawidoks odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie dałby rady ktoś oblukać jej?
  14. dawidoks odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kurde kawał drogi do Radomia mam niestety.
  15. dawidoks odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Panowie, http://otomoto.pl/audi-a4-szwajcaria-2-4l-manual-serwis-C19874365.html widział ktoś to na własne oczka?
  16. Panowie, dokładnie co pierwsze właśnie mi się rzuciło w oczka to brak emblematów, ale skoro masz tak blisko to dlaczego nie luknąć.
  17. Wycieki tam raczej trudno będzie dojrzeć bo wymyty cały. Chodzi mi żeby ogólny stan luknąć, jak zawieszenie i silnik pracuje. Dokładny stan blachy i zużycie wnętrza. Jak będzie w miarę to wbiję tam i go dokładnie oblukamy. Jak się będziemy liczyć za taką usługę z Twojej strony Tomku?
  18. Panowie nie przelukałby ktoś tej furki: http://otomoto.pl/audi-a4-4x4-nie-wymaga-wkladu-finan-C21620993.html . Szukam, szukam i ciężko. A do Lubelli mam kawał drogi. :/
  19. Witajcie Panowie. Ma ktoś może chwilkę czasu?
  20. Rząd mydli oczy i okrada nas na każdym kroku. Multum podatków, akcyz i innych opłat. Niestety w Polsce ludzie są za głupi żeby to zrozumieć i mamy bajzel. Zielona wyspa? Ok, skoro tyle pieniędzy kradną od społeczeństwa.
  21. Miażdży mózg.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.