Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

terrorbps

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez terrorbps

  1. witam,może mi ktoś podesłać link jak wymienić klocki z przodu,szukałem ale nic nie znalazłem konkretnego,podobno trzeba wcisnąć tłoczki ale jak to zrobić,
  2. ok,jak bedzie powyżej 5 to zobacze czy działa,
  3. tak,z wyciągnięciem,dobry jest i nie drogi
  4. do wiązki mówisz,to już coś więcej wiadomo,dzięki,zobacze czy jest tam jakiś ucięty kabel
  5. Slavak,do grodkowa masz kawałek a jest tam pompiarz co za uszczelnienie całej pompy skasował mnie 200zł,dość tani jest i daje rok gwarancji
  6. no tak,ale właśnie nie wiem gdzie ten kabelek mam podłączyć wychodzi ze sprężarki ale nie wiem gdzie idzie
  7. aha,nie wiedziałem :gwizdanie:,postaram się jutro zrobić fotki i wrzucić,kabelek koloru zielonego,podłączony do pompy klimy,zastanawiam się czy on nie był podłączony do wentylatora,ale nie jestem pewien bo nie znam się na tym(w 80-tce nie miałem klimy) szukałem drugiej części kabla ale nic nie znalazłem tylko wentylator ma kabel z wtyczką i jest odłączony,
  8. Podpinka,z góry przepraszam,ale nie chciałem zakładać nowego tematu,szukałem ale nie znalazłem nic konkretnego,wczoraj jak jechałem z roboty do domu postrzępił mi się pasek od klimy i zauważyłem ,że ucięty jest zielony kabelek od klimy,teraz klima się nie chce włączyć,może ktoś wie gdzie ten kabelek był podłączony bo zostało mi go dosłownie z 10 cm,i nie mam pojęcia gdzie on był podłączony,prosze o pomoc
  9. NYNA jak chcesz to dam Ci namiar ale masz troche daleko do mnie
  10. lepiej uszczelnić całą pompe bo wymienisz na górze to zacznie z dołu cieknąć,często właśnie takie wycieki są po zimie,po większych mrozach uszczelki już przepracowane twardnieją i puszczają
  11. Lepiej dać te pare zł i mieć konkret zrobione,ja dałem 200zł za uszczelnienie całej pompy i gościu daje rok gwarancji,mi ciekło gdzieś spod jakiejś glowicy w pompie jak to pompiarz powiedział,teraz mam już spokój!!daj do fachowca
  12. będzie działać
  13. no właśnie chodzi mi o to aby nikogo nie razić ,dzięki wielkie za pomoc :hi:i dobrą rade
  14. ja miałem to samo,okazało się ,że mechanikier jak zakładał tarcze wsadził czujnik cały uwalony w piachu ,wyczyściłem i śmiga
  15. aha,wiec w takim razie trzeba by zamówić i zakładać ,a nie wiesz czy jak wsadze xenony to będzie to dobrze świeciło?nic z lampami się nie stanie?
  16. Dzięki,tak chyba zrobie,właśnie myślałem jakby czarne wyglądały?i czarny grill [br]Dopisany: 01 Luty 2011, 17:48_________________________________________________a kabli nie trzeba przerabiać?tylko wtyczke przepiąć
  17. jihad a co byś mi radził w tej sytuacji??rezanko?[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 20:02_________________________________________________za bardzo nie chce rezać,nawet nie wiem za co się zabrać z tym rezaniem
  18. dzięki wielkie za normalną odpowiedź
  19. to chyba dobre miejsce do podpięcia mojego posta,a zatem chciałbym ,żeby ktoś doradzil mi jakie lampy wsadzić do audika,z lifta nie chce zabardzo bo nie mam sprzętu ,żeby tak kombinować z rezaniem i podłączaniem kostek,myśle nad jakimś zamiennikiem,i czy w tych zamiennikach nie trzeba kombinować z kablami,np. te;http://moto.allegro.pl/nowe-lampy-audi-a4-s4-b5-95-depo-komplet-soczewka-i1411607754.html http://moto.allegro.pl/reflektory-nowe-audi-a4-b5-99-dayline-chrom-w-wa-i1426593692.html albo te http://moto.allegro.pl/lampy-reflektory-audi-a4-s4-b5-angel-eyes-led-i1396210685.html doradźcie coś
  20. tak,to może ktoś by mi linka wysłał gdzie jest coś na ten temat,czemu nikt nie lubi?aż takie złe są,sorki za pomyłke ale nie chciałem zakładać nowego tematu,prosze moda o usunięcie mojego postu,
  21. Witam,podpinam się pod temat aby nie zaśmiecać forum,mianowicie chce zmienić lampy na soczewki i zastanawiam się nad tymi; http://moto.allegro.pl/lampy-reflektory-audi-a4-b5-94-98-ringi-chrome-i1417119146.html http://moto.allegro.pl/lampy-przednie-audi-a4-b5-94-99-chrom-angel-eyes-i1423968376.html http://moto.allegro.pl/lampy-przednie-audi-a4-b5-95-99-black-angel-eyes-i1423968254.html no i mam jeszcze pytanko czy nie będe musiał kabli przerabiać,z góry dzięki za pomoc
  22. dzisiaj umyje pompe i zobacze gdzie jest wyciek,nie wiem ile to już czasu tak jeżdże z tym wyciekiem,chyba nie powinno to przyczynić się do jakiejś większej awari,miałem problem z odpalaniem auta,wymieniłem świece i było ok,po jakimś czasie znowu cieżko palił rano,to było chyba spowodowane tym wyciekiem,zapowietrzał się,czy jest to możliwe
  23. ja mam ten sam problem,dzisiaj właśnie zobaczyłem rano ,że coś kapie ,okazało się ,że to ropa,pompa jest mokra,ale nie mam pojęcia skąd jest wyciek,może ktoś coś doradzić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.