Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FMX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FMX

  1. tak te spaliny sa troche gryzace . ale moze faktycznie za bardzo uczulony jestem na to bo w sumie zimno silnik nie zagrzany moze przez to bo jak osiagne temperature 80 to nie widzialem zeby dymilo i smierdzialo
  2. y "pod maska" sciagnolem oslone silnika i tak jak w linku ( http://img812.imageshack.us/i/dd9edfdfd4dafdf0.jpg/ ) pokazane chyba ze to nie to ;p ale to co na zdjeciu pokazane to mam
  3. zagladnolem pod maske no i jest ten DPF a nigdy kontrolka od tego mi sie nie zaswiecila jak na razie no i to zee szczypaniem w oczy to chodzilo mi przed wymiana wtryskow bo teraz po wymianie wtryskow nie mialem mozliwosci tego sprawdzenia a wtryski wymienilem 4 tylko z bitego audi z przebiegiem 56 tys i po tym przestalo mi szarpaac samochodem tak jak Kolega napisal czasem szarpnie , a co do spalin moze faktycznie za bardzo sie przejmuje bo porownoje te sppaliny do spalin wydalanych przez passata ktorego tez mam 1.9 tdi 2000 r i tak nie smierdza , ale moze faktycznie jak kolega wyzej napisal nie ma sie czym przejmwoac , pod maska nie mam wyciekow sprawdzilem
  4. no dobra DPF ale po 3 lata mogl sie zapchac?
  5. no niestety to dopiero bede mogl zrobic w lipcu jak zjade do PL mam nadzieje ze przez to nie stanie sie cos pwoaznego ;/
  6. niestety nie wiem czy na takie same , wiem ze autko elegancko chodzi po wymianie lepiej niz przed , a spaliny juz smierdzialy zanim wymienilem wtryski ;/ czyli jak na moja nie madra glowe wydaje mi sie ze moze to nie to ;/ choc moge sie grubo mylic ;/
  7. powiem Ci tak ... jak wjechalem na 1 przeglad w polsce przed rejestracja na te hamownie itd na stacji kontroli pojazdow to sie wytrzymac w srodku nie dalo tak walilo po oczach a teraz ze jestem za granica to nie mam zakmnietego pomiszczenia zeby zobaczyc czy po wymianie wtryskow tak dalej jest , ale wiem ze jak zaparkuje przed sklepem i nie zgasze samochodu to siedzac w nim albo stojac obok czuc bardzo napewno w mniejszym stopniu niz w pomieszczeniu zamknietym ale czuć ... ;/ i nie wiem czy mam co jeszcze zle w autku czy tak ma byc , bo mechanik jak wymienil wtryski mowil ze wszytko ok wiec... ;/
  8. no tak ale tego nie czuc jak sie jedzie , np zatrzymam sie na parkingu i nie zgasze samochodu to czuc jak sie stoi na polu albo w garazu tez czuc , przed wtryskiem myslalem ze przestanie po wymianie wtrysku ;/ ale tylko przestalo szarpac silnikiem a smierdziec dalej smierdzi ;]
  9. cizeko mi w tym momecie powiedziec czy mam pdf'a jak nawet nie wiem co to jest tak samo ta plecionka i o jaki program chodzi? no ciezko co kolwiek mi powiedziec bo mam to auto 2 miechy
  10. witam !! mam maly problem (moze to nie problem) ale jak dla mnie osoby nie znajacej sie to jest problem ;] kupilem sobie samochod jak w temacie i strasznie mi szarpalo silnikiem i spaliny strasznie smierdzialy ;;/ co sie okazalo jeden wtrysk byl na padnieciu , wiec wymienilem 4 zeby nie bylo (tzn nie ja tylko mechanik) no i przestalo szarpac ale okropny zapach spalin az szczypiacy po oczach pozostal ;/ ma ktos pojecie co to moze byc ? z gory dziekuje za odp !! pozdrawiam FMX!
  11. Witam !! Mam Na Imie Kuba , i mam nadzieje ze bardzo pomoze Mi to forum z rozpoczynajaca sie przygoda z Audi A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.