Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

loop

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez loop

  1. Masz racje Turdzi ,17 cali w B8 to ciut mało i ja również myślałem zmianie moich zimowych 17-tek na 18-stki. Niestety wiąże się to ze zmianą opon,dlatego pewnie zostanę przy tych co już mam - 7,5 17 ET 47. Dystans tylko bym lekki założył,żeby nie były tak schowane do środka. No chyba ,że się trafi kupiec na moje koła Nie dziwie się jej :>
  2. poszło na PW.felgi nowe.
  3. ET 43 ,lekki dystans by się przydał .
  4. Wrzuciłem coś innego,mam nadzieje Turdzi ,że się nie pogniewasz :gwizdanie:
  5. Gratuluje ładnego wozu
  6. Piękne zdjęcia ,piękny samochód Szacunek za tak małe spalanie,przy mojej nodze to chyba nierealne,chociaż w trasie jeszcze nie byłem. No i przede wszystkim gratuluje auta ,które nie bierze oleju ;(
  7. No nie podoba się,dlatego już zdjęte
  8. Dla mnie też właśnie trochę zbyt kanciaste. Będą pewnie niedługo inne ... Dzięki
  9. Założyłem koła.Mam możliwość wymiany na inne i się cały czas zastanawiam Nie do końca jestem przekonany,że pasują. Czekam na Wasze opinie...
  10. Wiem,wiem, ja lekkiej nóżki nie mam :gwizdanie:
  11. oj tam , wada faktycznie jeakas jest ale , tdi tez potrafi chlapnac , BLB mi tez 0.3 0.4 wciagalo , subaru jak sie pogoni dobrze to 0.5 tez wezmie. Loop a gdzie glownie jezdzisz na trasie czy w miescie ? Audi mam już prawie rok i w trasie jeszcze ani razu nie byłem, nie licząc dojazdu do roboty,gdzie się śmiga parę kilometrów "expresówką" S-8 :> Na wakacje zawsze wyjeżdżamy autem żony-bardziej pojemne.
  12. Ja niestety wożę zawsze litra w bagażniku na dolewkę .
  13. Od początku.Pierwszy raz komunikat na FISie pojawił się po ok.2000 km. Ile Ci bierze? U mnie ostatnio jakieś 0,9l na 2000. I niestety nic z tym nie chcą zrobić bo w instrukcji jest 1l na 2000 to w normie ( Bierze mi w okolicach 0,5l na 1000km. Przy pierwszej próbie olejowej wyszło 0,48l na 1000km i niestety zmieściłem się w tej chorej "normie" Teraz jestem w trakcie drugiej próby. Dodatkowo jeszcze mi s-tronic szarpie
  14. Od początku.Pierwszy raz komunikat na FISie pojawił się po ok.2000 km.
  15. Założyłem właśnie lotkę na tył.kupiona w ASO: A co do opon,kupiłem Bridgestone S001 235/35 R19. W przyszłym tygodniu przychodzą felgi,to wrzucę fotki. Tutaj temat z forum AKP: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?p=1441449&highlight=#1441449 U mnie właśnie coś drga przy prędkościach powyżej 120 Km/h. Zobaczymy czy po wymianie kół problem zniknie. Nie dość ,że chla olej na potęgę (właśnie jestem w trakcie drugiej próby olejowej),to teraz to
  16. W jednym zdaniu piszesz ,że opony 235 mają być na 40 ,a w drugim,że na 35 Według katalogu mają być 225/40 R19 lub 235/35 R19. tak bo w pierwszej częsci odwołuje się do 18 cali, a w drugiej do 19 cali. 225/40/18 235/40/18 235/35/19 245/35/19 255/35/19 A teraz już rozumiem,sory Ale przy 19 calach i szerokości 225 powinien być profil 40. A co do felg,to jak je założę to wrzucę zdjęcia.Wtedy się okaże jak się prezentuje. Ja tak zawsze mam ,że nie mogę się do końca zdecydować
  17. W jednym zdaniu piszesz ,że opony 235 mają być na 40 ,a w drugim,że na 35 Według katalogu mają być 225/40 R19 lub 235/35 R19.
  18. Przychodzą w najbliższy piątek. A gumy albo nowego Bridgestone S001,albo jak mi doradzają Hankook Ventus Evo,który jest sporo tańszy. Z rozmiarem też nie wiem,albo 225/40 albo 235/35, jak już wcześniej pisałem. Te ładne są: http://moto.allegro.pl/felgi-audi-a4-a5-s5-a6-19oryginalne-i1688362580.html
  19. No jakoś tak wyszło ET 35 8x19
  20. Mogę prosić Was o radę Zamówiłem jak wcześniej napisałem felgi O.Z. Versilia 8x19 . http://www.ozracing.com/gallery_new_2.aspx?bgc=FFFFFF&type=wheels&id=25510&pos=0 Dopiero później zobaczyłem ,że to felgi przeznaczone do Suvów i raczej aut terenowych. Myślicie ,że w A4 będą dobrze wyglądały?Wiem ,że marudzę ,ale sam już nie wiem ,co robić Będę wdzięczny waszych opinii...piszcie szczerze co myślicie.
  21. Wtyczka jest po lewej stronie - obok nóg kierowcy. Sam jestem mało obiegany w temacie,ale zakupiłem kabel i udało mi się zaprogramować obracanie zegarów przy odpalaniu auta,lap timer oraz opuszczanie prawego lusterka przy cofaniu. Wszystko zajęło mi kilkanaście minut ,po uprzednim przejrzeniu internetu. Pewnie jeszcze coś by się dało zakodować,ale nie chce czegoś rozsypać Ja mam keyless więc kluczyk jest w kieszeni ,ale zapłon miałem chyba włączony,już nie pamiętam. Powodzonka
  22. Ja mam 3G(tak mi się przynajmniej wydaje),ale co do dysku twardego, to nawet nie wiedziałem ,że jest. Co można na niego zgrywać i jak to w ogóle działa?? Zszedłem do garażu i spisałem: Software Version : HNav_Eu_P0029_D1 Nav.Database Version:8R0060884R ECE 5.11.7 Można wgrać coś nowszego ?
  23. :shocked: gratuluje stary pięknej fury !!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.