Treść opublikowana przez terrorbps
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
trzeba coś temat rozruszac bo zastoje się porobiły,:)chce teraz zmienić fotele ale zastanawiam się czy z polifta mi będą pasowały bo czytałem że coś z tylną kanapą jest problem?,a może z passata,nie myśle nawet o recaro bo są ceny kosmiczne a skóry też za bardzo już nie chce,i też kaski za bardzo nie ma bo musze teraz wachacze wymienić bo już się odzywają:/
-
[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
wie ktoś jak to jest z tymi fotelami od passata?ja szukałem do mojego avanta i z passka są tańsze niż z A4,ale czy podejdą? ---------- Post added at 08:17 ---------- Previous post was at 08:16 ---------- a jesli nie to czy z polifta wejdą do przedlifta bo ktoś pisał że nie?jak to jest
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
kiera taka jak moja
-
[ALL B5] Zaślep, o co chodzi ??
jesli omnie chodzi to ja zaslepilem grubsza blaaszka,z takiego powodu ze mi sie auto mulilo i tracilo moc,teraz jest juz ok i od dolu lepiej idzie
-
Spotkania na drodze
ale reklame mamy
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
i wszystko jasne
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
no racja,jeszcze żeby to jakoś dopasowane było to by można to maznąć w LZ5L i jakoś by to było,chyba sobie dam siana [br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 16:20_________________________________________________ale korci mnie ta blacha us,przedni zdeś bym zrobił bez wytłoczki na rejestracje,Kowi87 też masz przedni zderzak na gładko no nie,
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
no masz rację,wiadomo że lepiej by było mieć orginał klape us/japan ale niema takiej opcji aby ją dorwać,myślałem nad rezaniem jednej z dwóch ale to też nie opłacalne,a taka ramka to tylko przykręcić i jest, jednak nie jest to orginał [br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 16:09_________________________________________________ dzięki, tak,myślałem nad tym,mam nawet halo soczewkowe tylko bym musiał kratki wyrezać,wszystko da sie zrobić
-
Spotkania na drodze
troche z innej beczki,byłem w karczmie na krupówkach,a tam w kiblu wyryte A4-KLUB.PL,myśle sobie ;nasi tu byli może autor się ujawni
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
właśnie tak myślałem, musze gdzieś je w jakimś programiku przerobić i zobaczyć jak to będzie wyglądać [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 14:45_________________________________________________tak sobie myśle nad blachami w us,a zdobyć klape z usa to jest jak trafienie 6tki w lotka,znalazłem podkładke pod tablice tylko ona jest z B6,dałoby się ją jakoś zamontować do B5?
-
[B5 AFN] Dławi się i nie chce jechać
napisałem żebyś zaślepił egr ,super ze jest ok szerokości dzieki
-
[B5 AFN] Dławi się i nie chce jechać
koledzy,dojechalem do domu,bylem w zakopcu u blacharza,zrobil mi blaszke na egr za piwo,pojechalem jeszcze dla pewnosci do mechaniora wymienic filltr paliwa,teraz idzie jak strzalka I nawet nie dymi,ja raczej sadze ze to byla wina egr,po po zawslepieniu szedl dobrze ale wymienilem filtr bo chcialem miec pewnosc ze w trasie nie zacznie swirowac, DZIEKUJE ZA POMOC, moze sie ten post komus przyda w przyszlosci,pozdrawiam
-
[B5 AFN] Dławi się i nie chce jechać
mam,nie wykluczone ale chyba caly czas by sie dlawil a jak odkrece egr I przedmucham to idzie, dzieki za odpowiedzi I pomoc,[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 20:06_________________________________________________a zaslepic egr blaszka I odczepic podcisnienie,czy sama blaszka wystarczy,jak odkrece egr I metalowa rurke z siatka to moge troche go przedmuchac przygazowujac?czy lepiej tego nie robic
-
[B5 AFN] Dławi się i nie chce jechać
no jest ok tylko jak go troche przeciagne na biegu przez jakis czas to tak jakby znowu zawala sie sadza I zaczyna sie dusic,jest to mozliwe,a moze to cos z filtrem?
-
[B5 AFN] Dławi się i nie chce jechać
Witam,szukalem na forum ale nic nie moge sie dowiedziec konkretnie a potrzebuje szybkiej odpowiedzi bo jestem w zakopanym a jutro musze wracac do domu 300km, a wiec jak jechalem do zakopca to po przejechaniu 200 km auto zaczelo lekko przerywac,przy podjezdzie pod gore szarpalo I nie chcialo jechac,jak dojechalem na miejsce odkrecilem EGR I troche go wyczyscilem I odpalilem auto aby przedmuchac kolektor,dodam ze kiedys juz tak mialem ze auto nie chcialo jechac I te objawy byly takie same,wtedy myslalem ze to paliwo lewe I wylalem wszystko z baku I przeczyscilem filtr I tez egr,bylo normalnie do teraz,jak juz przedmuchalem ten kolektor I egr to bylo normalnie dwa dni,dzisiaj znowu zaczely sie problemy a dokladnie jak odpalilem auto obroty falowaly lekko,pojechalem w gory I na slowacji znowu zaczelo szarpac,zawrocilem I auto juz ledwo pod gore jechalo,nie chcialo przekroczyc 2500tys obrotow,dymilo,ledwo wjechalem na drugim biegu,zatrzymalem sie a obroty spadly do 500/min I zaczely falowac,dotarlem do domu I znowu przedmuchalem egr,jechalo normalnie ale znowu zaczelo szarpac po jakims kilometrze I nie chce przekroczyc 3000obr,co zrobic,zaslepic egr,pomocy
-
[ALL B5] Zaślep, o co chodzi ??
ja czytałem na forum opla że ktoś zaślepił egr blaszką z puszki od red bula,jestem w zakopcu i jutro musze przejechać 300km,czy ta blaszka z red bula zda egzamin??nie mam dostępu do innych materiałów,
-
[B5 ARM] Gdy wciskam sprzęgło pedał drży i słychać trzeszczenie - czy to łożysko oporowe ?
Odświeże temat,jak lekko dotknę pedał sprzęgła to czuje pod butem nie drżenie pedału tylko uderzanie w stope,co jest tego przyczyną,łożysko dodam że biegi wchodzą ok, na wybojach trzepie lewarkiem zmiany biegów,dzięki za pomoc
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
myślałem żeby je pomalować na czerwień,taką oczojebną,ale jeszcze nie wiem? masz może jakiś pomysł
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
jak znajde nr to wysle,bo na tele juz nie mam,
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
a dzieki,dzieki na MTSie dobrze mi sie smiga i jest to dobry gwint jak za te pieniadze,i autko sie dobrze prowadzi,i ladnie lezy,polecam jak najbardziej MTSa,
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
a to dla czego? ,umnie klapa była troche z przymusu obklejona,była obita na dole i zaprawka wyszła nie zbyt dobrze,trza było to zakryć
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
widze mody pozytywne,też chciałęm alusy z A8 ale jednak mam inne,z A8 wydają mi się już za bardzo oklepane,co nie znaczy żę są złe,przeciwnie ,autko ładne,AFN ,będzie trzeba obserwować temat,życze powodenia w modach i bezawaryjnej jazdy,
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
no ba,spinery,.... [br]Dopisany: 31 Październik 2011, 21:34_________________________________________________zawitał stickerbomb na klapie ale tylko taki pasek na 4cm,narazie nie mam zdjęć, a co myślicie żeby na przyszły sezon lakiernąć moje fele na jakiś kolorek może macie jakieś pomysły na kolor [br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 16:30_________________________________________________ jak narazie sticker zostaje na miejscu,dojda tylko naklejki na szybe,[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 12:25_________________________________________________ a ta wisnia to kolejne w rodzinie, mojej kobity ,
-
[B5 1Z] Pokruszone kapturki świec żarowych
dzieki [br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 20:28_________________________________________________dzieki
-
[B5 1Z] Pokruszone kapturki świec żarowych
a na alledrogo nie ma takich kapturków mi sie urwał w połowie i dolna część została na świecy a reszta lata luźno i jak zimno to ciężko odpala