Treść opublikowana przez Qvava
-
[ALL B6] Problem z podgrzewaniem fotela.
Jadąc dzisiaj do pracy miałem wrażenie, że tak jakby troszeczke się rozgrzewał fotel. Teraz to już zgupiałem Co radzicie?
-
[ALL B6] Problem z podgrzewaniem fotela.
Klimatronik nie pokazuje żadnych błędów. Jaki czujnik temperatury? Przeciesz czujnik jest w siedzisku, a prąd nie dochodzi do siedziska.
-
[ALL B6] Problem z podgrzewaniem fotela.
Witam, podłącze się do tematu. Tak jak doradził kolega Pablo sprawdziłem miernikiem czy dochodzi prąd w kostkach. Faktycznie nie ma napięcia. Dla potwierdzenia sprawdziłem przy fotelu pasażera - i jest. Czyli jak rozumie - do wymiany potencjometr sterujący stopniami podgrzewania ? (ile to kosztuje? i jak to wymienić?) Dzięki z odpowiedź
-
[ALL B7] Nie mogę skasować inspekcji
spróbuj w/g instrukcji obsługi z B6 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4640.0 Ja tak zrobiłem i jest OK. Bez VAG-a
-
[ALL B7] Jak zdemontować osłonę głosnika ?
Ok ! W takim razie biorę się do roboty Jednak faktycznie zdejmę tapicerkę Dzięki za odpowiedź
-
[ALL B7] Jak zdemontować osłonę głosnika ?
Witam, Czy jest możliwość zdjęcia osłony głośnika bez demontażu tapicerki? Jak widać na zdjęciu - jest pęknięta. Jeśli się nie da to bym bardzo prosił o inf. lub link jak zdemontować tapicerkę żeby nic nie uszkodzić. Dzięki za odpowiedź.
-
[B7 BKE] Jak wyjąć lampę lewy przód?
Witam, Chciałem wymienić spaloną żarówkę H7 ,ale niestety nie mogę jej poprawnie zamontować bo chyba zaczepy się wygięły. Chciałem wyjąć lampę. I tu pytanie jak to zrobić ? Czy trzeba zdejmować zderzak?
-
[B7 BKE] Brak podświetlenia pod nogami
:mysli:taka wersja a to dziwne. Szukałem o podświtlenieach ale nie znalazłem do b7 Możesz pomóc
-
[B7 BKE] Brak podświetlenia pod nogami
Witam, niedawno zauważyłem że nie mam podświetlenie pod nogami oraz w drzwiach. Rozebrałem obudowę koło schowka i zauważyłem, że nie ma nawet przewodu do podświetlenie oraz lampek. Czy mogę to jakoś podłączyć ? Z góry wielkie dzięki !
-
[B7 BLB] Sprzęgło czy koło dwumasowe ?
słuchajcie gregory78 ma zupełną rację :th: Też miałem starszy model A4 i nie nażekałem. Coś mi się wydaje, że B7 to lipa Pozatym nie dawało mi to draganie spokoju i przy okazji odwiedziłem serwis. Mechanik powiedział żeby się nie przejmować i jeździć aż się rozsypie :gwizdanie: Moim zdaniem przy tej klasie auta takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. lipa, lipa
-
[ALL B7] Pilot w kluczyku nie działa
No i klapa odwiedziłem magika z VAG- iem i postawił diagnozę - moduł komfortu. Udało mi się skombinować inny moduł komfortu, załozyłem i dalej nic. Pozatym zauważyłem, że nie działa mi podświetlenie w drzwiach (oprócz klapy bagażnika) oraz pod nogami. Czy to ma jakiś związek z niedziałającymi kluczykami? Może ma ktoś jakiś pomysł? POMOCY !!!
-
[ALL B7] Pilot w kluczyku nie działa
słuchajcie - mam moduł komfortu nr. ...... z końcówką BC. Jak zadzwoniłem do serwisu zapytać ile kosztuje to zbladłem (1300 zł , oprócz tego okazało się, że w moim modelu nie montowali fabrycznie modułów komfortu nr ...... z końcówką BC tylko CN. SZOK!!! W takim razie nie ma innej możliwości tylko po prostu został podmieniony i moduł komfortu który posiadam nie jest od tego auta dla tego nie można zakodować kluczyków? Jest to możliwe? RĘCE OPADAJĄ
-
[B7 BLB] Sprzęgło czy koło dwumasowe ?
Patryk_s-line i co powiedzieli w serwisie? :gwizdanie:
-
[B7 BLB] Sprzęgło czy koło dwumasowe ?
Witam, umnie jest podobny objaw gregory78 zrobiłeś coś z tym?
-
[All B7] Gdzie jest moduł komfortu ?
Jak w temacie. Zanim zacznę rozbierać pół auta, proszę pomóżcie - gdzie się znajduje moduł komfortu w B7? Na forum nie znalazłem.
-
[B7 BKE] Demontaż trzeciego światła stop w B7
Witam magików; Może ktoś z was demontował trzecie światło stop w Avancie B7? Bo ja za cholerę nie mogę tego zdjąć. Boje się żeby nie połamać
-
[ALL B7] Pilot w kluczyku nie działa
a może padł moduł komfortu - jest to możliwe?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
mam palmtop - asus p527
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
kolego HiRide ja też tak mam, że po jakimś czasie bluetooth się rozłącza. Masz jakiś pomysł?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
komenda "HILFE" działa , "HELGA" mówi wszystkie komendy po kolei, ale nie pokazuje na FIS-ie ps. dzięki malik będę krzyczał ha ha
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Kolego MALIK jak bym miał dostęp do VAG-a to bym sobie ustawił j. angielski. Poza tym po niemiecku też trochę kumam. Chodzi mi o przetłumaczenie komend głosowych, które głos wypowiada "HELGA". Poza tym głośnik działa na pewno bo jak podaję nr telefonu to reaguje i dzwoni. PS. HILIFE nie działa - chyba że źle wypowiadam lub coś innego
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
o WŁAŚNIE o to mi chodziło KONIAN Po prostu nie bardzo kumam co ona do mnie mówi i dla tego chciałem o przetłumaczenie na polski. Teraz pędzę sprawdzić to słowo "HILFE" Ps. UCZCIE SIĘ JĘZYKÓW [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 19:03_________________________________________________niestety HILIFE nie działa. Chyba że ja źle wymawiam
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Chodziło mi o coś takiego tylko że w języku niemieckim : Dostępne polecenia w języku angielskim: Dial number - wykręć numer. Podajemy "na piechotę" numer do wybrania wymawiając po trzy cyfry. Na koniec polecenie "dial" powoduje że moduł nawiązuje połączenie z podanym numerem. Redial - wybierz ponownie poprzedni numer Select name - wybierz pozycję z książki telefonicznej. W tym przypadku nie używamy jednak książki wbudowanej w nasz telefon. Do tego celu służy oddzielna książka do której nazwy pozycji oraz numery definiujemy głosowo. Store/Delete name - zapisz/wykasuj pozycję w głosowej książce telefonicznej. Właśnie przez to polecenie definiujemy pozycje głosowe do późniejszego użycia. Play/Delete phonebook - odtwórz/wykasuj książkę telefoniczną. Możemy sprawdzić jakie pozycje mamy zdefiniowane.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
a mogę poprosić Może jakoś będę mógł się odwdzięczyć
-
[B7 BKE] CD-ROM pod małą nawigację ?
wiem, że na Rapidshare są konkurencyjne ceny :gwizdanie: tylko jest problem z nagra... ale serdeczne dzieki za odpowiedź