Treść opublikowana przez tomek_zgr
-
[B5 ADR] problem z warta,likwidacja szkody trwa juz ponad 2mies
heh nie wiem czy ta osobe z infolini ruszy tvn turbo ale rzecznik to dobry pomysl, dam znac co wyszlo dzieki koledzy
-
[B5 ADR] problem z warta,likwidacja szkody trwa juz ponad 2mies
witam. mam pytanie czy moze ktos juz studiowal opieszalosc likwidatora?kolizja miala miejsce 03.03.2011 i do tej pory caly czas dzwoniac na infolinie nie moge doprosic sie kontaktu z likwidatorem, wysylalem maile bo tylko taki kontakt otrzymalem, gdzie mozna poskarzyc sie na typa? najlepsze jest to ze tydzien temu powiedziano mi ze w przeciagu paru dni beda wyslane pieniadze a wczoraj znowu zgubili dokumenty!paranoja. z gory dzieki
-
[B5 ADR] Poszukuję nr czujnika temp silnika, nr tarczy tył i łożysk
serdeczne dzieki kolego
-
[B5 ADR] Poszukuję nr czujnika temp silnika, nr tarczy tył i łożysk
witam tak jak w temacie poszukuje nr czujnika temp tego za przepustnica mniej wiecej z niebieskim plastikiem, potrzebuje rowniez nr tarcz tylnich i lozysk, dla ulatwienia podam vin WAUZZZ8DZVA260576. z gory dzieki
-
[B5 ADR] kolizja- lewa strona (blotnik,drzwi)
witam. koledzy mialem z rana nieprzyjemna przygode, typ mi przelecial bo boku, potrzebuje blotnik drzwi i prog wszystko lewa strona, zajmuje sie moze ktos tkimi sprawami? najchetniej z lodzkiego. pozdr
-
[B5 ADR] Problem z hamulcem ręcznym
witam, tak jak w temacie mam dziwna sprawe z hamulcem recznym tzn raz konczy sie na drugim zabku a raz zaciagam do konca z tym ze trzyma, o co z nim chodzi? moze ktos cos podpowiedziec?
-
[B5 ADR] Prośba o analizę błędów
odrazu je skasowalem :> obroty mi czasami szaleja tzn na jalowym spadaja do 500 i wracaja do normy a gazownik jest
-
[B5 ADR] Prośba o analizę błędów
561 Dopasowanie(ustalenie)składu mieszanki nie osiągnięta wartość adaptacji - dodawanie - BŁĄD SPORADYCZNY 16502 Czujnik temperatury silnika wysokie napięcie brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 17978 Moduł sterujący zablokowany brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY co moge zrobic by sie ich pozbyc?
-
[ALL] Jaki podkład pod lakier LY7L
nie ma przetarc i wgniecen, tzn widoczna jest zielona linia na listwie drzwi i troche na nadkolu, sprobuje tempo moze sie uda. dzieki pozdr
-
[B5 ADR] Co mowią te błędy 561 i 17978
witam. przyznam ze jestem poczatkujacy w tych sprawach i niedawno nabylem kabelek, po podlaczeniu wyskoczyly mi takie dwa bledy: 561 Dopasowanie(ustalenie)składu mieszanki nie osiągnięta wartość adaptacji - dodawanie - BŁĄD SPORADYCZNY 17978 Moduł sterujący zablokowany brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY co moge zrobic zeby sie nie powtarzaly?i jeszcze jedno czy programem "Polski VAG 4.9" moge zrobic lagi?ewentualnie jakim programem da rade? z gory dzieki serdeczne
-
[B5 ADR] Czyszczenie przepływomierza - FOTOSTORY
koledzy mam pytanie, wyjalem przeplywke i mam plastikowa za duzo do czyszczenia nie bylo, zalozylem i teraz gdy zapalam obroty leca w dol (raz zgasnie a raz sie uda i wroca) czy moglem ja popsuc myjac ja?dodam ze czyscilem profilaktycznie i przy pomocy pedzelka i benzyny ekstrakcyjnej[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 16:46_________________________________________________podlaczylem go pod vaga bledy nastepujace: 561 Dopasowanie(ustalenie)składu mieszanki nie osiągnięta wartość adaptacji - dodawanie - BŁĄD SPORADYCZNY 17978 Moduł sterujący zablokowany brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY o co to chodzi? po skasowaniu obroty wrocily sprzed czyszczenia
-
[ALL] Jaki podkład pod lakier LY7L
ehhh tak myslalem ze to jakis piep... cham ale chcialem sie upewnic
-
[ALL] Jaki podkład pod lakier LY7L
chcialem sie dowiedziec poniewaz ktos mi optarl drzwi tylne a sam nie wiem kiedy to sie stalo, rozkminiam jeszcze jedna sprawe a mianowicie optarlem sie ta strona o zaspe i stad to pytanie
-
[ALL] Jaki podkład pod lakier LY7L
witam. orientuje sie ktos moze o kolor podkladu pod lakierem o kodzie LY7L? mozliwe jest ze jest zielony?
-
[B5 ADR] Jakie obejmy na węże do przepustnicy
jaie sa potrzebne rozmiary obejm na weze do przepustnicy lacznie z ta od przeplywomierza
-
[B5 ADR] Jakie świece polecacie do 1.8 z lpg
witam.niedawno nabylem a4 zalozylem sekwencje i chce zmienic swiece bo nie wiadomo kiedy byly zmieniane, jakie mi polecacie??
-
[B5 ADR] Jakie opony mogę założyc na moje felgi?
witam. Nabylem b5 na pieknych 17" ogumionych w 225/45, chcialbym zmniejszyc rozmiar opony i zalozyc nieco wyzsze, jak bardzo moge je zwiezic i podniesc??
-
[B5 ADR] Jak ustalić prefix mojej B5 i co ile km nalezy zmienic rozrzad?
dzieki wielkie
-
[B5 ADR] Jak ustalić prefix mojej B5 i co ile km nalezy zmienic rozrzad?
witam. nabylem ostatnio moje pierwsze audi i szczerze mowiac nie wiem po jakim przebiegu nalezy zmienic rozrzad a i moglby mi ktos pomoc w ustaleniu symbolu silnika? silnik mam 1.8 125km rok 97
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich