Treść opublikowana przez aspect86
-
A5 2.0 TFSI CDNC K04 by Gregor10
4,8 do setki, bardzo fajnie jeździ
-
A5 2.0 TFSI CDNC K04 by Gregor10
Na razie pogody nie ma żeby coś sensownego nagrać, ale tylko jak będzie okazja to zrobię filmik i zamieszczę tu masz 275 KM z stronikiem
-
A5 2.0 TFSI CDNC K04 by Gregor10
zamieszcze niedługo filmik, to zobaczysz, myślę, że seryjne S5 nie będzie miało startu
-
A5 2.0 TFSI CDNC K04 by Gregor10
Audi niedawno wróciło od Gregora, na hamowni pokazało następujący wynik. Mody: - remont silnika, usunięcie problemu olejowego - downpipe - sprzęgło z 3.0 TDI - Turbo K04-64 - strojenie by Gregor10 - na wiosnę dołożymy IC Mechanikę ogarnąłem w firmie Jakusik Motorsport Niedługo filmiki z auta z niemieckich autostrad
-
słabo działająca klima
Ok, dzieki za porade, tak zrobie
-
słabo działająca klima
Witam, mam problem z klimą, mianowicie późno zaczyna chłodzić, przy wysokich temperaturach powietrze zimne leci tylko podczas jazdy, na luzie jest dużo cieplejsze, poza tym jest nieprzyjemny zapach, klima była niedawno nabijana, dolewali czynnik chłodzący, na VAGu nie ma żadnych błędów dodam tez że zimą przy bardzo niskich temperaturach i włączonej kllimatyzacji nie chciało lecieć cieple powietrze Co to może być? Pozdr.
-
mrugający xenon
Nie miałem czasu w ten weekend sprawdzić zamiany tych żarników, ale jak to zrobię i uporam się z problemem to dam Wam znać o rozwiązaniu Pozdr
-
mrugający xenon
Dzięki, właśnie tak to w weekend sprawdzę, mam nadzieję, że to nie przetwornica, bo podobno jest bardzo droga..
-
mrugający xenon
Witam, mam problem z mrugającym xenonem, jest to tylko jedna, prawa lampa, nie widać niebieskawej barwy, która mogłaby sygnalizować wypalanie się żarówki, z lewej strony wszystko ok. Mruganie występuje zarówno podczas jazdy, jak i na postoju, zauważyłem, że jak żarówka poświeci jakieś 5 minut to praktycznie przestaje mrugać i jest ok. Przekopałem pół tego podforum i nie znalazłem odpowiedzi na ten problem Macie jakieś pomysły co to może być, bo nie chcę się niepotrzebnie w koszty ładować??? Pozdr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich użytkowników. Od niedawna jestem właścicielem A4 B5 2.6 V6