Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Żyję, żyję, nie wiem jeszcze jak długo ale żyję Pozdrów Agę Aga również Cię pozdrawia przez kupę kamieni To jej słowa :grin:
  2. Żyję, żyję, nie wiem jeszcze jak długo ale żyję Pozdrów Agę Haha no coś w tym jest
  3. Czyli możesz spokojnie a potem a na koniec na razie nie piję aż do zatoru ---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:31 ---------- Oj tam zaraz chyłkiem jak bym czytał chyłkiem to bym siedział na niewidoku Poza tym jak bym teraz po bukowinie się nie odzywał to byście mnie zlinczowali
  4. Czyli możesz spokojnie a potem a na koniec
  5. Na projektowaniu się nie znam... pochytaj projekt a ja się zajmę resztą ---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ---------- Ej ciekawe co z Tomkiem bo na forum go jeszcze nie widziałem
  6. Oj tak ja już dopijam trzecie i jakoś dalej mam ochotę... co te zloty robią z ludźmi Ja piernicze ja dopiero pierwsze otworzyłem alkon :grin: Jaki alkon, jaki alkon jakoś fajnie wchodzą A najlepsze jest to że teraz uświadomiłem sobie że musiałbym jechać do sklepu jakieś zakupy zrobić ale zaraz przypomniało mi się "pier**le nie jadę" :grin: ale co do koszulek z napisem "pier**lę nie jadę" to trzeba będzię pochytać na następną BT :naughty: Wszystko da się zrobić
  7. Węgiel chłonie wszystko Cwiara to chyba wzial wszystko na raz ---------- Post dopisany at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ---------- W ogóle to do d*py te zloty... zdecydowanie za krótkie
  8. Oj tak ja już dopijam trzecie i jakoś dalej mam ochotę... co te zloty robią z ludźmi Ja piernicze ja dopiero pierwsze otworzyłem alkon :grin: Jaki alkon, jaki alkon jakoś fajnie wchodzą A najlepsze jest to że teraz uświadomiłem sobie że musiałbym jechać do sklepu jakieś zakupy zrobić ale zaraz przypomniało mi się "pier**le nie jadę"
  9. Oj tak ja już dopijam trzecie i jakoś dalej mam ochotę... co te zloty robią z ludźmi
  10. Czyli nie mam czego żałować... Dokładnie :facepalm::facepalm: f*ck! ...i tak żałuje.... Oj tam oj tam... jakoś to przeżyjemy
  11. No pewnie... c**jnia totalna już więcej tam nie jadę
  12. Węgiel chłonie wszystko
  13. :shock3: To Ty nie jesteś jeszcze niebieski musiałem przegapić głosowanie - spadam na ZK odświeżyć temat Jak chcesz naklejki to nie musisz wpadać na zlota - podaj adres wyślemy Ci Wiedziałem Nie ważne, życzenia szczere były to wypada podziękować Ehe... :decayed::decayed:
  14. Ja nie miałem wczoraj urodzin
  15. A mnie dziś zaś nie będzie
  16. Mnie dziś zaś nie będzie
  17. A mnie jednak dzisiaj nie będzie... znowu
  18. Kto dzisiaj będzie Ja będę albo później albo wcale zależy jak mi się uda wyrobić
  19. Nie będzie mnie dziś na spocie; zresztą i tak połowy nie będzie
  20. W zatorze ich dopadniesz siema:hi: No właśnie nie jadę do Zatoru także kopanie grobów rozkładam na dwa najbliższe tygodnie
  21. Kto będzie za tydzień na spocie bo nie wiem ile mam wykopać dołów :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.