Treść opublikowana przez ohm
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
that's what i call SPIRITED DRIVING
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
nie uznają reklamacji?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymon, pw
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Audi RS6 490000.00 PLN. Poznań - otoMoto.pl co oni z tą ceną? aż tak ją mają zamiar katować na testówce?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
miazga. ogladalem to dwa razy pod rząd z wypiekami na twarzy
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
pojawiają się kolejne!
-
Seat leon fr 2.0 tdi 2013'
bardzo ładne, świeże autko i jestem pod dużym wrażeniem wnętrza. Dla mnie osobiście wygrałby biały na cal większym kole. I fakt, zwraca sie uwage na brak nakładek alu na pedały. Ale to tylko niuanse, wiadomo,caloksztalt jest kozior. Zwlaszcza dla mlodego czlowieka jakim jest Twoj brat
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Leon zlał A6 3.0?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
RS6 C7 E0 JOKER widziane przed chwilą w Częstochowie Dobrą ma morde!- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
boska jest. To jest sepang blau?- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ta skrzynia to zautomatyzowany manual, to samo co E-Gear w lamborghini gallardo. I generalnie,to jest ok przy jeździe agresywnej, ale po mieście i w korkach ponoć tragedia. I sprzęgło tam pada najczęściej. A tanie nie jest..- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
a jak z R-Tronikiem takie poruszanie sie po parkingu? Nie jara sprzęgła?- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
pomyślcie tylko, RS4 B9 4.0 V8 TT, niech ma w podstawie te 450ps ale wiadomo,że to silnik z potencjałem na 7 z przodu.- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ktoś się nie bał, i doje*ał- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
pojedzie sie do sportmile, zrobi wydech, downpipe, duże ślimaki, chłodzonko i będzie gitarka.- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
a właśnie, będzie jakieś Bose? bo rozumiem,że B&O nie skoro nie wspomniałeś. i czy zamieniasz seryjny carbon w srodku na aluminium bądź piano? oby nie- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
po cichu liczyłem na to, że postąpisz słusznie !!! Brawo masakrujesz to forum. dasz kiedyś chociaż popatrzeć na to auto- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ja nie wiem jak Ty mozesz byc tak cierpliwy oglądając te wszystkie filmiki i czekać tyle czasu na to auto, ja bym chyba oszalał- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
czy to ktoś stąd? przyznawać sie- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
mobile.de mein gott, WARUM ?!?!- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
dopłata do lakieru 29 000zł- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
drążąc wątek bielskiego RS6, niezrozumiałych decyzji ciąg dalszy Mając na wyposażeniu listwy carbonowe w standardzie jakiś geniusz zamienił je za free na piano black, które jak wszyscy wiemy rysuje sie od samego patrzenia... mimo tych wszystkich niedociągnięć już jest chętny na ten samochód. Niech mu służy,w końcu chodzi o 560ps! A właśnie.. ciekawe jak z giftem, skoro u Szymona było aż 42ps ponad normę- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
co do tych 21" z czarnym połyskiem sie zgodze, trąci chinami, ale już ten sam wzór, ale w tej wersji jest dla mnie bardzo ładny i elegancki- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
poza walorami estetycznymi PODOBNO w nocy nie ma aż takiej rożnicy zwlaszcza jak sie wyposaży audisię w tego asystenta świateł drogowych , doświetlanie zakrętów itd. jest tam jakiś pakiet za 6 koła bodajże. a do LEDów dopłata 9klocków ale wtedy ma sie to wszystko zawarte już. Jak ma ksenony to wygląda jakby miał oczy i widać gdzie patrzy tym wkurwionym wzrokiem, ale z ledami wygląda lepiej, taki STORM TROOPER - AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE