Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ohm

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ohm

  1. that's what i call SPIRITED DRIVING
  2. Audi RS6 490000.00 PLN. Poznań - otoMoto.pl co oni z tą ceną? aż tak ją mają zamiar katować na testówce?
  3. miazga. ogladalem to dwa razy pod rząd z wypiekami na twarzy
  4. bardzo ładne, świeże autko i jestem pod dużym wrażeniem wnętrza. Dla mnie osobiście wygrałby biały na cal większym kole. I fakt, zwraca sie uwage na brak nakładek alu na pedały. Ale to tylko niuanse, wiadomo,caloksztalt jest kozior. Zwlaszcza dla mlodego czlowieka jakim jest Twoj brat
  5. RS6 C7 E0 JOKER widziane przed chwilą w Częstochowie Dobrą ma morde!
  6. ta skrzynia to zautomatyzowany manual, to samo co E-Gear w lamborghini gallardo. I generalnie,to jest ok przy jeździe agresywnej, ale po mieście i w korkach ponoć tragedia. I sprzęgło tam pada najczęściej. A tanie nie jest..
  7. a jak z R-Tronikiem takie poruszanie sie po parkingu? Nie jara sprzęgła?
  8. pomyślcie tylko, RS4 B9 4.0 V8 TT, niech ma w podstawie te 450ps ale wiadomo,że to silnik z potencjałem na 7 z przodu.
  9. pojedzie sie do sportmile, zrobi wydech, downpipe, duże ślimaki, chłodzonko i będzie gitarka.
  10. a właśnie, będzie jakieś Bose? bo rozumiem,że B&O nie skoro nie wspomniałeś. i czy zamieniasz seryjny carbon w srodku na aluminium bądź piano? oby nie
  11. po cichu liczyłem na to, że postąpisz słusznie !!! Brawo masakrujesz to forum. dasz kiedyś chociaż popatrzeć na to auto
  12. ja nie wiem jak Ty mozesz byc tak cierpliwy oglądając te wszystkie filmiki i czekać tyle czasu na to auto, ja bym chyba oszalał
  13. czy to ktoś stąd? przyznawać sie
  14. drążąc wątek bielskiego RS6, niezrozumiałych decyzji ciąg dalszy Mając na wyposażeniu listwy carbonowe w standardzie jakiś geniusz zamienił je za free na piano black, które jak wszyscy wiemy rysuje sie od samego patrzenia... mimo tych wszystkich niedociągnięć już jest chętny na ten samochód. Niech mu służy,w końcu chodzi o 560ps! A właśnie.. ciekawe jak z giftem, skoro u Szymona było aż 42ps ponad normę
  15. co do tych 21" z czarnym połyskiem sie zgodze, trąci chinami, ale już ten sam wzór, ale w tej wersji jest dla mnie bardzo ładny i elegancki
  16. poza walorami estetycznymi PODOBNO w nocy nie ma aż takiej rożnicy zwlaszcza jak sie wyposaży audisię w tego asystenta świateł drogowych , doświetlanie zakrętów itd. jest tam jakiś pakiet za 6 koła bodajże. a do LEDów dopłata 9klocków ale wtedy ma sie to wszystko zawarte już. Jak ma ksenony to wygląda jakby miał oczy i widać gdzie patrzy tym wkurwionym wzrokiem, ale z ledami wygląda lepiej, taki STORM TROOPER

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.