Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gucio07

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gucio07

  1. podziękował za spota:hi:
  2. właśnie to miałem pisać ,ale chyba z tego co mi wiadomo chyba do 22 jest parking otwarty
  3. Podziękował za spota
  4. tak 2 litry w benzynie , tylko jak ja ją kupowałem to miała automat, założyłem do niej gaz, po 2 latach użytkowania sprzedałem teściowi i on wsadził tam manualną skrzynie bo sie automat posypał. najlepsze teraz kupiłem ją za 4 koła sprzedałem po 2 latach za 8 hehe uparł sie że chce ją kupić a było to w 2003 roku. teraz nikt nią nie jeździ stoi od lat pod domem i poluje na nią juz od dawna , piękna jest , 10 lat temu nie przedstawiała wartośći a teraz jest inaczej bo takich juz nie ma. Tak jak Kerczi mówi bierz ją boseron bo za***iste auto ,będą już dwie w Krakowie
  5. :hi:z tego co widze to chyba 2l w benzynie w rekinku jest ale to niech sie Boseron wypowie.Boseron odkupuj ,bo coraz mniej już tego jeździ na palcach jednej reki można policzyć
  6. Jak chcesz Boseron to wiem kto ma takie auto i na wiosne może bedzie jeździło tylko że tam jest 2,4 TD :decayed:w manualu
  7. Z tego co widzę to jest wszystko jak miałeś czyli nic nie modzi ale chyba na forum sie nie udziela mimo że ma ramki klubowe
  8. z wieczora .Tak jeździ ja ją widuje prawie codziennie na Wielickiej jak jadę do pracy
  9. :hi:z wieczora .Co do magłownic Boseron to Kerczi dobrze mówi przedzwoń sobie tu Kuzicars - przekładnie kierownicze znam właścicieli i śmiało moge ich polecić .
  10. z wieczora .Pablo jak to nie ma nie jest aż tak źle
  11. :hi:Tranzit najlepszego
  12. w ten senny dzień Wysłane z mojego GT-S5830i
  13. Spoko Boseron nie ma za co porównaj sobie z Cubrem , bo te z aukcji nie wiem jak świecą, napewno efekt będzie lepszy niż na zwykłej żarówce Wysłane z mojego GT-S5830i

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.