Treść opublikowana przez izabella
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 19:54_________________________________________________To my LDZ BA?NDA pijenijak szpadel :ED
-
Spocik w Kutnie
- Spociki Łódzkie
siema stare rowery- Spociki Łódzkie
i pyk, za tych co zostali w łodzi kachna,iza,misiek,kimi,bartuś,michał :> :> :> :>- Spociki Łódzkie
panton, misiek prosi żeby przekazać, że jebnął w kocioł i jest OK- Spociki Łódzkie
tu kasia i iza, chłopaki nie mają czasu niestety na forum, gadulec i :drunk: [br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 18:54_________________________________________________a my się nudzimy narazie o 20 idziemy do mordowni na imprezę :kox:- Spociki Łódzkie
Rozumiem że w Bukowinie się nie napijemy- Spociki Łódzkie
Witam wszystkich- Spociki Łódzkie
Kochanie jutro znowu zaśpisz do pracy Dobranoc wszystkim tobie tez- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Dobranoc Możesz teraz sobie swobodnie popatrzeć, Kochanie- Spociki Łódzkie
Możesz patrzeć bo i tak tyle twojego co sobie popatrzysz- Spociki Łódzkie
Ja nie bardzo Kimi też nie :bicz3:- Spociki Łódzkie
Dobry wieczór- Spociki Łódzkie
mnie również - Iza, miło poznać. Na razie wracam do domowych obowiązków, bo mąż dzisiaj dogorywa i nie da rady- Spociki Łódzkie
Dobry wieczór, zgadza się, małżonka Przewrócił się w przedpokoju o 3 w nocy :>- Spociki Łódzkie
Wypił dużo więcej niż 3 piwa Dobry wieczór wszystkim- Nowicjusz - wątek powitalny
Dzień dobry, Jestem z Łodzi, razem z mężem od niedawna jesteśmy posiadaczami A4 B5 1.8 z 96 roku. pozdrawiam wszystkich - Spociki Łódzkie