Treść opublikowana przez jacek123
-
[B5 AHU] Problem ze wspomaganiem
Teraz zalałem Orlenem ATf 2 czerwonym i jest wszystko ok rozmawiałem z wieloma użytkownikami audi i większość z nich ma czerwony olej i nie wiedzą co to wspomaganie w tych autach również nie wiedzą że do Audi wlewa się zielony olej
-
[B5 AHU] Problem ze wspomaganiem
wylałem FEBIEGO zalałem innym olejem wspomaganie chodzi idealnie.Przedtem jak na pierwszej i na tej pompie jak był Febi wspomaganie się zacinało.Jednak olej miał wpływ.A co do pompy pracuje cichutko
-
[B5 AHU] Problem ze wspomaganiem
Jak pisałem wcześniej padła mi pompa wymieniłem. Przepłukałem układ założyłem pompę od angola i zalałem zielonym febi . Po przejechaniu ok 100 km wspomaganie zaczęło się zacinać a 300 km padła pompa. Założyłem następną pompę wspomaganie dalej się zacina i pojawił się wir w zbiorniczku wyrównawczym ,płynu nie ubywa ani się nie pieni. Czy może być to wina oleju? Bo nie wiem gdzie jest problem.
-
[B5 AHU] Problem ze wspomaganiem
Dzięki co do oleju zdania są podzielone czy czerwony lub zielony, piszą żeby syntetyka nie lać po mineralnym bo pompa wysiądzie [br]Dopisany: 29 Maj 2011, 20:29_________________________________________________Zlokalizowałem skrzypienie - zatarta gałka w górnym wahaczu czy to może mieć wpływ na zacinanie się wspomagania
-
[B5 AHU] Problem ze wspomaganiem
Rozleciała się pompa od wspomagania.Kupiłem od angola przepłukałem układ i zalałem go zielonym olejem Febi bo wcześniej był czerwony.Przejechałem ok 300km zaczęło zacinać się wspomaganie przy kręceniu kierownicą coś skrzypi a na pełnych skrętach grzechocze.Założyłem drugą pompę grzechotanie ustało ale dalej coś skrzypi i zacina się .Mam pytanie co do oleju bo sprawdzałem w innych audi tych krajowych jak i sprowadzonych w większości mają czerwony olej a nie zielony.Dlaczego tak jest?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich posiadaczy klubowiczów !