Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marceel1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marceel1

  1. Ja wymieniłem bez zdejmowania kolektora, jest ciężko ale do wykonania. Trochę gimnastyki :> Ja kupiłem ori 107zł ale to już Twoja sprawa jaką kupisz numer odmy 058 103 213 z tego co wiem będzie taka sama jak u mnie. Powodzenia!
  2. Wcześniej widoczne był uszkodzony i dawał za duże, z tego co piszesz to wydaje mi się, że teraz jest ok. A jakie powinno być ciśnienie to na forum jest tego...
  3. Może chodzi o odme. Niedawno miałem podobny problem - mi pękła. Widać ją miedzy kanałami kolektora dolotowego.
  4. a mi się wydaje, że może chodzić o zawór N75 o taki: http://allegro.pl/zawor-n75-1-8t-058906283c-audi-vw-skoda-i1512948501.html
  5. tez mam sedana i jak skompletuje zmieniarkę to będę też myślał na ori subem z avanta. Szczerze mówiąc to myślałem o lewej lub prawej stronie bagażnika. Wydaje mi się, że montaż na środku za siedzeniem będzie mało praktyczny.
  6. Obszukałem się też dużo w tym temacie i z tego co wyczytałem, to możesz zamontować suba z avanta z tym, że będziesz musiał sam sobie to zabudować. Jeżeli chodzi o kabel to dobrze jakbyś kupił z subwooferem, radio concert I ma na 100% wyjście na suba. Co do miejsca montażu to kwestia wyobraźni
  7. Dzwoniłem dziś i powiadomiono mnie, że się nie łapię. Wnioskuje, że wymienianie cewek podlegają modele silników nowsze od AEB
  8. żółta - wyjście liniowe do systemu aktywnego zielona - wyjście na wyświetlacz między zagearami niebieska (o którą pytałeś) - do zmieniarki
  9. Witam, posiadam radio Concert I by Blaupunkt i tu pytanie jaka zmieniarka podejdzie, obczytałem się forum i dalej nic nie wiem. Kupiłem zmieniarkę Blaupukta na 10cd + przewód z wtyczką jak do mojego radia - niebieska kostka. Ucięte były dwa przewody przy kostce ale znalazłem schemat, było to zasilanie - masa na obudowe radia, plus na zasilanie w kostce czarnej w radyjku. Zmieniarka zaczęła reagować, można wyciągnąć kieszeń zapakować płyty i na tym koniec. Kolejnym krokiem było przekodowanie radia z 201 na 203, ale nic to nie pomogło. W vagu wyskakuje błąd komunikacji ze zmieniarką. Jak ktoś ma jakieś propozycje to czekam. Dzięki.
  10. marceel1 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Panowie potrzebuje kogoś ze zmieniarką, chciałbym sprawdzić swoją zmieniarkę i kabel, nie chce mi się skomunikować z radiem. Mam u siebie Concerta I by Blaupunkt i zmieniareczke by Blaupunkt, Vag pokazuje błąd komunikacji. Stawiam na kabel, ale chciałbym się upewnić, mogę na kogoś liczyć np. w piątek?
  11. jest tego od ...
  12. Zacząłbym od wymiany świeczek.
  13. marceel1 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    MO widziałem to samo jakąś godzinę temu, rzadki widok
  14. Jeżeli nie wiesz kiedy był wymieniany olej, filtry. Ja bym zaczął od tego. Wymiana oleju,filtra oleju, filtra paliwa, powietrza, ewentualnie kabinowego. Dalej filtra gazu przy elektrozaworze jak i tego puszkowego koszt obu ok. 20zł i zrobisz to sam. Jeżeli silnik na benzynie chodzi ok to tylko kwestia ogarnięcia gazu. Pamiętaj, że kupując silnik nigdy nie wiesz w jakiej jest kondycji.
  15. tzn. jeszcze tego nigdy nie wymieniałeś? ile jeździsz autem? Na gazie takie objawy? Filterki gazu kiedy wymieniałeś? Żeby ocenić kondycje sinika sprawdź ciśnienie na każdym cylindrze. I tu też pytanie: pije olej? Instalacja gazową można przełożyć, ze starego.
  16. Świeczki, przewody - kiedy były wymieniane? Czyszczenie przepustnicy, adaptacja. Z takich podstawowych rzeczy..
  17. marceel1 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Zastanawiasz się skąd to wiem? Czy już się zorientowałeś?? ;> pewnie sam mu przytarłeś ;> to nie ja :> jeszcze się zastanawiam
  18. marceel1 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    drobne zarysowanie :>
  19. marceel1 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    roger that
  20. marceel1 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  21. marceel1 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tak. Byłem wczoraj i niestety nie było ani jednej A4
  22. marceel1 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Będzie ktoś dzisiaj? Chętnie bym się pojawił
  23. Od zmieniarki na pewno nie. Przejrzałem chyba "milion" a4 i wtyczek w bagażniku i takiej nigdzie nie widziałem. Ktoś mi powiedział, że może to być od gps, że auto mogło wcześniej jeździć w firmie i było kontrolowane, możliwe?
  24. W Vagu masz taką opcję w blokach, klikaj po kolei, jeden z bloków będzie pokazywał napięcie na akumulatorze, ładowanie tak samo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.