Treść opublikowana przez hofi7
-
[ALL B6] Przyciski w drzwiach kierowcy w miejscu gdzie jest schowek
Witam ! Bardzo ciekawi mnie do czego służą dwa przyciski które są umieszczone tak jakby w schowku w lewych drzwiach? Podobno to jakieś blokady do multitronica, ale nie mam pojęcia i nie wiem w jakich sytuacjach mogę ich używać ?
-
[ALL B6] Gdzie znajdę crash sensor airbaga kierowcy ??
Tak mam właśnie błąd 1738 i z tego co wiem to jest crash sensor airbaga kierowcy. A czy jets możliwe że ten sensor jest podłączony z tym że nie świeci się kontrolka zapięcia pasów jak ich nie zapiąłem podczas jazdy ?
-
Delikatne szarpnięcia na pierwszych biegach w skrzyni Multitronic A4 B6
Do Bart-S : wiesz żeby podłączyć do Vaga trzeba go najpierw mieć;p a ja niestety jeszcze nie dorobilem sie takiego oprogramowania, chociaz chyba mój sąsiad ma coś takiego więc go zapytami może coś z tego wyjdzie
-
Delikatne szarpnięcia na pierwszych biegach w skrzyni Multitronic A4 B6
czyli co proponujesz zrobic ? Wiesz nie jestem jakimś wielkim znawcą a bardziej nawet bym powiedział zę totatlnym amatorem..
-
[ALL B6] Gdzie znajdę crash sensor airbaga kierowcy ??
Jak w temacie, gdzie moge znaleźć crash sensor airbaga kierowcy ? Gdzieś przy podłużnicy ?
-
Delikatne szarpnięcia na pierwszych biegach w skrzyni Multitronic A4 B6
podłączę, po weekendzie jestem umówiony z mechanikiem. Wydaje mi się że też zacznę od wymiany oleju i filtra ui jeżeli to nic nie pomoże będę szukał dalej.
-
Delikatne szarpnięcia na pierwszych biegach w skrzyni Multitronic A4 B6
czyli u mnie będzie już nowa hydraulika bo samochód jest z listopada 2004, mam nadzieję że po wymiane oleju i filtrów wszystko będzie dobrze. Dzięki za info
-
Delikatne szarpnięcia na pierwszych biegach w skrzyni Multitronic A4 B6
nie nic nie miga wtedy przy tych szarpnięciach, szarpnięcia są wyraźnie odczuwalne ale tylko w momencie jak silnik zaczyna się nagrzewać i mieć temperaturę ok. 90 stopni. Na zimnym silniku tego nie zauważam. Własnie niedułgo jestem umówiony żeby podłączyć audi pod komputer i mam nadzieję że coś wyjdzie i da się to bez problemu usunąć.
-
Delikatne szarpnięcia na pierwszych biegach w skrzyni Multitronic A4 B6
Witam ! Od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 Avant 1,9 TDI MULTITRONIC. Jako że nigdy nie korzystałem ze skrzyni automatycznej nie wiem jak ona powinna poprawnie działać. Nie wiem dlaczego ale czasami przy ruszaniu odczuwam szarpnięcia. Nie jest tak zawsze, na początku myślalem że może jest to spowodowane poślizgiem opon ale chyba nie. może wie ktoś co to może znaczyć? czy może olej w skrzyni ? nie znam się na tym kompletnie więc nie potrafię nawet stwierdzić czy to jest dobrze czy nie. Proszę o pomoc
-
[B6 AVF] Kontrolka airbag - bład numer 1738
kasowałem błąd i on odrazu wraca. Także on istnieje cały czas. Co to jest ten crash sensor ? Możliwe że jest zepsuty, spalony albo po prostu się wtyczka wyczepiła ? Jak tak to gdzie jej szukac ?
-
[B6 AVF] Kontrolka airbag - bład numer 1738
Witam! Podłączyłem dzisiaj samochód pod komputer i wyświetlił mi się błąd airbag nr 1738 ? Cały czas się świeci kontrolka i do tego nie pokazuje się że nie mam zapiętych pasów! Proszę o pomoc Z góry dziękuję
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem posiadaczem Audi A4 Avant S-LINE 1,9 TDI 150 KM z 2004 roku, które dopiero sprowadziłem z Holandii. Więcej szczegółów podam w najbliższym czasie. Pozdrawiam