Treść opublikowana przez wili
-
[ALL TDI] Odpala i zaraz gaśnie
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2784.0
-
[B5 AHH] Czasami zamuli silnik
Na ruskim paliwie bujam sie już dwa lata bez żadnych problemów .
-
[ALL TDI] Odpala i zaraz gaśnie
Mam tak samo to Immobilizer.
-
[B5 AHU] Jak wymieić poduche pasażera ?
Jak wymienić poduszke pasażera , jak wyciagnąć zaślepke airbag ?
-
[B5 AHU] Ile spala na postoju ?
Jestem bardzo ciekawy ile pali mi na godzinę stojąc w miejscu ?
-
[B5 AHU] Jakie świece dogrzewające płyn a4 b5 1,9 tdi 90KM
Jak w temacie , wiem że świece są 3 , ale nie wiem jakie kupić . Prosze o pomoc . [mod]Proszę stosować prefix kolejne posty bez będą usuwane - poprawione[/mod]
-
[ALL B5] Spreżyny z allegro
http://www.czesci24.pl/szczegoly/758002/Sprężyna-zawieszenia-AUDI-A4-B5-SDN-AVANT-11-94-
-
[ALL B5] Spreżyny z allegro
W avancie sprężyny są wzmacniane , wiem bo wymieniałem
-
[ALL] Zamarznięty płyn do spryskiwaczy
Na pewno w Toruniu macie jakiś hiper market z podziemnym garażem , jedź tam w niedziele na zakupy auto postoi ze dwie godziny i po problemie .
-
[B5 AHU] Pękniete nasadki świec.
A w którym miejscu lutować ?
-
[ALL] Czy połamane fajki świec mają wpływ na odpalanie?
Mam ten sam problem , moim zdaniem mają wpływ ponieważ końcówka fajki zatrzaskuje się na świecy a jak jest pęknięta , to oczewiste jest luźna i może spasć .
-
[B5 AHU] Pękniete nasadki świec.
Pękniete nasadki świec , jak je wymienić i gdzie kupić ?
-
[B5 AAH] Dziwny silniczek na przewodzie od nagrzewnicy.
Raczej jest to samoróbka.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mam na imie Wili jestem posiadaczem Audi a4 b5 1.9 tdi 90 km 1996 r. Jest to moje pierwsze auto nie licząc'' malucha '' Chcę sie czegoś wiecej dowiedzieć na temat tego auta , dlatego tu jestem.