Treść opublikowana przez gucio07
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie musisz mi tłumaczyć bo jak najbardziej rozumiem i wiem o co chodzi ,ale jak zwykle ty wszystko wiesz najlepiej.Słuchaj mnie gdyby to audi było zrobione to nie kosztowało by 15 tyś tylko 30 tyś zresztą zobacz sobie ceny tych modeli w niemczech to zobaczysz ile by to kosztowało .Dla Ciebie jest to dużo dla innego w sam raz napewno się kupiec znajdzie .Tyle na ten temat amen
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To właśnie Merole z "tej" strony... I w takich cenach jak pisałem... Więc moim zdaniem cena za Audice totalnie z d*py... Tranzit cena mi nie wydaje się z d*py ,zreszta każdy sprzedaje za ile uważa ,nikt też takiego auta ci za darmo nie odda .Merce fajne ale jak myślisz że kupisz takiego Merca i nic nie dołożysz to jesteś w błędzie .Niestety takie auta troche kosztują w utrzymaniu ,oczywiście jeśli chcesz doprowadzić auto do stanu idealnego chyba że chcesz pojeździć chwilę i potem zezłomować jeśli nie traktujesz takiego auta jak klasyka.Mam też paru znajomych co mają takie auta i trochę kasy w nie włożyli .Możesz zapytać się Wąskiego czy SokolaNh ile w swoje wozy włożyli kasy to dowiesz sie prawdy ile to wszystko kosztuje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tranzit to jak ceny takich merców masz to nic tylko brać ,bo u nas w polsce za ładnego merca klasyka musisz troszkę dać ,co do ceny Audi znajomego myślę że jest dobra ,bo za super stan musisz dać 2 razy tyle ,prędzej czy później kupiec sie zawsze znajduje na takie auta .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czy ja wiem Boseron zobacz sobie na mobile.de po ile te auta stoją tym bardziej że może tego modelu zostało parę sztuk .A jak to auto było by zrobione to już wogóle by kozak wyglądało .Nie oszukujmy się jest to już klasyk jak ktoś nie ma kasy żeby zrobić takie auto to nie kupuje ,bo wiadomo że wszystko kosztuje- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z wieczora znajomy ma do sprzedania Audi fajny klasyk jakby ktoś chciał Audi 200 C2 Typ 43 rarytas Rzezawa ? Tablica.pl- [Małopolska] Widziany, widziana
Dante przed 14.00 róg Wielickiej a Nowohuckiej ładnie te lampy ci z tyłu świecą- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:Jak się wyrobie dzisiaj to Pablo też wezmę kalendarz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z wieczora .Fajnie Boseron że sie udało zamienić jak będziesz kiedyś na spocie to sobie oglądne .Co do spalania jak już jesteście to jak miałem clio 1,5 DCI 85KM to w cyklu mieszanym wychodzi 4l na trasie nawet poniżej 4l- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wysłane z mojego GT-S5830i- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podziękował za spota:hi:i jeszcze raz Wesołych Świąt:wink:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:Lenox Najlepszego- [Małopolska] Widziany, widziana
Widziany Gabriel Wieliczka dzisiaj stałeś na światłach koło biedronki po 18.00- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z wieczora ,widzę że coś się dzieje na forum- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!