Treść opublikowana przez marceel1
-
[B5 ANB] Wyciek oleju przy silniku
Ja wymieniłem bez zdejmowania kolektora, jest ciężko ale do wykonania. Trochę gimnastyki :> Ja kupiłem ori 107zł ale to już Twoja sprawa jaką kupisz numer odmy 058 103 213 z tego co wiem będzie taka sama jak u mnie. Powodzenia!
-
(B5 AEB) Doładowanie - wymiana elektrozaworu
Wcześniej widoczne był uszkodzony i dawał za duże, z tego co piszesz to wydaje mi się, że teraz jest ok. A jakie powinno być ciśnienie to na forum jest tego...
-
[B5 ANB] Wyciek oleju przy silniku
Może chodzi o odme. Niedawno miałem podobny problem - mi pękła. Widać ją miedzy kanałami kolektora dolotowego.
-
[B5 AJL] Co to za zaworek
a mi się wydaje, że może chodzić o zawór N75 o taki: http://allegro.pl/zawor-n75-1-8t-058906283c-audi-vw-skoda-i1512948501.html
-
[ALL B5] Subwoofer do B5 Sedan Oryginalny? Za podłokietnikiem
tez mam sedana i jak skompletuje zmieniarkę to będę też myślał na ori subem z avanta. Szczerze mówiąc to myślałem o lewej lub prawej stronie bagażnika. Wydaje mi się, że montaż na środku za siedzeniem będzie mało praktyczny.
-
[ALL B5] Subwoofer do B5 Sedan Oryginalny? Za podłokietnikiem
Obszukałem się też dużo w tym temacie i z tego co wyczytałem, to możesz zamontować suba z avanta z tym, że będziesz musiał sam sobie to zabudować. Jeżeli chodzi o kabel to dobrze jakbyś kupił z subwooferem, radio concert I ma na 100% wyjście na suba. Co do miejsca montażu to kwestia wyobraźni
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Dzwoniłem dziś i powiadomiono mnie, że się nie łapię. Wnioskuje, że wymienianie cewek podlegają modele silników nowsze od AEB
-
[ALL B5] Kostka mini iso pomoc
żółta - wyjście liniowe do systemu aktywnego zielona - wyjście na wyświetlacz między zagearami niebieska (o którą pytałeś) - do zmieniarki
-
[B5 ALL] Jaka zmieniarka do Concert I by Blaupunkt
Witam, posiadam radio Concert I by Blaupunkt i tu pytanie jaka zmieniarka podejdzie, obczytałem się forum i dalej nic nie wiem. Kupiłem zmieniarkę Blaupukta na 10cd + przewód z wtyczką jak do mojego radia - niebieska kostka. Ucięte były dwa przewody przy kostce ale znalazłem schemat, było to zasilanie - masa na obudowe radia, plus na zasilanie w kostce czarnej w radyjku. Zmieniarka zaczęła reagować, można wyciągnąć kieszeń zapakować płyty i na tym koniec. Kolejnym krokiem było przekodowanie radia z 201 na 203, ale nic to nie pomogło. W vagu wyskakuje błąd komunikacji ze zmieniarką. Jak ktoś ma jakieś propozycje to czekam. Dzięki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie potrzebuje kogoś ze zmieniarką, chciałbym sprawdzić swoją zmieniarkę i kabel, nie chce mi się skomunikować z radiem. Mam u siebie Concerta I by Blaupunkt i zmieniareczke by Blaupunkt, Vag pokazuje błąd komunikacji. Stawiam na kabel, ale chciałbym się upewnić, mogę na kogoś liczyć np. w piątek?
-
[B5 ADR] Nie odpala po zimnej nocy
jest tego od ...
-
[B5 ADR] Nie odpala po zimnej nocy
Zacząłbym od wymiany świeczek.
-
SPOTY RADOMSKIE
MO widziałem to samo jakąś godzinę temu, rzadki widok
-
[B5 ADR] Nie odpala po zimnej nocy
Jeżeli nie wiesz kiedy był wymieniany olej, filtry. Ja bym zaczął od tego. Wymiana oleju,filtra oleju, filtra paliwa, powietrza, ewentualnie kabinowego. Dalej filtra gazu przy elektrozaworze jak i tego puszkowego koszt obu ok. 20zł i zrobisz to sam. Jeżeli silnik na benzynie chodzi ok to tylko kwestia ogarnięcia gazu. Pamiętaj, że kupując silnik nigdy nie wiesz w jakiej jest kondycji.
-
[B5 ADR] Nie odpala po zimnej nocy
tzn. jeszcze tego nigdy nie wymieniałeś? ile jeździsz autem? Na gazie takie objawy? Filterki gazu kiedy wymieniałeś? Żeby ocenić kondycje sinika sprawdź ciśnienie na każdym cylindrze. I tu też pytanie: pije olej? Instalacja gazową można przełożyć, ze starego.
-
[B5 ADR] Nie odpala po zimnej nocy
Świeczki, przewody - kiedy były wymieniane? Czyszczenie przepustnicy, adaptacja. Z takich podstawowych rzeczy..
-
SPOTY RADOMSKIE
Zastanawiasz się skąd to wiem? Czy już się zorientowałeś?? ;> pewnie sam mu przytarłeś ;> to nie ja :> jeszcze się zastanawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
drobne zarysowanie :>
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Tak. Byłem wczoraj i niestety nie było ani jednej A4- SPOTY RADOMSKIE
Będzie ktoś dzisiaj? Chętnie bym się pojawił- Kto jest frajerem - Niemcy czy Polacy ?
dobry artykuł- [B5 ALL] Od czego jest ta wtyczka? (w bagażniku)
Od zmieniarki na pewno nie. Przejrzałem chyba "milion" a4 i wtyczek w bagażniku i takiej nigdzie nie widziałem. Ktoś mi powiedział, że może to być od gps, że auto mogło wcześniej jeździć w firmie i było kontrolowane, możliwe?- [B5 ADR] Nie odpala po zimnej nocy
W Vagu masz taką opcję w blokach, klikaj po kolei, jeden z bloków będzie pokazywał napięcie na akumulatorze, ładowanie tak samo. - SPOTY RADOMSKIE