Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

leszg

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez leszg

  1. Mam do was prośbę czy była możliwość dokładnego z wymiarowania ramienia które tak często się łamie ? Jeśli będę miał wymiary to możliwe ze będę mógł dorobić takie samie ramie. Jak będzie wszystko pasować i działać to będę mógł pomóc wam.
  2. Witam Mam problem z kostka stacyjki wymieniem trzy kostki w ciągu pół roku, pierwsze dwie jakie kupiłem to były najtańsze za około 30 zł wysiadły całkowicie, ostatnio kupiłem za 110 zł niby jak oryginał, i tez zaczyna się psuć, zdarza się ze nie mogę odpalić za pierwszym razem, czasami jak obrócę kluczyk odpala od razu. Jaka może być przyczyna ze tak często wysiadają kostki stacyjki ?
  3. Musiałeś podpiąć vaga ?
  4. Witam Chciałem się dowiedzieć czy ktoś z was zmieniał pompkę centralnego zamka, bez pilota na z pilotem. Obecnie posiadam pompkę o numerach 8LO 862 257 E i chciałbym zmienić na 8L0 862 257 G lub 8L0 862 257 P. Zastanawiam się czy te pompki będą pasować.
  5. Co sądzicie o takich antenach montowanych w oryginalne miejsce od anteny FM http://allegro.pl/u-artursss-antena-lemm-sirio-twin-car-2w1-cb-fm-i1596905434.html lub http://allegro.pl/antena-cb-sirio-twin-car-fm-gratisy-sklep-w-wa-i1588633946.html
  6. Witam wszystkich to jest moje drugie Audi pierwsze było Audi 80 B3 a teraz Audi A4 B5 Avant.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.