Treść opublikowana przez odison
-
Spoty wrocławskie
Potrafisz czytać że kaju będzie po to
-
Spoty wrocławskie
Zaraz Ci całość ogarne tylko wyjdę z wanny. ??
-
Spoty wrocławskie
co Ty pier**lisz?! Ty czytasz siebie? Na piątek paczka ma być naszykowana, odbiorę ją na prośbę czornego osobiście. Ok to zapraszam Podejdziemy razem do Salonu Seata na domowskiego i zobaczymy
-
Spoty wrocławskie
Pewnie, że nie będziesz miał tego w domu. Stary, paczke każesz nadawać na inny adres, inne dane (przynajmniej te z paczki nie zgadzają się z imieniem z profilu), ewidentnie jest paczka doręczona według systemu DPD pod wskazany adres, a Ty się jeszcze wykręcasz? Błagam. ---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- "Podaj numer konta zwrócę Ci za przesyłkę i sory że tak wyszło"?! a zawartość paczki, to co? Ta paczka miała być dostarczona do Ernest Błaszczyk a nie Ernest Seat Więc co moja wina ze kurier rzucił sobie paczkę hu... wie gdzie
-
Spoty wrocławskie
Kolego naprawdę nic do mnie nie przyszło a zawiechę 1BA kupiłem od użytkownika Bej proszę się jego zapytać a mam Ci wpaść na chate i to znaleźć? Zapraszam Bardzo będziesz zaskoczony że nic takiego nie mam i nigdy nie miałem
-
Spoty wrocławskie
Kolego naprawdę nic do mnie nie przyszło a zawiechę 1BA kupiłem od użytkownika Bej proszę się jego zapytać
-
Jakie sprężyny do 1BA
Witam serdecznie chciałbym kupić jakieś przednie sprężyny obniżające do amorków 1BA Poprzednio miałem gwint FK G36
-
[B5 ADR] czysta Smerfeta - gwint na ori feldze
Jaka cena za te oponki
-
Spasowanie zderzaka z błotnikami
Sprawdze jak bede wymieniał gwint
-
[B5 ADR] by maniu
Daj znać jak ci wycenili tą szkodę
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
I jak postępy
-
[ALL B5] Nowy nabytek audi A4 B5 Lift
Fele będą inne , najpierw trzeba załatwić sprawy kosmetyczne potrzebuje kilka rzeczy Klamka zew. przednia od pasażera Tylny lewy uchwyt na pas Przedni i tylny słupek kolor jasny
-
[ALL B5] Nowy nabytek audi A4 B5 Lift
111
- BMW e91
-
Gwintowane zawieszenie Pomocy
no zgadzam się z tobą , ale co poradzę że ludzie mają taką fantazje Zaciski na pewno pójdą do piaskowania i malowania ale powoli wszystko w swoim czasie
-
Gwintowane zawieszenie Pomocy
Jak zdejmę do piaskowania to zmierzę
-
Gwintowane zawieszenie Pomocy
Jakie wżery, poprzedni właściciel pomalował całe tarcze z zaciskami hamulcowymi ... Hamulce normalnie hamują , tarcze prawie nowe a klocki TRW też nowe. Pytanie co do gwintu ktoś w Polsce zajmuje się odświeżeniem ich ---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ---------- Takie informacje dostałem raczej standard 54x1,5 gwint zewnetrzna 100 kontra 80 srednice ---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ---------- Podjąłem decyzję cały gwint idzie niebawem do piaskowanie a potem ocynk i malowanie proszkowo , nowe nakrętki . zestaw nakrętek na 2 Przednie gwinty 170 zł
-
Klamka zewnętrzna Lift Pytanie
Witam mam pytanie posiadam Audi A4 B5 Lift z 99r i mam dwie klamki z wkładem na kluczyk (Kierowca i pasażer ) Czy można tą od strony pasażera wymienić na gładką ??
-
Spasowanie zderzaka z błotnikami
ale po obu stronach by tak bylo no co nic innego mi nie zostaje jak zyc z tym
-
Spasowanie zderzaka z błotnikami
dociskałem wielokrotnie i nic nie wiem co jest grane chciałem żeby to ładnie wyglądało a teraz jest ku....a
-
[B5 ADR] czysta Smerfeta - gwint na ori feldze
Jakiej firmy kupiłeś gwint
-
Gwintowane zawieszenie Pomocy
Panowie mam małe pytanie a te mniejsze sprężyny to do czego są ,bo ich nie mam ---------- Post dopisany 26-05-2014 at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2014 at 12:44 ---------- Dzisiaj się zabieram za demontaż tego zawiasu i czyszczenie ---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ---------- Panowie i zabrałem się dziś za ten gwint .. Ściągnąłem koło , odkręcam śrubę od górnych wahaczy i nagle widzę że jest ułamana jedna z nakrętek od gwintu i co teraz ??
-
Spasowanie zderzaka z błotnikami
Na ślizgach dobrze siedzi właśnie
-
Spasowanie zderzaka z błotnikami
Witam wszystkich Tak jak w temacie mam problem ze spasowaniem przedniego zderzaka z błotnikami... Macie może jakieś rady na to bo widzę że na większości A4 B5 Lift on tak wystaje ... ---------- Post dopisany 26-05-2014 at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2014 at 11:19 ---------- Aha nikt nie ma żadnej rady na to ?
-
[ALL B5] Nowy nabytek audi A4 B5 Lift
OOO ja jebie ktoś sobie jakieś jaja robi, dał moje auto na sprzedaż Który będzie lepszy olej VALVOLINE MAXLIFE 10W40 10W-40 4L ORYGINAL WROCŁAW (4268851238) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. MOTUL 6100 10W40 ORYGINAŁ SKLEP FIRMOWY WROCŁAW (4190714881) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.