Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Żyję, żyję, nie wiem jeszcze jak długo ale żyję Pozdrów Agę Aga również Cię pozdrawia przez kupę kamieni To jej słowa :grin:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Żyję, żyję, nie wiem jeszcze jak długo ale żyję Pozdrów Agę Haha no coś w tym jest- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli możesz spokojnie a potem a na koniec na razie nie piję aż do zatoru ---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:31 ---------- Oj tam zaraz chyłkiem jak bym czytał chyłkiem to bym siedział na niewidoku Poza tym jak bym teraz po bukowinie się nie odzywał to byście mnie zlinczowali- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli możesz spokojnie a potem a na koniec- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na projektowaniu się nie znam... pochytaj projekt a ja się zajmę resztą ---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ---------- Ej ciekawe co z Tomkiem bo na forum go jeszcze nie widziałem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj tak ja już dopijam trzecie i jakoś dalej mam ochotę... co te zloty robią z ludźmi Ja piernicze ja dopiero pierwsze otworzyłem alkon :grin: Jaki alkon, jaki alkon jakoś fajnie wchodzą A najlepsze jest to że teraz uświadomiłem sobie że musiałbym jechać do sklepu jakieś zakupy zrobić ale zaraz przypomniało mi się "pier**le nie jadę" :grin: ale co do koszulek z napisem "pier**lę nie jadę" to trzeba będzię pochytać na następną BT :naughty: Wszystko da się zrobić- Bukowina '14 Hot-Line
Węgiel chłonie wszystko Cwiara to chyba wzial wszystko na raz ---------- Post dopisany at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ---------- W ogóle to do d*py te zloty... zdecydowanie za krótkie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj tak ja już dopijam trzecie i jakoś dalej mam ochotę... co te zloty robią z ludźmi Ja piernicze ja dopiero pierwsze otworzyłem alkon :grin: Jaki alkon, jaki alkon jakoś fajnie wchodzą A najlepsze jest to że teraz uświadomiłem sobie że musiałbym jechać do sklepu jakieś zakupy zrobić ale zaraz przypomniało mi się "pier**le nie jadę"- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj tak ja już dopijam trzecie i jakoś dalej mam ochotę... co te zloty robią z ludźmi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli nie mam czego żałować... Dokładnie :facepalm::facepalm: f*ck! ...i tak żałuje.... Oj tam oj tam... jakoś to przeżyjemy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No pewnie... c**jnia totalna już więcej tam nie jadę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to chyba pierwszy- Bukowina '14 Hot-Line
Węgiel chłonie wszystko- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:shock3: To Ty nie jesteś jeszcze niebieski musiałem przegapić głosowanie - spadam na ZK odświeżyć temat Jak chcesz naklejki to nie musisz wpadać na zlota - podaj adres wyślemy Ci Wiedziałem Nie ważne, życzenia szczere były to wypada podziękować Ehe... :decayed::decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja nie miałem wczoraj urodzin- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A mnie dziś zaś nie będzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mnie dziś zaś nie będzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A mnie jednak dzisiaj nie będzie... znowu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kto dzisiaj będzie Ja będę albo później albo wcale zależy jak mi się uda wyrobić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie będzie mnie dziś na spocie; zresztą i tak połowy nie będzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W zatorze ich dopadniesz siema:hi: No właśnie nie jadę do Zatoru także kopanie grobów rozkładam na dwa najbliższe tygodnie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kto będzie za tydzień na spocie bo nie wiem ile mam wykopać dołów :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE