Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ohm

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ohm

  1. ohm odpowiedział(a) na kuredu temat w Audi A6/S6/RS6
    mystic, a masz chętnego czy z czystej ciekawości? Soft 4200netto, kółko 1800, to daje nam 6000netto
  2. ohm odpowiedział(a) na kuredu temat w Audi A6/S6/RS6
    Doczekasz się, jako best performance jesteśmy wyłącznym przedstawicielem APR na Polskę, i gdy tylko rozpracują to ich magicy to od razu wysyłają nam paczuszkę. Pieknie to wygląda, wykres był tak równiutki, mimo temp przy pomiarach ponad 31stopni.. nm byłby większy z pewnością w innych warunkach. Na to trzeba wziąć poprawkę. Jutro prawdopodobnie kolejne testy, może jakiś wykres wrzuce
  3. http://moto.allegro.pl/audi-s4-2011-mtm-430km-1wl-salon-pl-bezwypadkowy-i2525508310.html RS4 zamówione czy co ?
  4. ale aż takich? 511nm w multi, jak już seryjne się nieraz sypią
  5. odważne chłopaki 268 koni 511nm 258 koni co Wy na to
  6. ohm odpowiedział(a) na kuredu temat w Audi A6/S6/RS6
    zobacz drugi filmik z 997turbo na tym kanale. chodziło mi o to,że jak GTR łapie trakcje to po prostu znika i dałem to w formie ciekawostki,że są ludzie którzy wolą RWD w gtrze,co da sie zrobic
  7. ohm odpowiedział(a) na kuredu temat w Audi A6/S6/RS6
    a'propos evo i GTRa: (tu GT-R z odpiętym przednim napędem)
  8. w pierwszej kolejności robiłbym program i nie odkładał tego na dalszy plan różnica zrobi wrażenie
  9. AUDI S5 CABRIO MODEL 2012 3,0 TFSI 333PS A5/S5 (2390264932) - motoAllegro jako ciekawostka dla mistrza rezania - 2010 -> 2012.
  10. będzie jakieś zestawienie czasów?
  11. o co chodzi z tym całym terminalem audi? i jeśli już,to bez obrazy,ale jeśli to jakieś większe przedsięwzięcie to dlaczego jest tak daleko od centrum Polski?
  12. ohm odpowiedział(a) na kuredu temat w Audi A6/S6/RS6
    ale mowa o wydechu od S6 C7? jest to już dostępne w ogole?
  13. multitronic + KKK + wirus = ... zdajesz sobie sprawe z tego jakie ryzyko chcesz podjąć? ale mimo to życzę powodzenia i chętnie zobaczę co z tego wyjdzie i to jak najszybciej
  14. program - si lusterka - no dyfuzor - si
  15. coś cisza w temacie,a szkoda, jedno z ciekawszych aut na forum..
  16. ohm odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    masakra. brak słów. ten kolor jest niesamowity, wnętrze kładzie na łopatki, wyposażenie również.
  17. ohm odpowiedział(a) na kuredu temat w Audi A6/S6/RS6
    ciekawostka z forum porsche : Panowie, Wiem, że auto nie naszej jedynej, słusznej marki, ale jakby ktoś był zainteresowany, to dajcie znać. Sprzedaję, bo mialo przyjsc w pazdzieniku 2011, a przyszlo z prawie 5 miesiecznym opoznieniem i teraz to juz mam bmw. Jakbyscie mieli jakies pytania, piszcie lub dzwoncie. http://tinyurl.com/audia62012 pozdrawiam Adam człowiek zamówił auto w lipcu a dostał w lutym, w tym czasie zdążył już zamówić i odebrać nowe BMW 528i i jest zadowolony. :whistling:
  18. przeciwnie, ustaw sobie jako stronę startową
  19. z pewnością są ciaśniej rozmieszczone
  20. zarąbiste, dużo ładniejsze niż przed FL. takie kompaktowe się wydają,malutkie cyferki, super!
  21. stawiam,że do połowy kwietnia zobaczymy 'nowe' A4 u wrclaguny
  22. naszego forumowego kolegi ex-fura.
  23. jest pięknie, ale ja bym spieszył z progami i programem odfruniesz z wrażenia,zwłaszcza z FWD. patrzyłeś ile osiagasz na 3-ce? coś pod 180 powinno byc jeśli dobrze pamietam
  24. ohm odpowiedział(a) na kuredu temat w Audi A6/S6/RS6
    a jeszcze mnie tak naszło z ciekawości,bo nie widać po zdjęciach - masz łopatki do zmiany biegów?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.