Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pzzA4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam od paru dni mam tez podobny problem z syczeniem a mianowicie w jezdzie od 2tys obrotow jak mu depne juz syczy tak do 3/3.5tys na postoju to syczenie jest malo slyszalne przy przygazowce ale cos slychac tak jakby gdzies w okolicach sprzegla nadole.ktos mi powiedzial ze lozysko oporowe na sprzegle moze wydawac podobny dzwiek w co nie chce mi sie wierzyc.ma ktos jakis pomysl?czy to moze byc na zasysaniu powietrza czy na wydechu? ---------- Post dopisany 15-05-2014 at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2014 at 19:13 ---------- nieszczelnosc zlokalizowana okazalo sie ze przewod od intercolera podczas drgan silnika tarl od dluzszego czasu o opaske przy filtrze paliwa i dziura sie zrobila
  2. jestem juz po wymianie liczylem ze wymienie same klocki ale okazalo sie ze tarcz juz nie ma co ratowac wiec nowe tarcze klocki lozyska a pierscienie abs podgrzalem palnikiem i same wypadly bez zadnych problemow wyczyscilem i podgrzalem i ladnie wskoczyly na nowe piasty generalnie z palnikiem jest to najlepsza metoda zadnych uszkodzen mechanicznych
  3. duzo.a jakby mi sie nie udalo odzyskac starch pierscieni to moge zalozyc bez nich czy abs bedzie wariowal?
  4. a da rade kupic tarcze juz z zacisnietymi pierscieniami?
  5. Witam.potrzebuje rady na temat wymiany tarcz hamulcowych tył a4 b5 1.9tdi 110afn 98r a mianowicie sprawa wyglada tak ze trzesie mi tylem przy hamowaniu patrzac przez felge tarcze sa dosyc zurzyte i pewnie powichrowane.i teraz pytanie o abs te sloneczko jest w tarczach czy to jakos jest demontowalne??nie wiem zabardzo jak to wyglada dokladnie bo nie widzialem a chce sie przygotowac dobrze do wymiany.
  6. klimy nie mam.a rozbierac go nie bede z takiego powodu,bo nie musze miec temp.myslalem ze tam jest cos inego ale jak temp to ok pewnie nie ma tego czujnika wiec przezyje :>
  7. Witam.panowie od tygodnia posiadam audi i mi nie wyswietla temperatury na liczniku nie wiem czy cos jest zepsute czy nie mam czujnika.czy moze mi ktos powiedziec jak to sprawdzic gdzie ten czujnik sie znajduje jak wyglada?
  8. Witam wszystkich i pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.