Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odison

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odison

  1. jakimi kodami
  2. Wiesz co ma takie felgi w stanie idealnym do sprzedania z oponami ale niestety tylko dwie http://allegro.pl/alufelgi-audi-7jx15-et39-a4-a6-i1684744322.html
  3. a moze bys mi tak pomogl
  4. witam ma problem z klima mianowicie jak daje na 3kreski np. po jakims czasie sama klima sie zwieksza np. na maxa.. Druga sprawa to nawiew srodkowy przestal mi wiac co to moze byc ile dmuchaw jest bo dmuchawa na nogi i na szybe chodzi
  5. A da sie to jakos przerobic zeby podeszedl ten zamek
  6. TAk jak w temacie czy klapa bagarznika po lif podejdzie przed lif tak samo lampy tylnie czy podejda bez zadnych przerobek
  7. ciezko mi powiedziec podejrzewam ze tylko do malowania
  8. co do pierwszego zdjecia to tez tak mam
  9. Ogulnie chodzi o to ze w pierwszej kolizji zostal potraktowany zdezak i blotnik a tera przy tej drugiej kolizjii ten blotnik juz nie wyglada najlepiej
  10. Witam mam takie male pytanie mialem kolizje jestem osobo poszkodowana zglosilem to do ubezpieczalni sprawcy wyplacili mi naleznosc wszystko ok,,,, teraz mam takie pytanie czy to gdzies jest udokumentowane bo ma takiego niefarta ze znowu gosciu mi przywalil w ten bok a jeszcze nie zdazylem zrobic auta tylko mi minimalnie powiekszyl ta szkode... czy jak ja to zglosze to nie pomysla sobie ze to jest proba wyludzenia
  11. Witam tak jak w temacie czy jest nadal oplata recyklingowa bo z tego co wiem to cyba nie ma od 2011 czy to prawda
  12. skrzypi dalej
  13. cos mi sie dzieje z kierownica jak stoje przy nie uruchomionym silniku krece kierownica i slysze ze cos mi skrzypi w prawo i lewo
  14. Tak jak w temacie poszukuje galki zmiany biegow automat do audi A4 B5 2,8 V6 Benzyna Quattro 96r
  15. odison opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Chcialbym sie dowiedziec czy wymiana wahaczy jest w jakims stopniu trudna Chodzi mi o wahacze takie: Dolny lewy rogal Górny prawy rogal Czy po wymianie ich trzeba ustawiac zbierznosc
  16. Ale wy nie rozumiecie ja zakupilem taka samo wczesniej wymontowalem stara org.audi poszedlem do sklepu i po numerach kupilem taka sama
  17. zle kojarzysz.Czujnik jest oddzielnie w zbiorniczku ja mam taka duza ta pompke bo amm komputer pokladowy 3piny zeleży jaki miał wcześniej bo są dwa rodzaje tych czujników: 1. to jest osobny dwa piny 2 to jest razem z pompką 3 piny pewnie on miał drugą opcje [br]Dopisany: 29 Maj 2011, 12:59_________________________________________________mam 3 piny
  18. Witam Mam maly problem. mialem uszkodzona pompke od spryskiwaczy wczoraj ja wymienilem na nowa fajnie wszystko sobie chodzi ale na komputerze pokladowym caly czas mi sie swieci kontrolka od poziomu plynu do szyb a wlalem cale 3,5L Moze wiecie o co chodzi
  19. odison odpowiedział(a) na odison temat w Audi A4 B5
    Aha a ja myslalem ze ta koronka to jest te miejsce co wklada sie czujnik a moze ma ktos zdjecia jak to wszystko wyglada??[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 14:01_________________________________________________No juz wszystko jasne czujniki zostaly wyczyszczone mialy delikatne drobinki metalu na sobie namagnetyzowane
  20. odison opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam jestem nowym posiadaczem Audi A4 B5 2.8 quattro poprzedni wlasciciel nie powiedzial mi jaki byl lany olej silnikowy zadnej kartki tez nie ma wiec moje pytanie do was jaki Olej jac do mojej Audi ma 123tys przejechane
  21. A mi sie wydaje ze sie zablokowaly zapadki dlatego niechce sie przelaczyc na nawiew srodkowy
  22. odison odpowiedział(a) na odison temat w Audi A4 B5
    Mam jeszcze pytanie na kazdym z kol jest po jednym czujniku ABS czyli jest ich 4szt. A ta koronke sie sciaga
  23. Witam Mam maly problem z moja klima. Przed zakupem wszystko chodzilo bez zadnego problemu.. Nadmuch na nogi i na szybe chodzi normalnie ale jak daje na panelu na srodek to nic nie leci ....moze wiecie co sie stalo??
  24. odison odpowiedział(a) na odison temat w Audi A4 B5
    przy ukladzie kierowniczym czyli jak mam obliczyc odleglosc NIe no nic nie grzebalem... koncowka drozka kierownicy byl wymieniany... czy t usterka abs jest powazna aaa zapomniałem napisac że przy układzie kierowniczym tez..... czyli coś było grzebane, sprawdz odległości

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.