Treść opublikowana przez ohm
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
świetne kolory! masz Bose?
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
wnętrze byś pokazał!
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
jakieś postępy?
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
hahaha jak tak to przepraszam
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
no rozumiem,że wygląd wyglądem,ale wycieraczka wg Ciebie naprawdę nie jest przydatna? ja uważam inaczej,ale może jestem z innej planety jak jade i pada deszcz,leży ciapa ze śniegu czy coś,to szyba jest wyraźnie uebana,pyk w manetke i po sprawie,a co bedziesz wysiadał i czyścił co chwile w trasie?
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
hahahaha- [ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
a Twoje już też poszło w nowe ręce? zawsze mnie intrygował ten samochód,głównie przez filmik na youtube- [ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
co się stało z kierownicą? może to kwestia zdjęcia, ale wygląda tragicznie- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
pan złota rączka- [B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
tyle razy widziałem go na czewie i nigdy nie upalal bo pewnie widziałeś za każdym razem 'tate' za kółkiem, a ja ostatnio widziałem jak się do niego dorwał jeden z synów,to jak stałem na parkingu OBI to przeleciał w góre jak rakieta, widziałem go z 3 sekundy,a slyszalem z 10- [B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
http://www.motoscena.pl/aktualnosci/2012-audi-rs5-facelift/ oj chyba nie..- [B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
a co tam ma siedziec pod maska? bo jak wolnossący wysokoobrotowy to go S4 zeżre. te V8 nie mają dołu w ogole- [B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
kierowca SL55,moj kumpel strasznie narzekał na opony (tak wiem,moze to brzmiec jak usprawiedliwianie sie) ale Orzeł,to ten sam SL55 którego widziałeś na ostrowach na 1/4,wtedy ja nim przyjechalem, i wtedy byl w pelnym uzbrojeniu, dobre,nowe gumy i - (wiem ze to nie dodaje mu startu) - dyfuzor i zderzak tylny z SL65, to przy starcie bylo zero pisku, problemow z trakcją, po prostu malina,a teraz że auto przed sprzedażą,to wlasciciel ściągnął swoje 'skarby' i teraz śmiga na jakichś zastępczych laczkach. Ten SL55 to w dobrych warunkach prawdziwa bestia,wierzcie lub nie,ale w częstochowie mamy R8 V10 i dostało od niego baty,a na swiatlach jego wlasciciel zarzekal sie ze mial zimny olej i to dlatego a tu warunki były jakie były, strzał z buta w quattro i manualu bez strat mocy,a na kijowym laczku SL55 po prostu sie slizga, 720NM robi swoje. niemniej jednak kolega od SLa dzisiaj w trakcie pogadanki mowi - no musze przyznac S4 dopier*ala- [B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
ale skuteczny w ten weekend wyrąbał mojego kolege z SL55 niemiłosiernie, SL nie mógł złapać trakcji na starcie a w S4 wszystko rozgrywało sie praktycznie wlasnie dzieki startowi na 2 pierwszych biegach i było pozamiatane.- [B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
przerejestrowane? bo tu w tym samym warsztacie jest -- [ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
faktycznie, linki coś siadły. może ten zadziała? http://tiny.pl/h1dsk[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 12:46_________________________________________________kogo mogę na 100% dopisać do listy na a5klub?- [ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
''Witam, w związku z akcją kolegi silverb6 oraz TVN TURBO w sprawie braku reakcji Audi na wadliwe jednostki 2.0 TFSI w A4, A5, Q5 (wciągające więcej oleju niż paliwa) przesyłam wszystkim użytkownikom forum link do tematu związanego z akcją. 26-go października 2011 roku w Poznaniu odbędzie się nagranie programu z udziałem TVN TURBO. Im więcej problematycznych aut tym więcej zostanie wskóranie! Prosimy o pomoc! Bardzo proszę wszystkich zainteresowanych o wpisywanie się w poniższym temacie: http://www.a5klub.pl/silniki-benzynowe-i-lpg/uwaga-na-wadliwe-silniki-2-0-tfsi-akcja-grupowa/msg2681/#msg2681 Pozdrowienia, Załoga Audi A5 Klub Polska. http://www.a5klub.pl/index.php '' dotarło to do tego forum,czy nie, bo nie mogłem znalezc tematu,wiec loop wklejam w Twoim,bo masz ten problem z tego co widzę- Moja czarna bestia :) 17' :)
mój kolega ma identycznego leośka, zrobionego na 152ps, ok. 8s-100 ma, naprawde ladnie idzie,wiec polecam program- [ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Wygląda koksiarsko, jest naprawdę piękna,gratuluję gustu i zawzięcia,ale jak tylko pomyślę,że ma 5 koni mniej od 11 letniej zafiry mojego dziadka to efekt blednie, zrób coś z tym!!!- [All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
o kurka, obserwuję ten temat od dłuuuugiego czasu, podziwiam furę i modyfikacje,a pojechałem na Ostrowy i zobaczyłem pobliskie tablice rejestracyjne, nachyliłem się, i gdy ukazało się moim oczom logo MG Motorsport na wydechu byłem już pewien śliczne auto na żywo. ps. widziałeś czarnego SL55 AMG na końcu kwalifikacji? ;>- A5 8T 1.8 TFSI
- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
ale na to hajsu idzie... :gwizdanie:- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
a cóż to za ustrojstwo?!- [ALL B8] 2.0 TDI CR 170ps
to tak jak w kilku ogłoszeniach na allegro kiedyś spotkałem - 8 biegowy automat s-tronic, bardzo szybki! - [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9