Treść opublikowana przez terrorbps
-
[ALL B5] Światła mijania-problem
ok,dzięki za odp,już się dowiedziałem że bezpieczniki są dwa od każdej strony, jak przestanie padać to sprawdze
-
[ALL B5] Światła mijania-problem
proszę o pomoc,nie świecą mi światła postojowe od strony pasażera,przód i tył,żarówki wymieniłem ale w kablach nie ma prądu bo od tylnych świateł zamieniłem płytki i jest dalej to samo,czy to może być bezpiecznik ale w sumie to by chyba obydwie strony nie świeciły,nie wiem co jest przyczyną,może ktoś miał już taki problem,
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
koledzy z opolskiego,gdzie mozna kupic olej motul x-clean 5w40,bo na allegro nie chce kupowac,prosze o jakies namiary,
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dzięki za odpowiedzi,pozdro
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
dzięki za odpowiedzi,jakoś dam rade,a dokrecić śruby kluczem dynamometrycznym czy normalnie zwykłym,jak myślicie
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
mnie też to czeka,myśle ,że dam rade sam to zrobić,wymieniał ktoś już sam tą uszczelkę,ile to roboty,są jakieś utrudnienia,w mojej 80tce podnosilem silnik lewarkiem i dalo rade wymienić,myśle że tutaj będzie podobnie,jak to jest z tą wymianą, i czy można uszczelke lekko nasmarowac sylikonem
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
no to teraz mam dalszy dylemat bo w pierwszej odpowiedzi kolega nie poleca mi tego oleju a w drugiej kolega pisze ze mu się sprawdza znakomicie, a może mi ktoś jeszcze podpowiedziec co do mojego wcześniejszego pytania odnośnie movego kolegi,mianowicie jaki olej ma zalać jeśli jeździł na 15w40 bodajże castrola,silnik ma ten sam co ja,
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
niewiem już sam co o tym myśleć,chciałem kupić motul 8100 x-clean 5w40 ,proszę o porade,a jeszcze mam pytanko,mianowicie mój kolega jeździ na 15w40 a to chyba nie jest zbyt dobry olej do tdi,jaki teraz powinien olej zalać,z góry dzięki
-
[ALL B5] Lampy zespolone, kostka zasilająca
no też tak myślałem że to jakaś lipa,
-
[ALL B5] Lampy zespolone, kostka zasilająca
koledzy,czy opłaca się kupić te przejściówki i czy one będą działać http://moto.allegro.pl/lampy-audi-a4-99-01-przejsciowki-adaptery-95-99-i1633443898.html
-
[B5 ABC] Dzielone lampy fk opinie na ich tamat
aha,i mówisz wszystko będzie grało no to wole poliftowe,dzięki
-
[B5 ABC] Dzielone lampy fk opinie na ich tamat
moskal no to to akurat widziałem,a to że wystarczy poszukać to mogłeś troszke większe napisać bo nie zbyt widać ,za bardzo nie mam jak poszukać bo jestem teraz w nl i nie mam neta,jeżdże busem na miasto w poszukiwaniu wifi,i nie mam za bardzo czasu do szukania i przegrzebywania postów a w szukajce to pełno postów ze słowem (lampy),itd,myślałem że ktoś mi podpowie tak na szybko, (sory za zaśmiecanie forum)
-
[B5 ABC] Dzielone lampy fk opinie na ich tamat
witam,mam zamiar w końcu założyć soczewki do audinki ale nie wiem co wybrać,myślałem nad 2liftem ale jest tam kombinacji przy podłączeniu instalki a ja nie moge nic znaleźć na forum,myślałem też nad s4 dzielonymi i tam podobno jest łatwo wszystko podłączyć,może by ktoś mi coś podpowiedział,podesłał jakiś link,z góry dzięki
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
wszystko ok ale jak sie z tymi kablami połapać
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
no ładne felunie,mam też gril na czarno tylko znaczek chrom tak jak Ty,myślę nad czarnymi soczewkami ładnie się prezentuje :oklaski:
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
dzięki chłopaki, już mnie troszke nakierowaliście na wybór feluni i zawias gwint oczywiście
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
ja też myślę nad 19kami ale nie wiem jak się jeździ na takim felunku na naszych drogach,może 17 albo 18,może doradzisz co wybrać
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
ładne autko,jaki rozmiar feli
-
[ALL B5] Jakie felgi do avanta
dzięki wielkie kolego
-
[ALL B5] Jakie felgi do avanta
Kowi87 ale na 19tkach,
-
[ALL B5] Jakie felgi do avanta
koledzy napiszcie mi jaki rozmiar felgi najlepiej założyć do avanta,chciałbym 19 s-line ale nie wiem czy nie będzie nic obcierać,i jakie zawieszenie do tego,może ktoś ma 19tki to prosze o opinie z jazdy,z góry dzięki
-
[ALL B5] Jakie felgi do avanta
witam,podłącze się do tematu a mianowicie jaki rozmiar felgi do avanta,i jakie zawieszenie,felga s-line,
-
AIRride ON BOARD :)
Nno ładna ,i przodzik mi się podoba,też będe szedł w tym kierunku,czarne lamy,gril bez znaczka,czarne szyby,fele 18' s-line,może 19',się zobaczy autko
-
[ALL B5] Wymiana przednich klocków hamulcowych (link), zaciski ATE
tarcze dostałem w spadku, nie musiałem kupować(mała zamianka)a jakiej firmy to nie wiem bo bez opakowania są,ale nóweczki,raczej nie są boscha,
-
[ALL B5] Wymiana przednich klocków hamulcowych (link), zaciski ATE
Wielkie dzięki za pomoc,troche się już dowiedziałem na temat wymiany,ale Twoje wskazówki też się przydadzą :hi:dzisiaj wymianiłem końcówki drążków,jutro kupuje tarcze i klocki,jeszcze raz dzięki