Treść opublikowana przez asis
-
Spoty Puławskie
hej, 12 maja będzie 10 rajd mazowiecki, 2 odcinek specjalny będzie startował z Celejowa, tj 15 km od Puław. więcej info na stronie www.rajdmazowiecki.pl tak się składa ze beda przejeżdżać kolo mojego domu i z chęcią bym Was zaprosiła wtedy na grilla, ale niestety jestem jeszcze w Holandii. ale i tak Was zaprszam, miejscowke do ogladania moge Wam zalatwic:-) a o to filmik trasy
-
Spoty Puławskie
ja mam taki garaż hmm robimy domówke możemy, ja nie widzę żadnego problemu
- Spoty Puławskie
-
Spoty Puławskie
zapraszam i jutro, ja akurat pracuje o od 19 mamy dancing
-
Spoty Puławskie
witamy Obecnie z racji pory roku ciężko długo przebywać na dworze, dlatego ustalanie terminu i miejsca spocika jest utrudnione ale myślę że można by coś sklecić pod jakimś lokalem. Tylko gdzie to może Siwy Dym Jestem za. To pracujesz tam jeszcze? Moze jakas mala promocja dla klubu na jadlo?;-) tak pracuje, a co do promocji to coś by się załatwiło
-
Spoty Puławskie
witamy Obecnie z racji pory roku ciężko długo przebywać na dworze, dlatego ustalanie terminu i miejsca spocika jest utrudnione ale myślę że można by coś sklecić pod jakimś lokalem. Tylko gdzie to może Siwy Dym
- Spoty Puławskie
-
Spoty Puławskie
b6 only in avant no może i avant, się zobaczy
-
Spoty Puławskie
bo wyjeżdżam za granice a jak wrócę to będę chciała kupić b6
-
Spoty Puławskie
ja mogę swoja sprzedać, w bardzo dobrym stanie i tanio
-
Spoty Puławskie
to może pojedziecie ze mną do Zakopanego i tam się zrobi spota :>
-
Spoty Puławskie
a nie może być 8? bo w niedziele to jadę do Zakopanego
-
Spoty Puławskie
Musze jechać do pracy właśnie się dowiedziałam, ale mam numer do Paputa wiec jak wyjdę wcześniej to będę dzwonić
-
Spoty Puławskie
jutro mam wolne wiec ja tez będę
- Spoty Puławskie
-
Spoty Puławskie
tak w tej restauracji
-
Spoty Puławskie
jak Paput chce to w ostateczności można gdzieś wyjechać a pracuje w Siwym Dymie
-
Spoty Puławskie
hmm... to taki romantyczny spot się zapowiada
-
Spoty Puławskie
może być niedziela ale jak znam życie to i tak stały skład będzie postaram się o wolne, to i ja się w końcu pokaże, tylko Panowie o której i gdzie?
-
Spoty Puławskie
to tak jak ja to niezle
-
Spoty Puławskie
na wojewódzki tez nie pojadę bo w weekend pracuje [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 20:15_________________________________________________to może bym się załapała
-
Spoty Puławskie
heh, ja kończę po 22
-
Spoty Puławskie
hej, a do której się będziecie jutro spocili? może bym wpadła po pracy
-
Spoty Puławskie
ja w niedziele pracuje a 17 lipca w lublinie jesteś? może wieczorem się pojawię, jak mi się uda wcześniej wyjść z pracy
-
Spoty Puławskie
ja w niedziele pracuje