Treść opublikowana przez kuubeek
-
[B5 ADR] Jak rozpoznać czy spryskiwacze sa podgrzewane??
aha...no dobra jutro z ranca sprawdze te przewody do dysz bo raczej grzalki w zbiorniku nie widzialem dzieki
-
[B5 ADR] Jak rozpoznać czy spryskiwacze sa podgrzewane??
rozumiem ze tych kabelkow szukac w masce?? i jeszcze jedno pytanie??kiedy to podgrzewanie dziala??caly czas??czy tylko gdy chce uzyc ich?? dzieki
-
[B5 ADR] Jak rozpoznać czy spryskiwacze sa podgrzewane??
witam... poczytalem troche ostanio na forum ze istnieje cos takiego jak podgrzewane spryskiwacze i tak sie zastanawialem czy czegos takowego nie posiadam...i tu moje pytanie - jak rozpoznac czy spryskiwacze sa podgrzewane??...dzieki za informacje pozdrawiam
-
[ALL B5] Jakie spalanie gazu w quattro? Wszystkie silniki.
1.8 adr quattro - w miescie 13 - 14 w zaleznosci od dynamiki, w trasie 7 do 10 tez w zaleznosci jak ciezkie buty zaloze
-
[ALL B5] 8RN 8 aktywnych głośników proszę o szczegóły
tak w przy jednym z głosników z tylu jest wzmacniacz...przynajmniej ja tak mam w sedanie... swoja droga tez mnie to zastanawiało gdzie jest te 8 głośnikow
-
[B5 ADR] [B5 ADR] Bledy kodow klimatronika
widzialem co znacza kody ale nie za bardzo czaje opisy... np: 52 1a Przerywanie lub blokowanie, przełącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji, 120 x wyłączony...tzn klima nie bedzie dzialac czy jak?? 53 - 1d przewody dwukierunkowe?? tzn ze co?? sa zepsute??nie wiem, nie dzialaja czy ze po prostu sa??
-
[B5 ADR] [B5 ADR] Bledy kodow klimatronika
lepiej spie jak wiem ze wszystko ok z autkiem
-
[B5 ADR] [B5 ADR] Bledy kodow klimatronika
tak z ciekawosci sie bawilem i zobaczylem ze cos tam nie jest ok ...wiec zapytalem czy to nic powaznego i czy da sie z tym zyc pozdrawiam
-
[B5 ADR] [B5 ADR] Bledy kodow klimatronika
witam. bawilem sie troche kodami klimatronika i doszedlem do numerow mam 52 i 53 i tam wyswietla mi na 52 blad 1A (nie a1 tylko 1A wlasnie) a na 53 mam 1D lub 11d jak wlacze wentylator?? (przynajmniej tyle moge odczytac gdyz ten akurat wyswietlacz nie dzial calkowicie) czy ktos mnie moze oswiecic co jest nie halo?? dodam ze na 1c wyswietla mi .0 nie wiem co z tym zrobic i czy mam wogole sie czym przejmowac do tej pory wszystko dzial bez zrzutu. pozdrawiam
-
Kody climatronika Audi A4 B5
a ja mam kwaiatki na kodzie 52 i 53 tzn na 52 wyswietla mi sie 1A (nie a1 tylko 1A wlasnie) a na 53 mam 1D lub 11d jak wlacze wentylator?? czy ktos mnie moze oswiecic co jest nie halo?? dodam ze na 1c wyswietla mi .0 nie wiem co z tym zrobic pozdrawiam
-
[B5 ADR] Pomocy - nieszczesny centralny
dziekiuje wszystkim za informacje...wlasnie tak zrobie bo po kodach wyposazenia wyszlo ze jednak nie ma sterowania z pilota..pozdrawiam
-
[B5 ADR] Pomocy - nieszczesny centralny
za bardzo nie mam dostepu do VAGa
-
[B5 ADR] Pomocy - nieszczesny centralny
Witam...czy którys z was mogłby mi powiedziec czy mam u siebie w aucie mozliwosc otwierania centralnego z pilota??sprawdzilem juz kody wyposazenia i zadnej wzmianki na ten temat nie znalzlem...dodam ze mam juz kluczyk scyzoryk niby z pilotem ale on nigdy nie dzialal (tzn nie dzialal jak kupilem auto, wczesniej nie wiem)...teraz mam mozliwos dokupinia kluczyka i nie wiem czy wogole jest sens bo wyczytalem ze nie wszystkie auta mialy taka opcje??czytam to forum juz pare godzin i kompletnie mna zamieszalo...wiec jesli ktorys z was moglby mi dac jasna odpowiedz to bylbym wdzieczy...dodam jeszcze ze nie dzial u mnie nic takiego jak domykanie szyb po przekreceniu klucza w zamku.....pomocy...z gory dzieki
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
ok...rozumiem...przepraszam to tez wynika z mojego lenistwa...teraz mam znowu z inna rzecza problem ale jescze poszukam zanim zaczne nowy watek...dzieki pozdrawiam
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
jakos u mnie wyskakuje "Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania" jak uzywam szukaj z tym wlasnie kodem
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
8VD = Radio-controlled clock a ten kod?? ktos to moze przetlumaczyc na polski?? ze niby zegarek strowany z pilota ;(
-
[ALL B5] Jaki kluczyk scyzoryk
dziękuje panowie za informacje...teraz będę działał[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 10:30_________________________________________________szukałem po kodach wyposażenia i chyba nie mam centralnego strowanego z kluczyka... pozatym nie wiem co znaczy kod 8VD - radio-controlled clock ehhh.... sie mozna zagubic
-
[ALL B5] Jaki kluczyk scyzoryk
a o jakim sterowniku mowisz??moglbys podeslac jakiegos linka do aukcji?? i czy ktos moglby sprawdzic po moim VINIE czy aby na pewno nie mam z pilota?? VIN WAUZZZ8DZWA134288 z gory wielkie dzieki za kazda informacje... pozdrawiam
-
[ALL B5] Jaki kluczyk scyzoryk
czy ktos mi moze powiedziec jaki kluczyk scyzoryk powinien pasowac do mojego auta??chodzi mi tu czy na dwa przyciski czy na trzy??a moze nie ma to najmniejszego znaczenia??pytam sie bo z autem nie dostalem wogole a wiem ze mam centralny i fajnie by bylo jakby dzialal z pilota??czy takie informacje moge wyczytac z kodu VIN??bylbym wdzieczny za odpowiedz i z gory przepraszam jesli pytanie jest lamerskie...pozdrawiam
-
[B5 ADR] Czy sterownik ABS różni się w Quattro i FWD?
ale nie ma znaczenia czy benzyna czy diesel??
-
[B5 ADR] Czy sterownik ABS różni się w Quattro i FWD?
Witam...mam takie pytanie czy sterowniki abs sa rożne przy napedach FWD i QUATTRO??
-
[B5 ADR] Podzespoły i spalanie
a z vaga jakich informacji potrzebuje?? o stanie reszty to z jakims fachowcem lepiej pogadac??
-
[B5 ADR] Podzespoły i spalanie
Witam. Mam instalacje stag 300 i spalanie 14 w miescie i jak czytam na forum, to widzę ze niektórzy piszą tu o spalaniu w granicach 11. Co może powodować takie spalanie...czy da sie je zmniejszyć??jeśli tak to w jaki sposób...dodam że jestem początkujący. Z góry dziekuje za porady. Kuba
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich użytkowników a4. Mam na imie Kuba, jestem z Łodzi i posiadam już a4 b5 z 98 roku.zapisałem sie do was gdyż potrzebuje paru porad. Pozdrawiam wszystkich. Kuba