Treść opublikowana przez terrorbps
-
[ALL B5] Wymiana przednich klocków hamulcowych (link), zaciski ATE
witam,może mi ktoś podesłać link jak wymienić klocki z przodu,szukałem ale nic nie znalazłem konkretnego,podobno trzeba wcisnąć tłoczki ale jak to zrobić,
-
[B5 AFN] Klimatronic nie działa, sprężarka nie załącza się.
ok,jak bedzie powyżej 5 to zobacze czy działa,
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
tak,z wyciągnięciem,dobry jest i nie drogi
-
[B5 AFN] Klimatronic nie działa, sprężarka nie załącza się.
do wiązki mówisz,to już coś więcej wiadomo,dzięki,zobacze czy jest tam jakiś ucięty kabel
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
Slavak,do grodkowa masz kawałek a jest tam pompiarz co za uszczelnienie całej pompy skasował mnie 200zł,dość tani jest i daje rok gwarancji
-
[B5 AFN] Klimatronic nie działa, sprężarka nie załącza się.
no tak,ale właśnie nie wiem gdzie ten kabelek mam podłączyć wychodzi ze sprężarki ale nie wiem gdzie idzie
-
[B5 AFN] Klimatronic nie działa, sprężarka nie załącza się.
aha,nie wiedziałem :gwizdanie:,postaram się jutro zrobić fotki i wrzucić,kabelek koloru zielonego,podłączony do pompy klimy,zastanawiam się czy on nie był podłączony do wentylatora,ale nie jestem pewien bo nie znam się na tym(w 80-tce nie miałem klimy) szukałem drugiej części kabla ale nic nie znalazłem tylko wentylator ma kabel z wtyczką i jest odłączony,
-
[B5 AFN] Klimatronic nie działa, sprężarka nie załącza się.
Podpinka,z góry przepraszam,ale nie chciałem zakładać nowego tematu,szukałem ale nie znalazłem nic konkretnego,wczoraj jak jechałem z roboty do domu postrzępił mi się pasek od klimy i zauważyłem ,że ucięty jest zielony kabelek od klimy,teraz klima się nie chce włączyć,może ktoś wie gdzie ten kabelek był podłączony bo zostało mi go dosłownie z 10 cm,i nie mam pojęcia gdzie on był podłączony,prosze o pomoc
-
[ALL B5] Jaki wzór felgi i czy podejdzie? z allegro
jak dla mnie to ten pierwszy wzór
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
NYNA jak chcesz to dam Ci namiar ale masz troche daleko do mnie
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
lepiej uszczelnić całą pompe bo wymienisz na górze to zacznie z dołu cieknąć,często właśnie takie wycieki są po zimie,po większych mrozach uszczelki już przepracowane twardnieją i puszczają
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
Lepiej dać te pare zł i mieć konkret zrobione,ja dałem 200zł za uszczelnienie całej pompy i gościu daje rok gwarancji,mi ciekło gdzieś spod jakiejś glowicy w pompie jak to pompiarz powiedział,teraz mam już spokój!!daj do fachowca
-
[B5 AHL] Uszkodzony sterownik pompy ABS czy czujnik?
- [B5 AHL] Uszkodzony sterownik pompy ABS czy czujnik?
będzie działać- [ALL B5] Które lampy są lepsze? Ori czy zamiennik
no właśnie chodzi mi o to aby nikogo nie razić ,dzięki wielkie za pomoc :hi:i dobrą rade- [B5 AHL] Uszkodzony sterownik pompy ABS czy czujnik?
ja miałem to samo,okazało się ,że mechanikier jak zakładał tarcze wsadził czujnik cały uwalony w piachu ,wyczyściłem i śmiga- [ALL B5] Które lampy są lepsze? Ori czy zamiennik
aha,wiec w takim razie trzeba by zamówić i zakładać ,a nie wiesz czy jak wsadze xenony to będzie to dobrze świeciło?nic z lampami się nie stanie?- [ALL B5] Które lampy są lepsze? Ori czy zamiennik
Dzięki,tak chyba zrobie,właśnie myślałem jakby czarne wyglądały?i czarny grill [br]Dopisany: 01 Luty 2011, 17:48_________________________________________________a kabli nie trzeba przerabiać?tylko wtyczke przepiąć- [ALL B5] Które lampy są lepsze? Ori czy zamiennik
jihad a co byś mi radził w tej sytuacji??rezanko?[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 20:02_________________________________________________za bardzo nie chce rezać,nawet nie wiem za co się zabrać z tym rezaniem- zmiana lamp na soczewki - podłączenie
dzięki wielkie za normalną odpowiedź- [ALL B5] Które lampy są lepsze? Ori czy zamiennik
to chyba dobre miejsce do podpięcia mojego posta,a zatem chciałbym ,żeby ktoś doradzil mi jakie lampy wsadzić do audika,z lifta nie chce zabardzo bo nie mam sprzętu ,żeby tak kombinować z rezaniem i podłączaniem kostek,myśle nad jakimś zamiennikiem,i czy w tych zamiennikach nie trzeba kombinować z kablami,np. te;http://moto.allegro.pl/nowe-lampy-audi-a4-s4-b5-95-depo-komplet-soczewka-i1411607754.html http://moto.allegro.pl/reflektory-nowe-audi-a4-b5-99-dayline-chrom-w-wa-i1426593692.html albo te http://moto.allegro.pl/lampy-reflektory-audi-a4-s4-b5-angel-eyes-led-i1396210685.html doradźcie coś- zmiana lamp na soczewki - podłączenie
tak,to może ktoś by mi linka wysłał gdzie jest coś na ten temat,czemu nikt nie lubi?aż takie złe są,sorki za pomyłke ale nie chciałem zakładać nowego tematu,prosze moda o usunięcie mojego postu,- zmiana lamp na soczewki - podłączenie
Witam,podpinam się pod temat aby nie zaśmiecać forum,mianowicie chce zmienić lampy na soczewki i zastanawiam się nad tymi; http://moto.allegro.pl/lampy-reflektory-audi-a4-b5-94-98-ringi-chrome-i1417119146.html http://moto.allegro.pl/lampy-przednie-audi-a4-b5-94-99-chrom-angel-eyes-i1423968376.html http://moto.allegro.pl/lampy-przednie-audi-a4-b5-95-99-black-angel-eyes-i1423968254.html no i mam jeszcze pytanko czy nie będe musiał kabli przerabiać,z góry dzięki za pomoc- [B5 AFF] Ciekawy przeciek pompy wtryskowej [1.9 TDI]
dzisiaj umyje pompe i zobacze gdzie jest wyciek,nie wiem ile to już czasu tak jeżdże z tym wyciekiem,chyba nie powinno to przyczynić się do jakiejś większej awari,miałem problem z odpalaniem auta,wymieniłem świece i było ok,po jakimś czasie znowu cieżko palił rano,to było chyba spowodowane tym wyciekiem,zapowietrzał się,czy jest to możliwe- [B5 AFF] Ciekawy przeciek pompy wtryskowej [1.9 TDI]
ja mam ten sam problem,dzisiaj właśnie zobaczyłem rano ,że coś kapie ,okazało się ,że to ropa,pompa jest mokra,ale nie mam pojęcia skąd jest wyciek,może ktoś coś doradzić - [B5 AHL] Uszkodzony sterownik pompy ABS czy czujnik?