Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

asis

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez asis

  1. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Hej, ja bym mogła w czwartek, weekend odpada bo praca
  2. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Paput Wszystkiego Najlepszego
  3. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no Warszawską, jedziesz z nami? no jade z Wami, chyba ze nie chcecie tylko tak myśle gdzie do Was dołaczyc, ale to podjade do Puław pewnie ja się z michałem umówiłem w Końskwoli bo on tam mieszka więc może być i w końskowoli bo to po drodze a no moze bo nawet blizej mam to na pożowskiej czekaj przy tym ciągu sklepów ok
  4. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no Warszawską, jedziesz z nami? no jade z Wami, chyba ze nie chcecie tylko tak myśle gdzie do Was dołaczyc, ale to podjade do Puław pewnie ja się z michałem umówiłem w Końskwoli bo on tam mieszka więc może być i w końskowoli bo to po drodze a no moze bo nawet blizej mam
  5. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no Warszawską, jedziesz z nami? no jade z Wami, chyba ze nie chcecie tylko tak myśle gdzie do Was dołaczyc, ale to podjade do Puław pewnie
  6. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no pewnie razem, poczekamy na Ciebie Paput [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 21:03_________________________________________________a któredy planujecie jechać?
  7. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    norbertdriver spoko nie przejmuj się nic się nie stało, zdarza się
  8. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Paput ja mogę jeszcze pojechać z wami
  9. [quote name=Sebek () ] ja mogę Ci wziąć, daleko do Ciebie nie mam to nawet mogę Ci je podrzucić jak Paweł nie będzie jechał to dam Ci znac i jeśli będziesz mogła to odbierzesz ok
  10. [quote name=Sebek () ] weźmie mi ktoś 2 breloki audi? bo mnie na spocie nie będzie ja mogę Ci wziąć, daleko do Ciebie nie mam to nawet mogę Ci je podrzucić
  11. _________________________________________________ Kto Ile szt jaki brelok _________________________________________________ 1 Pastaldo 2 znaczek audi 2 rafalekx 4 dope 3 asis 2+2 znaczek audi + dope 4 . .
  12. muszą, bo lublinian mało to może i ja się wybiorę
  13. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    [quote name=Sebek () ] daj w ori rozmiarze bo to małe, my jeszczę trochę w Galerii posiedzieliśmy do 19 Było mówić wczesniej to i ja bym z wami poszła Wy odjechaliście a my uderzyliśmy do zielonej :> Ach Wy, ja sobie to zapamietam
  14. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    daj w ori rozmiarze bo to małe, my jeszczę trochę w Galerii posiedzieliśmy do 19 Było mówić wczesniej to i ja bym z wami poszła
  15. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Tylko trochę zimno
  16. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ja pojawię się nie wcześniej jak na 16.30
  17. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    kupiłam zderzak pod kraśnikiem, pomaluje się go i będzie dobrze
  18. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    A no problem jest ze znalezieniem, dziś jeszcze dzwoniłam do kilkunastu szrotów i nigdzie nie ma. Tylko w Spławach kolo Kraśnika co Sebek dał namiary, i właśnie niedługo będę jechać niestety nie ma w kolorze, ale to się pomaluje
  19. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    [quote name=Sebek () ] AUTORYNIEK - Używane czesci do Volkswagen & Audi Spławy k/Kraśnika nr kom : 601378890 mail : [email protected] może tu będzie chyba tu było sprawdzane, ale jeszcze zobacze. dzięki
  20. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    tak w okolicy to wszędzie było dzwonione
  21. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no własnie nie ma w markuszowie
  22. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no daleko, znalazłam nr do szrota pod radomiem a dokładniej w lasowicach, to jutro zadzwonie[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 22:56_________________________________________________to może ten co byłeś
  23. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no niby lepiej,no w niedziele na Słomczyn mamy jechać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.