Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Nie mogę skasować inspekcji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na wyświetlaczu pojawił się napis service. Myślę że chodzi tu o inspekcje serwisową. Podłączyłem VAGa , wszystko zrobiłem zgodnie instrukcją z forum . Niestety ten service wciąż się pokazuje po przełączeniu kluczyka.Innych błędów nie znalazłem.Dotyczy to B7 z silnikiem 1.9 TDI z 2006r.Co mam zrobić lub jak to zrobić żeby zgasło.

Opublikowano

zerowałeś drugi kanał w adaptacjach licznika ?

Opublikowano
  • Autor

Zacząłem chyba od 45 ,potem wyświetlała się informacja który kanał po kolei robić. Wszystkie były na pewno powyżej 40-go.

Opublikowano

Na wyświetlaczu pojawił się napis service. Myślę że chodzi tu o inspekcje serwisową. Podłączyłem VAGa , wszystko zrobiłem zgodnie instrukcją z forum . Niestety ten service wciąż się pokazuje po przełączeniu kluczyka.Innych błędów nie znalazłem.Dotyczy to B7 z silnikiem 1.9 TDI z 2006r.Co mam zrobić lub jak to zrobić żeby zgasło.

Spróbuj kombinacja na zegarach: 0,0 i klucz - tak się to jakoś kasuje ;) pozdro

Opublikowano

Na wyświetlaczu pojawił się napis service. Myślę że chodzi tu o inspekcje serwisową. Podłączyłem VAGa , wszystko zrobiłem zgodnie instrukcją z forum . Niestety ten service wciąż się pokazuje po przełączeniu kluczyka.Innych błędów nie znalazłem.Dotyczy to B7 z silnikiem 1.9 TDI z 2006r.Co mam zrobić lub jak to zrobić żeby zgasło.

:szukaj:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=204889.0

Opublikowano
  • Autor

Dzięki będę próbował :good:

Opublikowano

i jak udalo sie ? :)

Opublikowano
  • Autor

To nie w moim autku . Kolegi audi, ma podjechać raz jeszcze .

Opublikowano

Na końcu nie dałeś kanału 2 przez to nie skasowało inspekcji a vag nie pokazuje że trzeba też ten kanał zrobić sam kiedyś się z tym męczyłem jak dałem kanał 2 na końcu wszystko było oki

Opublikowano
  • Autor

Spróbuje :good:. Dziękuje :notworthy:[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:09_________________________________________________Dziękuje za pomoc :notworthy:. Pomogło ,na końcu w kanał 02 test,save i :oklaski:

Opublikowano

przeciez w vcds-ie inspekcje kasuje sie jednym przyciskiem

Opublikowano
  • Autor

Robiłem tak ale nie chciało się skasować :confused4:.Poszło ręcznie od 45 kanału i na końcu ten 02 i pomogło :>

Opublikowano

przecież pisałem na samym początku :)

Opublikowano

przeciez w vcds-ie inspekcje kasuje sie jednym przyciskiem

zgadza się ale w ori a nie klonach :wink4:

Opublikowano

Podepne sie pod temat,

Co prawda mi inspekcja sie jeszcze nie zaświeciła. Mam do wymiany oleju 4000km.

Ale postanowiłem sobie wymienić olej. Czy moge teraz jakos sobie ustawić inspekcje ? Czy dopiero jak mi sie zaświeci ?

Opublikowano

mozna odrazu:D zmieniasz olej + filtr ustawiasz na 12 tysiecy i z glowy;)

Opublikowano

Dobra ale jak to zrobić ?

Bo na spocie podpieliśmy VAGa - z tym że inspekcja - jako przycisk w programie VAG była niepodświetlona (nieaktywna)

Opublikowano

przeciez w vcds-ie inspekcje kasuje sie jednym przyciskiem

zgadza się ale w ori a nie klonach :wink4:

fakt mam ori, ale za czasow posiadania klona tez ladnie szlo kasowanie ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.