Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MARIUSZ731

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MARIUSZ731

  1. masz na mysli czujnik? wydaje mi sie ze to nie to, poniewaz jak sie olej swieci to faktycznie niema oleju , bo slychac klawiature :/ kolega ma na myśli wskaźnik ciśnieniowy jaka jest faktyczna wartość jak dobrze pamiętam powinno być na zimnym 6-7bara na ciepłym 2-2,5 bara (przy 3tyś obr. 5-6bar) tak ze poniżej 2bara to pompka papapa albo smok Dzieki za sprostowanie, prawdopodobnie jutro bede mial dostep do tego wskaznika to podepne , napisze co i jak...
  2. tak zrobie, tez mi sie wydaje ze to wina pompy :/ jak sie do tego zabrac? dam rade w garazu?
  3. masz na mysli czujnik? wydaje mi sie ze to nie to, poniewaz jak sie olej swieci to faktycznie niema oleju , bo slychac klawiature :/
  4. Olej był niedawno zmieniany, stan ok. A błąd wyskoczyl jeden 00561 - 014 ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ---------- a tak dokladniej : 00561 014 Mixture Adaptation Adaptation Limit (Add.) Exceeded (Sporadic)
  5. Witam ponownie. u mnie problemow ciag dalszy, Po rozgrzaniu silnika (tak po przejechaniu ok 25 km) zapala sie olejarka i pipczy kilka razy :/ wydaje mi sie ze slychac glosniej zawory. Co moze byc tego przyczyna?
  6. dzieki za podpowiedzi. Wygooglowalem ze mozna sprawdzic omomierzem.. podpiolem i nic na prawym czujniku nie pokazalo, a na lewym bylo 1,4 oma , wiec na bank padl sam czujnik...
  7. Witam , mam taki problem ze caly czas wyskakuje mi blad 00287 g44 static - open/short circuit to positive, znaczy zwarcie ta plusie. blad pojawia sie stale po wlaczeniu zaplonu , po wykasowaniu VAG go nieznajduje ale kontrolki swieca, blad pojawia sie na Vag po ponownym wlaczeniu zap. . gdzie szukac usterki?? Czy da sie jakos sprawdzic sam czujnik? Niechcial bym w ciemno kupowac nowego.. :/
  8. Dzieki za odpowiedz . kupilem w ciemno nowy moduł zap. i silnik dziala...
  9. hej Moj problem polega na tym ze , silnik na ma iskry na jednym cylindrze. Pozamieniałem miejscami świece i cewki i wychodzi na to ze moduł lub coś dalej... Znalazłem "w sam naprawiam a4" jak sprawdzić moduł i parę rzeczy mi się nie zgadza.. Mam zwykłą próbówkę z żarówką rurową ( tak się to chyba nazywa) , sprawdziłem i świeci lampka na 1 stykach cewek i styki łącza 4-stykowego kabla do modułu. problem jest po drugiej stronie niema żadnej reakcji na 5 stykowym łączu... podpiolem lampkę do masy i do styków 1,2,4,5 i na rozrusznik...i nic :/ Domyśla się ktoś co może być tego powodem?? Przypomnę ze 3 cylindry działają, wiec chyba lampka powinna działać, a może to zła próbówka?? W poradniku jest ona nazywana " lampka próbna z dioda "
  10. Hej Jestem Mariusz.. Jeżdżę a4 1.8t z 97r Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.