Treść opublikowana przez odison
-
Składane lusterka z pilota - to dziala
ok
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
Kolego zrób fotki i opisz cały zabieg
-
Gwintowane zawieszenie Pomocy
no ładnie to zrobiłeś
-
Gwintowane zawieszenie Pomocy
ok jutro mam cały dzień wiec to zrobię rozbiorę całe zawieszenie i wyczyszczę je
-
[ALL B5] Nowy nabytek audi A4 B5 Lift
To dziwne bardzo bo w rodzinie mam policjanta i normalnie mówił mi że na 30 dni mogę ubezpieczenie wykupić i jeździć ...... i tak zrobiłem
-
Gwintowane zawieszenie Pomocy
amorki sa ok bo bylem na czepakach i wyszło po 80%
-
Gwintowane zawieszenie Pomocy
Najbardziej to zależy mi na tym żeby ją podnieść do góry bo za duża gleba nie da się tym jeździć !!! Albo wymienię ten gwint na normalna zawiechę
-
Gwintowane zawieszenie Pomocy
Witam wszystkich Mam mały problem wczoraj podczas zdejmowania zderzaka przedniego okazało się że mam założony gwint... ( domyślałem się że tak jest ponieważ za duża gleba była ) Teraz tak, mam kilka pytań: Gwint założony jest firmy FK G36 - Czy da rade odświeżyć ten gwint , chodzi o to czy te sprężyny można wypiaskować i pomalować piaskowo - Czy można go normalnie regulować jak jest założony czy trzeba całą zawiechę rozłączać ? - Czy da się wymienić same amorki czyli wkłady ??
-
[ALL B5] Nowy nabytek audi A4 B5 Lift
Tablice są nie ważne zgadza się tablice jeszcze mi zostały z Alfy jak sprowadzałem .... ale na te tablice mam wykupione ubezpieczenie 30 dniowe wiec mogę się normalnie poruszać , a co do dekodera to proszę tutaj link Kody wyposażenia ť Audi Klub Polska
-
[ALL B5] Nowy nabytek audi A4 B5 Lift
Kilka Nowych fotek
-
[ALL B5] Nowy nabytek audi A4 B5 Lift
Fajnie to bedzie jak ja skacze
-
Składane lusterka z pilota - to dziala
a masz wogole taka opcje w przelaczniku od lusterek?? tzn 4 pozycje? mozesz pokazac to na zdjeciu jak ten przelocznik wyglada chodzi ci o to AUDI A4 B5 PANEL STEROWANIA REGULACJI LUSTEREK (4199266725) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Kolizja najechanie na tył Niuni
I tak z ciekawości ile cię to kosztowało
-
[ALL B5] Nowy nabytek audi A4 B5 Lift
Dzięki wielkie
-
podłączenia wzmacniacza bose amp3600 b5e a4 b5 sedan
To kolego opisz sprawe bo ciekawy jestem
-
Nie znane kostki
Może mi ktoś powiedzieć co to za kostki są .... chodzi mi o te co nie są do niczego podłączone
-
[ALL B5] Nowy nabytek audi A4 B5 Lift
Witam serdecznie Chciałbym wam zaprezentować mój nowy zakup .
-
Jak się dostać do chlodnicy klimy w nagrzewnicy
witam tak jak w temacie jak sie do niej mozna dostac??
-
[B5 AAH] Audi A4 b5 2,8 V6 quattro 96 rok proszę o opinie
Tak sie stalo ze sprzedalem je koledze a ja kupilem alfe 147 ..
-
[B5 AAH] Audi A4 b5 2,8 V6 quattro 96 rok proszę o opinie
Witam
-
[B5 AAH] Moze mi ktos przetłumaczyc te papierki
aha to dobrze bo juz myslalem ze cos bylo nie tak
-
[B5 AAH] Ile za szkode całkowita
Witam was mam pytanie odnosnie szkody calkowitej niedano kupilem audi a4 B5 2,8 V6 174 konie Quattro i Pewna pani wjechala mi w tylek szkoda calkowita na bank ile teraz laca za szkode calkowita auto mialem bogato wyposarzone KODY Z NAKLEJKI: X0A = National sales program germany B0A = Poj. bez szczególnych krajowych wymogów techn. C1L = Felga aluminiowa 7 jx16h2 et45 5/112 G0Q = 5-biegowa aut. skrzynia biegów H6U = Opony 205/55 r16 91w J0F = Battery 320 a (70 ah) M78 = 6-cylindrowy silnik z wtryskiem 2,8ltr. litera kodowa Q1D = Fot. sport. 1AH = Abs i eds 1G3 = Kolo zapasowe normalne zamiast dojazdowki 2PV = Kierownica skórz. do poduszki bezp. 3AF = Lusterko zew.(konwex),el.regulowane 3BS = Lusterko zewn. (asferyczne), elektr. ustawiane lewo kzl T7X = 6-cylindrowy silnik z wtryskiem 2,8ltr. litera kodowa 3S0 = Bez poręczy dachowych 4UE = Lewo/prawo 0G2 = Automatyczna skrzynia biegow 8AE = Radio "delta" 8GL = Alternator 8RY = GłoŚnik z syst.dŹwiękowym bose 1LB = Faustsattelbremse przod 3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny) 1BA = Pakiet zawiesz. komfortowe Zdjec po kolizji jeszcze nie mam bo nie mialem czasu ich zrobic
-
[B5 AAH] Moze mi ktos przetłumaczyc te papierki
Witam tak jak w temacie znalazlem w ksiazce te dokumenty i chyba mi sie wydaje ze sa to dokumenty datyczace kolizji w niemczech A dokladnie chyba chodzi o ta strone
-
[B5 AAH] Kontrolka airbag-żadnego błędu
witam dzisiaj po odpaleniu audi zaswieciła sie kontrolka airbag mi na liczniku i po kilku sekundach gasnie wczesniej tak nie mialem czego to moze byc przyczyna
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Twoje radio moze nie obslugiwac rds na fisie, a otwartych Ci taki stary licznik nie pokaze, maja tylko polifty.