Treść opublikowana przez ohm
-
[ALL B8] 2.0 TDI CR 170ps
Panowie, co to za ściema? http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=9317&sid=8eaba2305eb12c69680e8cb0cf742bdf jakim cudem A4 2011r 2.0tdi CR może mieć DSG?
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
ale wariaci, 3.0tdi 204 konie a licznik do 300... troche jak jakiś element 'tjuninku'
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
http://www.autogespot.com/nl/viewimages.php?id=1214748364814042011220316 co byś powiedział na taki kolor felg :gwizdanie:
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
mam takie pytanie - dlaczego audi robi tak,że w przypadku a4 b8 mówią że niemożliwe jest połączenie silnika 2.7 z q i z inna skrzynia niż g*wniany skądinąd przy s-tronicu czy tipie multitronic. Tu widać można i z jednym i z drugim naraz! tak samo dlaczego,jak jest a4 b8 fwd jak kuredu i w byle passacie czy superbie da sie ten silnik spiąć z dsg(stronic) tak samo tu tylko multi... z s-tronikiem by to super śmigało! jeśli post sie tu nie nadaje to poprosze o przeniesienie do słusznego tematu bo nie moglem znalezc odpowiedniego,gdyż pisze tu i o skrzyniach,i o napędzie i o silnikach.
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
felgi z S5 przeszły
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
ta felga :shocked:
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
lustra jak lustra,ale ten kolor wymiata wszystko po prostu!
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Aaa, to on ma tylko wydech i dolot? Myślałem że zrobił też program sobie,ale pewnie o gwarancje mu chodzi. ''Chudy'',tak? Może uda Ci się go zaprosić do klubu żeby pokazał furę? On ma chyba zrobiony full-black z tego co pamiętam, obudowy lusterek nawet zmienil z serii na czarne. btw spotkałeś się może gdzieś z białym S5 sportback z SC? Mignął mi 2 razy taki.
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Dwie sprawy Kacper 1. Jesli będziesz miał taką możliwość to cyknij takie fajne foto dwóch białych audisiek obok siebie najlepiej od frontu,to może być ciekawe,wystarczy komórką. 2. Teraz to już trochę czasu minęło i się przyzwyczaiłeś,ale jakie były odczucia po przesiadce z 185ps/fwd na 333ps/q ? Piłujesz już go trochę czy nie dotarłeś jeszcze?
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Piękne. Widzę że poszedłes w lustra w kolorze nadwozia
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
ciepło było, dorezałeś coś w tym czasie? :>
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
no bez jaj,bez jaj,a zdjęcia? caaaaały dzień czekałem! ;( ;( ;(
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Jest sobota,czekamy na zdjęcia
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
yyyyy.. on sam ma takie
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
http://www.autogespot.com/nl/viewimages.php?id=1214748364811032011204414 ładne fele,co Makki
-
[ALL B7] FOTKI Młodszej siostry czarnej Buni CZERWONE RS4 AVANT
sprawdzałeś na hamowni czy trzyma serie?
-
A5 8T 3.0TDI quattro
co się dzieje,co tak cicho?! :gwizdanie:
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Niesamowita fura,gratulacje
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
jezu,nie moge sie doczekać
-
[ALL B8] Brazowy Avant 2.0TFSI
A jak skrzynia pracuje? Gładko biegi wchodzą?
-
[ALL B8] Brazowy Avant 2.0TFSI
A jak zniosłeś ataki zimy z FWD? Zadowolony?
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
ech, taki to pożyje...
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
Boska jest,można prosic o jeszcze więcej fotek? takich bardziej ogólnych, a nie takich ZOOM'ów
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
a 2.7 V6 TDi nie ma?
-
[ALL B8] Dorezanie quattro
podobno z elektroniką coś nie bardzo