Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal

  1. Rafal odpowiedział(a) na wester temat w Nadwozie i Wnętrze
    Pozwole sobie wtrącić kilka zdań do tego tematu. 1)Myjnie automatyczne odradzam i to bez względu czy jest ona na stacji BP, Orlen itd. Strasznie rysują lakier, więc radzę dołożyć kilka złotych i umyć auto na myjni ręcznej. 2)Co do mycia auta szczotką, to osobiście też odradzam, bo widziałem na własne oczy auta, które były myte szczotką i spokojnie mogłem określić w których miejscach właściciel mył ruchami okrężnymi, a w których nie. 3)Moim skromnym zdaniem najlepsze jest mycie gąbką (oczywiście często spłukiwaną). Najpierw spłukać całe auto karcherem, później ładnie wymyć gąbką, spłukać i wytrzeć irchą do sucha. Oczywiście można używać chemii do mycia, ale to już inny temat rozmowy (jeśli ktoś będzie zainteresowany to moge polecić kilka dobrych środków do czyszczenia felg, karoserii z owadów itp.) To tyle jeśli chodzi o temat mycia
  2. A zauważyłeś jakieś ujemne skutki działania tego preparatu? Są jakieś przeciwskazania przy stosowaniu?
  3. Zastanawiam się nad kupnem tego typu preparatu http://moto.allegro.pl/item239401401_niewidzialna_wycieraczka_30_30_antypara_30_od_ss.html i w związku z tym mam pytanie, czy ktoś z Was używał tego typu preparatu? Czy jest sens kupować? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi Pozdrawiam
  4. Znalazłem nowszą wersje http://www.emoto.com.pl/id18336_autodata_2006_wersja_3_16_nowosc.html
  5. Czy ktoś z Was ma może taki program?Jeśli tak to co o nim myślicie?Mam dylemat, bo nie wiem czy warto kupić? Link do strony na której można kupić taki program: http://www.emoto.com.pl/id15042_workshop_info_tech2006_pl_hit_okazja.html Czekam na Wasze opinie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.