Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Kurde... dobra... też się dzisiaj skuszę
  2. Nie mam na tyle ammo żebyś aż 5 minut tam siedział
  3. Jak mi się uda na 20 do domu dotrzeć to będzie dobrze także raczej odpada... No chyba że stanie się cud i podjadę Ostatnio Cię widziałem na Chorzowskiej o 14;) jechałes swoją taxi Zwykle do skarbówki cisnę jak tam jestem
  4. Dlatego ja nie choruję no kurna kpina to jest. Chorujesz - nie możesz działać, wystawiać faktur, przyjmować, zamawiać a zasiłek to kpina co nie starczy na składki. Pier**** szukam etatu Eeee to ja aż tak źle nie mam w razie niedyspozycyjności zawsze można powiedzieć że wspólnik wszystko załatwiał
  5. Dlatego ja nie choruję
  6. Ogólnie zakupy się udały tyle że w Zabrzu, ciesze się że już tam nie pracujesz bo obsługa poniżej dna, zero reakcji na wejście klienta a żeby Pani doradziła to musiałem się jej prosić. Mam napisać jak zareagowała gdy powiedziałem że "Kolega polecił mi Państwa sklep, o ile się nie mylę to dzwonił tu a nazywa się Grzegorz....." ona na to dodała "ale kolega już tu nie pracuje" z "uśmiechem na twarzy" miałem wrażenie że albo miała bardzo zły dzień, albo Ty tam robiłeś jakieś zadymy Heh... czyli widzę że niewiele się tam zmieniło... Obsługa jak zwykle na poziomie... -200 punktów Trochę zadym tam porobiłem bo miałem 4 sklepy pod sobą to nieraz im tam się ode mnie oberwało mogą za mną nie przepadać na sklepie Za to właściciel mnie lubi bo przynajmniej wszystko hulało jak powinno Grunt że ogarnąłeś sprawę Fakt tam w Zabrzu też jest dupny sklep (największa konkurencja Kaji )
  7. Pucek jak tam zakupy? Udały się?
  8. Co mnie tu naganiacie czasu brak... a jeszcze w piątki od 17:30 siedzę na strzelnicy i szkolenia prowadzę Jak kiedyś wcześniej skończę to wpadnę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.