Treść opublikowana przez kuubeek
- Tylne lampy
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam. Poproszę o wycenę zamienników kompletu tulei wahaczy tylnych do zawieszenia quattro A4 B5 1998 sedan. Tam chyba jest ich 9 na stronę z tego co wyczytałem na forum. Masz wogole coś takiego dostępne u siebie? Pozdrawiam
-
[A4 B5] 1.8 APT 2000 (Made in UK)
Żeby wyjąć głośnik musisz zdemontować tylną półkę.
-
[A4 B5] 1.8 APT 2000 (Made in UK)
odnosnie numeru 6 - gra ten glosnik wogole. bo jak nie gra to kabelki sa od niego.wystarczy przylutowac.jak sie wcisniesz do bagaznika to bedziesz widzial gdzie.pozniej ten plastik mozesz na opaski przymocowac. ewentualnie wymiana calego glosnika.wystarczy wypiac wtyczke, wyjac glosnik i wstawic nowy. co do nr 4 to chyba wystarczy wymienic zamek schowka ale musze sprawdzic. co do blendy koledzy maja racje.musisz odkrecic cala tapicerke klapy od srodka i dostaniesz sie do srub mocujacych.odkrecasz, zdejmujesz i gotowe. pozdrwiam
-
Schemat kostki oryginalnych głośników tylnych ze wzmacniaczem w Audi A4 B5
jesli masz cala instalacje oryginalna to potrzebujesz przejsciowki do podpiecia nieoryginalnego radia (tak jak pisales) jak ten adapter podepniesz to wszystko powinno smigac potrzebujesz cos takiego http://allegro.pl/audi-a2-a3-a4-a6-iso-adapter-glosniki-tyl-i4711142562.html tylko ten jest po 98 r wiec musisz zapytac czy bedzie pasowal do ciebie pozdrawiam
-
Schemat kostki oryginalnych głośników tylnych ze wzmacniaczem w Audi A4 B5
prawie dobrze ale jeszcze troche zmienic trzeba. i tak: Mute - nie wiem jaki kolor kabla ale odpowiada za sterowanie wzmacniaczem z tylu (wlaczajac radio włącza sie wzmacniacz) syganl lewy/ prawy to jest przewod sygnalowy od radia do wzmacniacza (lewy/prawy) masa sygnałow to jest masa kabla sygnalowego sygnal lewy prawy to samo co wyzej wyjscie + na glosnik - jest to wyjscie + na glosnik tylny prawy wyjscie - na glosnik - jswt to wyjscie - na glosnik tylny prawy glosnik lewy jest zintegrowany z wzmacniaczem dlatego nie ma na niego wyjscia z radia musisz pociagnac kabel sygnalowy dzwieku wraz z masa oraz zasilanie z masa i sterowaniem wzmacniacza. mam nadzieje ze troche ci rozjasnilem. jak bedziesz mail jakies jeszcze pytania pisz. pozdrawiam
-
Dwa elementy jak dopasować ?
Nie wiem czy rozwiazales swoj problem ale jak nie to ja znalazłem miejsce dla tego czegos w aucie.otóż musisz odkręcić tylną plastikową osłonę i jak ją odwrocisz to po jednej i po drugiej stronie są na to uchwyty.zapodaje foty żeby zilustrować.pozdrawiam http://www.directupload.net/file/d/3759/bwkl7ixv_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3759/flye7cya_jpg.htm
-
Lampy tylne poliftowe - problem ze stopem
Doszedłem do tego że to lewa lampa pali bezpiecznik.zauważyłem że różni się wiazka do lampy.w starej wiazce jest 8 przewodów a w nowej 6. Podwójny przewód idzie do uziemienia i właśnie do stopa.spróbuję wyciąć jeden kabel od stopa i zobaczę wtedy. Sorry.w nowej jest 7 przewodów. Problem rozwiązany. we wkładzie lewej lampy dwie ścieżki były bardzo blisko i to powodowało zwarcie.rozdzielilem pozadnie i teraz jest git. pozdrawiam temat do zamkniecia
-
Lampy tylne poliftowe - problem ze stopem
Witam. Panowie mam problem.zmieniłem sobie lampy tylne z 1 lifta na 2 lift. I teraz jak wciskam stop to pali mi bezpiecznik. Wyczytałem ze trzeba zamienic dwa kabelki odpowiedzialne za migacze i wsteczny. Tak tez zrobilem i wszystko ładnie smiga, oprócz swiatel STOP. Dzis spalilem 3 bezpieczniki 10a. Na razie wrzucilem 20 a bo taki mialem i nic sie nie stało. Ale wszedzie pisze ze powinien byc 10a. Co moglem zrobic zle lub gdzie szukac przyczyny?? Proszę was o pomoc. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam
-
pytanie o kostke airbag pod fotelem
Tak.na Vagu powinien pokazać o którą poduche konkretnie chodzi.samo sprawdzenie kostek nic nie da.ja je czyscilem, kilka razy wypinałem i wpinalem, zminilem kostki na nowe a teraz je na stałe zlaczylem i na razie problem się nie pojawia.mam nadzieję że już się nie pojawi.pozdrawiam
-
Schemat kostki oryginalnych głośników tylnych ze wzmacniaczem w Audi A4 B5
Spoko.własnie o to mi chodziło.Dziękuję Ci jescze raz.Pozdrawiam
-
Schemat kostki oryginalnych głośników tylnych ze wzmacniaczem w Audi A4 B5
dziekuje bardzo kolego.wlasnie o to mi chodzilo.pozdrawiam a powiedz mi jeszcze jak mozesz o co chodzi z tym mute??czy to jest sterowanie wzmacniaczem czyli załaczanie po wlaczeniu radia??
-
Schemat kostki oryginalnych głośników tylnych ze wzmacniaczem w Audi A4 B5
Witam. czy może ktoś mi pomóc w rozszyfrowaniu niebieskiej 8 pinowej kostki która dochodzi do głośnika tylnego (tego że wzmacniaczem) w sedanie. Byłbym bardzo wdzięczny. szukam i szukam i na razie bez powodzenia. pozdrawiam
-
Subwoofer Nokia - prośba o analizę kabelków (który od czego)
1. zacisk 30 2. prawy tylny głośnik (+) 3. prawy tylny głośnik (-) 4. masa 5. sterowanie wzmacniacza (+12V) 6. wejście liniowe lewe tył 7. wejście liniowe prawe tył 8. masa wejść liniowych 9. lewy tylny głośnik (+) 10. lewy tylny głośnik (-) Taki oto opis znalazłem na ekektrodzie.pozdrawiam A i zacisk 30 to stały plus.
-
pytanie o kostke airbag pod fotelem
Aha.na razie zrobiłem właśnie żółta na stałe i zobaczymy co będzie.dzięki wszystkim za odpowiedzi.pozdrawiam
-
Dlawi się po odpaleniu
no wlasnie jak lapie lewe powietrze cieple po rozgrzaniu silnika to sie nie dusi.tylko objawy byly jak bylo chlodno na zewnatrz.jak jest cieplo i w komorze silnika tez jest cieplo to objawy byly minimalne albo wcale.pozdrawiam
-
pytanie o kostke airbag pod fotelem
Czyli idąc tym tropem, równie dobrze to ta kostka może powodować wyskakiwanie błędu na blacie licznika??
-
Zdejmowanie plastików wnetrza
Ja juz mam fotke dzięki uprzejmości kolegi ŁYSY44. Oraz opis jak to zrobic.jeszcze nie testowalem wiec jak sprawdze to napisze wiecej. Oto fota: http://www.directupload.net/file/d/3744/dywyaxwk_jpg.htm Pozdrawiam
-
Zdejmowanie plastików wnetrza
No i kurcze próbowałm od gory delikatnie podwazac srubokretem na wyczucie i tak probowalem ze az polamalem. Ale dalej nie wiem jak to mam zrobic. Zeby bylo jasniej o co mi konkretnie chodzi to wstawie zdjecie elementu. Ja podwazalem od gory tam gdzie jest pekniete.nie wyskoczyl zaden zatrzask, niestety. Czy mogłby ktos pomocc bo juz mam dosć tego. http://www.directupload.net/file/d/3743/i46vrbzg_jpg.htm Z góry dzieki za pomoc. Pozdrawiam
-
pytanie o kostke airbag pod fotelem
Dzięki.a tak na marginesie ta druga kostka to od czego jest?
-
pytanie o kostke airbag pod fotelem
Pod fotelem mam kostke która wywala błąd na zegarach. btw dzięki za pomoc;-)
-
pytanie o kostke airbag pod fotelem
Witam.pytanie jest takie: która kostka jest od airbaga? Pod fotelem i kierowcy i pasażera mam dwie kostki, jedna żółta z dwoma kabelkami a druga brązowa z jednym.która konkretnie jest do airbaga? Dodam że fotele mam zwykle bez elektryki.tylko poduchy.a problem mam z ciągle wlaczajaca się kontrolka airbag pod fotelem pasażera.pozdrawiam
-
Dlawi się po odpaleniu
Sprawdz węże podcisnienia.moze łapie gdzies lewe powietrze i go muli.miałem podobne objawy i okazalo sie ze jeden waz byl caly przegnity.po wymianie jak reka odjoł
-
Zdejmowanie plastików wnetrza
No tak.pytanie jak do nich dojśc?
-
Zdejmowanie plastików wnetrza
Szukałem wczoraj trochę ale nie mogłem znaleźć.jeszcze poszukam i poprubuje.powiedz mi jeszcze czy trzeba zdjąć tylną półkę?