Treść opublikowana przez terrorbps
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
o opolskivag.pl nic negatywnego nie slyszalem- przeciwnie, ale waszej grupy nie znam. znacie tych z vagteam? opolskivag.pl jest ok, a nasza grupa dopiero powstaje,jak juz bedzie forum to zapraszamy:hi: a vagteam nie znam i ja ogolnie to tylko audi80klub , a4klub ,opolskivag, a teraz cos wlasnego szykujemy:naughty:
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
spoko,jak my tez cos bedziemy dzialac to dam znac:naughty:
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
mam nadzieje ze ktos sie pojawi:a4fan: ...a wy tak czasami nie nalezycie pod vagteam.pl??? Ogolnie to chcialbym przestrzec przed tymi co woza takie naklejki- zwlaszcza z woj. Opolskiego- Znam dobrze macherow tej strony i powiem tylko tyle: bez nich zyje mi sie lepiej. kolego my należymy jak już to do opolskivag.pl ale mamy swoja wlasna grupe Niemodlin a teraz bedziemy dzialac pod wlasna nazwa vag4fans , ---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ---------- spot bedzie przeniesiony do pizzeri ale poczekamy pod biedra na wszystkich:wink:
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
Niedziela godz.15 Spot grupy Vag Niemodlin pod Biedronka ul.Opolska Zapraszamy!! ---------- Post dopisany 06-10-2012 at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 17:50 ---------- mam nadzieje ze ktos sie pojawi:a4fan:
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
no chyba bedzie narazie kolor a jak sianko jakies wpadnie to bedzie zmiana na jakies AMG 19 albo cos:kox: ---------- Post dopisany 30-09-2012 at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany 22-09-2012 at 19:49 ---------- Lukas4334 a co to tak sie po moim miescie wozisz do mcdonalda jechales my wlasnie ze spocika wracalismy,wyklaksonowalem cie kolo zamku w Niemodlinie:banan:
-
[B5] by PanKoT
jak gleba to gleba,sztuka jest jezdzic na glebie caly czas a nie sie pompowac,ja osobiscie nie jestem za airem,
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
- [B5 AFN] moj caravan:P
ładny avancior:naughty: czekam na dalsze mody:whistling:- [B5] by PanKoT
plany jakieś są,ale lampy wywal,zacznij od jakiegoś dobrego koła i gleby,f*ck air raid:decayed:,- [B5 AFN] Deskorolka na RH
pany mam plana załadować deche na bagaj ale wind feiring chyba bede musiał ściągnać? czy moze nie?jak myślicie:eusathink: teraz bede wymieniał rozrząd i drążki,na zime ściągam fele i opryskusem je na żółto,znaczek też i deche na dach też w kolorek:naughty: taką mam wizje jak narazie- Stuki z maglownicy??
pany,czy da rade samemu wymienić drążki,czy jest do tego jakiś specyficzny klucz?może jest gdzieś jakieś foto story:naughty:- [B5 AFN] Deskorolka na RH
jestes na FB??to daj namiary i pogadamy bo mamy grupe w NM i jesli jestes chetny do dodam Cie do grupy,jakies spociki,ten tegez:decayed:Zaloguj się | Facebook- [B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
klocki wymienione ale jeszcze przegladu brak,- Wędkarstwo
dzięki dzięki, udało się wyciągnąć trzy takie (blisko 11kg), czwarty walczył dzielnie kilka minut ale nie chciał zaczerpnąć świeżego powietrza ladna sztuka,:naughty:pogratulowac- [B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
furka malina,bardzo mi sie podoba,pozazdroscic,- [B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
A dzieki za foty,nacykales troszke,myslalem ze jakies piweczko wyhylymy na zlocie? ladna ta twoja avancica:decayed: Ziomus a ty co sie nie odzywasz spot byl ostatnio w opolu mielismy cos pokminic i cisnac razem. ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- Kulis dodalem fote wlep a ty gdzie masz swoje a bo musialem ostatnio autko odstawic bo mi sie klocki pokonczyly,i brak przegladu:whistling:- [B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
A dzieki za foty,nacykales troszke,myslalem ze jakies piweczko wyhylymy na zlocie? ladna ta twoja avancica:decayed:- Black Avant by Blutucz
no eleganckie felasy,- [B5 AFN] Deskorolka na RH
oooo,no to gitara:naughty:to musimy sie zgadac na spocika jakiego- [B5 AFN] Deskorolka na RH
jestes na opolskimVAGu?- [B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
OJ TAM OJ TAM,zalatany,no z Niemodlina,- [B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
a Ty miałeś podbić jeszcze do nas:foch:- [B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
Kto to? http://s16.postimage.org/d9wccmrj5/fvsf.jpg <br /><br /> a no popatrz:naughty:i łowca się znalazła:decayed:- [B5 AFN] Deskorolka na RH
dawaj,nie marudz,Marcin jestem,i juz mnie znasz,swojska atmosfera i ekipa bedzie,nic nie dygaj:drunk: ---------- Post dopisany 11-07-2012 at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2012 at 17:12 ---------- Lukas4334 to jak?jedziesz z nami? ---------- Post dopisany 12-07-2012 at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2012 at 18:50 ---------- dzisiaj doszła BRA na mache:naughty: zdjęcia zrobie na zlocie i potem zapodam:zdjecie: ---------- Post dopisany 15-07-2012 at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2012 at 15:38 ---------- jak obiecałem,są fotki:naughty: teraz jeszcze czas zrobić zaslepke i wyeliminować wycieraczke bo szkoda wlepek:grin:- [B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
wstawiaj foteczki z vagovwiska,autko zacne,robilo robote na zlocie:thumbup1: - [B5 AFN] moj caravan:P