Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aspect86

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aspect86

  1. 4,8 do setki, bardzo fajnie jeździ
  2. Na razie pogody nie ma żeby coś sensownego nagrać, ale tylko jak będzie okazja to zrobię filmik i zamieszczę tu masz 275 KM z stronikiem
  3. zamieszcze niedługo filmik, to zobaczysz, myślę, że seryjne S5 nie będzie miało startu
  4. Audi niedawno wróciło od Gregora, na hamowni pokazało następujący wynik. Mody: - remont silnika, usunięcie problemu olejowego - downpipe - sprzęgło z 3.0 TDI - Turbo K04-64 - strojenie by Gregor10 - na wiosnę dołożymy IC Mechanikę ogarnąłem w firmie Jakusik Motorsport Niedługo filmiki z auta z niemieckich autostrad
  5. Ok, dzieki za porade, tak zrobie
  6. Witam, mam problem z klimą, mianowicie późno zaczyna chłodzić, przy wysokich temperaturach powietrze zimne leci tylko podczas jazdy, na luzie jest dużo cieplejsze, poza tym jest nieprzyjemny zapach, klima była niedawno nabijana, dolewali czynnik chłodzący, na VAGu nie ma żadnych błędów dodam tez że zimą przy bardzo niskich temperaturach i włączonej kllimatyzacji nie chciało lecieć cieple powietrze Co to może być? Pozdr.
  7. Nie miałem czasu w ten weekend sprawdzić zamiany tych żarników, ale jak to zrobię i uporam się z problemem to dam Wam znać o rozwiązaniu Pozdr
  8. Dzięki, właśnie tak to w weekend sprawdzę, mam nadzieję, że to nie przetwornica, bo podobno jest bardzo droga..
  9. Witam, mam problem z mrugającym xenonem, jest to tylko jedna, prawa lampa, nie widać niebieskawej barwy, która mogłaby sygnalizować wypalanie się żarówki, z lewej strony wszystko ok. Mruganie występuje zarówno podczas jazdy, jak i na postoju, zauważyłem, że jak żarówka poświeci jakieś 5 minut to praktycznie przestaje mrugać i jest ok. Przekopałem pół tego podforum i nie znalazłem odpowiedzi na ten problem Macie jakieś pomysły co to może być, bo nie chcę się niepotrzebnie w koszty ładować??? Pozdr
  10. Witam wszystkich użytkowników. Od niedawna jestem właścicielem A4 B5 2.6 V6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.