Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

asis

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez asis

  1. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    jak chce kupić to nie ma się co zastanawiać tylko jest problem ze znalezieniem jest szrot pod radomiem, w gozdzie sie skręca w lewo i trzeba kawałek odjechać ale ciężko tam trafić a numeru nie mogę znależć a miał tam pare b5 szkoda że nie możesz znaleźć nr, a byłeś tam, i byś trafił?
  2. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    jak chce kupić to nie ma się co zastanawiać tylko jest problem ze znalezieniem[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 22:38_________________________________________________spoko przyjadę tylko tak bliżej 17, no chyba że nie będzie mi się chciało w szkole siedzieć to na 16.
  3. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Paput to i kolega tez się oferował ale ja nie chce aby to znać bardzo było, zresztą kolega mi to zrobił i chce odkupić
  4. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    dzięki
  5. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    oki
  6. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    spoko. to ja poproszę ten numer
  7. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    hmm to może dałbyś namiary na niego? a skąd on jest?
  8. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    chyba tak, bo umie takie rzeczy i jest mechanikiem
  9. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no kolega pow ze to zrobi ale to będzie znać bo małych kawałków brakuje
  10. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    nie to że strasznie tylko to paskudnie wygląda i się rzuca strasznie w oczy
  11. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Szukaliśmy i na szrotach i na allegro, ale poliftowe to są, wiecie kolega pow ze odkupi no to przecież nie będę się wtrącać za bardzo, ale pow ze nie chce aby go spawać[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 21:36_________________________________________________a wygląda to tak http://img64.imageshack.us/i/p1050923f.jpg/
  12. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    prawa strona tylko,dokładka jest połamana i brakuje małych elementów w zderzaku, kolega pow mi że to zrobi ale to będzie znać. w niedziele jeszcze do Słomczyna się pojedzie bo w lbn nie było
  13. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Hmm... widzę że ekipa się rozkrusza. no zderzaka mi jeszcze nie odkupiono bo nigdzie nie ma, było w planach nawet klejenie ale to będzie znać. i tak właśnie myślę czy przyjechać z pokiereszowanym zderzakiem bo to paskudnie wygląda
  14. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja postaram się być
  15. Witam Wszystkich! Jestem Asia z okolic Kazimierza Dolnego. Mam AUDI A4. Pozdrawiam!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.