Treść opublikowana przez ohm
-
[ALL B8] Dorezanie quattro
Pytanie do speców w temacie techniki - czy to jest w ogóle wykonalne? Widziałem jak 9ff do GT2 dorobiło AWD,a czy w 'pospolitym' b8 jest to możliwe?
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
1.8tfsi 120ps da się zrobic na taką samą moc jak 160ps? Bo na stronie Abt tak jest,ze mozna ze 120ps samym programem na 211. Pytanie do Pana Rogalotti
-
[ALL B8] Avant 2.0TFSI
i co z tym autkiem?
-
[ALL B8] Cena Rs6 18
łoł[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 15:13_________________________________________________ i po zmianie
-
[ALL B8] Cena Rs6 18
Mam taki plan,że nawet jakbym kupił największą biedę na szesnastkach, to zrobię z niego czarną bestię Wszystko na czarno, fele grafitowe, wszystkie zderzaki i progi jak Bóg nakazał, zawiecha, jaki by to nie był silnik to program żeby były okolice 200ps, a potem zajmę się środkiem, kierownica, gałka itd. Za wzór mam przepiękne czarne S4 z Częstochowy, genialnie zrobione auto.
-
[ALL B8] Cena Rs6 18
nie no, do A4 nie będę wstawiał 19 bo z obniżonym zawieszeniem dla mnie by było zbyt drastycznie. W tym temacie pokazałem co mnie interesuje - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=134128.msg1974632#msg1974632
-
[ALL B8] Cena Rs6 18
wzór C6 ale jest dostępne w rozmiarach 18, 19, 20, 21 (do A8 i Q7) a w niemczech normalnie są jako 18 w konfiguratorze do S4.
-
[ALL B8] Cena Rs6 18
Witam, ile wg Was powinny kosztowac oryginalne koła RS6 18'' i jak sprawdzic ich oryginalnosc przy ewentualnym zakupie na allegro? Bo tam widzę same jakieś po 3000zł a w to to za bardzo nie chce mi sie wierzyc.
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
Wygląda niesamowicie,a fotki ze stłuczki są w ogóle usunięte czy gdzieś przesunięte do innego tematu?
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
Kacper, wysłałem wiadomosc na gg.
-
[ALL B6] Który FIS w którym modelu?
a nie ma z tym jakichś większych problemów?
-
[ALL B6] Który FIS w którym modelu?
a Ty jak masz u siebie?
-
[ALL B6] Który FIS w którym modelu?
Przepraszam za odkop,ale temat myślę nie aż tak źle trafilem,zeby nie zakladac nowego. Chodzi mi o to, czy jak jest A4 b8 z początku produkcji jak to - http://otomoto.pl/audi-a4-C15595061.html - ale ma duża navi i banga, to już MUSI miec biały FIS? Pytam,bo nie chciałbym trafic na czerwony,gdyż zalatuje poprzednią epoką a biały mi się mega podoba.
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
Piękne auto. Widziałem tablice SC,ale jakoś Cie tu nie widuję. Jedynie bliźniacze SC 5999C 1.8tfsi,z zewnątrz niemal identyczne.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Duży plus za - Felgi, alcantare i za S-line podwójny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dobry, jestem Bartek i piszę tego posta bo tak mi kazali. Pozdrawiam miłośników marki